Op zoek naar de ZEUMERHIT Meeuwse is een kieskeurige kameraad Dinsdag 28 augustus 2007 „Als strandwacht in Domburg maak je gemakke lijk vrienden", schrijft Joop Reijnhoudt uit West- kapelle. „Zo ook met meeuwen, waarvan er een tje inmiddels tot mijn trouwe kameraden gere- m kend kan worden. Al jaren komt Meeuwse - want zo heet 'ie - om een luxe maaltijd naar de bad- manpost. Voor een droge boterham haalt 'ie z'n kieskeurige neus op, maar belegd met kaas is de ze voor hem onweerstaanbaar. Zolang het maar jong belegen is..." Daarmee verdient Joop Reijn houdt een origineel PZC T-shirt. Ook kans ma ken? Stuur uw zomerfoto naar zomer@pzc.nl. De lezers en luisteraars hebben giste ren 'Put your records on' van Corin- ne Bailey Rae tot zomerhit van de dag uitverkoren. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. Uw kunt alledrie de nominaties tus sen 9 en 12 uur beluisteren op Om roep Zeeland. Omroep Zeel'Ra <j{-ó www.omroepzeetand.nl Naam: Eddie Bruinooghe (49) uit Brugge Nomineert: 'Aline' Van: Christophe Reden: Ik was jong, verliefd en ik wilde wat. Of ik het ook gekregen heb, weet ik niet meer. Ik was 15 of 16 en zij 17 of 18, maar ik heb haar nooit meer gezien sindsdien. Die plaat is me wel altijd bijgebleven, ik hoor hem nog regelmatig. Uiteinde lijk heb ik een nóg leukere vrouw gevonden." Mevrouw Rob (79) uit Middelburg Nomineert: 'Ik zing dit lied voor jou alleen' Van: Jan Smit Reden: „Als ik dit liedje hoor, dan is dat zo herkenbaar, zo mooi. 'Zo is het leven', denk ik dan. Ik ben zelf oma, heb negen kleinkinderen. In de zomer komen ze af en toe langs, maar niet zo vaak want ze gaan na tuurlijk ook op vakantie. Ik niet, ik blijf het liefst lekker thuis. Bij dit liedje denk ik dan aan hen." Rinus Stouthamer (52) uit Vlissin- gen Nomineert: 'Spicks and specks' Van: BeeCees Reden: „Bij dit liedje moet ik altijd denken aan de kermis in Vlissingen vroeger. Het was eind jaren zestig en ik was een jaar of dertien, veer tien. Ik hing er hele dagen rond met jeugdvrienden, vooral bij de botsau tootjes. Geld om in een attractie te gaan had ik niet. Toch was de ker mis het hoogtepunt van het jaar."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 63