Familieberichten e Lia Schelstraete-Verstraeten de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 VAKANTIE 32 I Dinsdag 28 augustus 2007 PZC "Jezus uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart" Bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dank baar voor de liefde en zorg waarmee zij ons omringde, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze fantastische moeder en oma Johanna den Herder-Boone ~)o~ ■fr Arnemuiden 4 december 1931 t Dronten 24 augustus 2007 Onze speciale dank gaat uit naar huisarts B. Smit en het zorgteam in "De Regenboogvoor de liefdevolle aandacht en zorg die zij van hen heeft ontvangen. Wim den Herder Leny den Herder Matty Toorenaar-den Herder Maarten Toorenaar Remon, Tamara, Mirte Correspondentieadres: L. den Herder Purmer 6 8244 AS Lelystad Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 30 augustus van 12.45 tot 13.30 uur in de Nederlands Gereformeerde kerk Ichthus, Roerstraat 1 te Dronten, waarna aansluitend de dienst van Woord en gebed gehouden zal worden. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de Alge mene begraafplaats, Wissel 1 te Dronten. "Hij wil zich altijd over ons ontfermen. Zijn kracht kwam mij, eenvoudige, beschermen. Rust nu, mijn ziel, de Heer heeft u berijd. Verdrietig moeten wij het overlijden aanvaarden van onze lieve zus, schoonzus en tante Johanna Catharina Boone Echtgenote van Willem den Herder Arnemuiden, 14 december 1931 Dronten, 24 augustus 2007 In februari 1945 overleed onze moeder. Jo, 13 jaar oud en de op één na oudste van een gezin met toen 9 kinderen, nam de taak op zich om de liefde en verzorging te geven die ons ontvallen was. Met alle inzet en dapperheid kweet zij zich van die taak in de daaropvolgende 6 jaar. Die opoffering ging ten koste van haar gezondheid. Dankbaar hebben wij haar altijd op handen gedragen. Dronten: Nw. en St. Joosland: Picture Butte (Can.): In herinnering: Grijpskerke: Dronten: Middelburg: Kruiningen: Hellevoetsluis: Abbenbroek: Picture Butte (Can.): Piet en Jo Boone Izak (in herinnering) en Marie Boone Joos en Teresa Boone Rina en Jaap van de Berge Ko (in herinnering) en Dien Boone Wim en Adrie Boone Jan Boone Dick en Nel Boone Adri (in herinnering) en Elly Boone Johan en Gerdien Boone Annie en Ralph Vanhell Neven en nichten Na een moeilijke tijd van ziek zijn heeft de Here tot Zich genomen onze lieve schoonzuster en tante Johanna Catharina Boone Echtgenote van Willem den Herder In de leeftijd van 75 jaar. Manteca Californië: P. Boot-den Herder J. Boot Goes: J. den Herder (in herinnering) den Herder-Hoekman Lewedorp: M. de Kok-den Herder M. de Kok Heinkenszand: S. den Herder-van Damme (in herinnering) J. van Damme (in herinnering) Goes: D. den Herder Veere: C. Moelker-den Herder Moelker Middelburg: D. Fraanje-den Herder J. Fraanje (in herinnering) Lewedorp: M. den Herder Heinkenszand: W. Slabbekoorn-den Herder G. Slabbekoorn Neven en nichten Dronten. 24 Augustus 2007 Onverwachts hebben we het overlijdensbericht ontvangen van Harry Michielsen We herinneren ons Harry als een betrokken, zorgzaam en attent mens. In de groep zullen wij de vrolijkheid van Harry missen. We wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Cliënten en medewerkers de Onderneming Vlissingen het GORS Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haat- zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en oma Pleuntje Tanneke Lensen sinds 4 januari 2001 weduwe van Marinus Frangois Moens In de leeftijd van 99 jaar. St. Jansteen: Rini en Marie Moens-Hamelink Plonja en Frank - Tamara en Eric Jack en Els - Cynthia Helen en Michael -Alysha Mare en Monique Hout Blerick: Bram en Willy Moens-Verbeek Kathinka en Frank - Emiel, Pleuntje Rogier en Fenna Vogelwaarde: Hans en Elsje Moens-Veth Luk Rick en Anne Hulst, 26 augustus 2007 Corr. adres: La Traviata 5,4564 ER St. Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 30 augustus om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Houtmarkt 11 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in Restaurant "Kraaghof", Terneuzensestraat 89 te Zaamslag. Gedurende de laatste 2 jaar werd moeder liefdevol verzorgd in Veipleeghuis Curamus, locatie Korenmarkt, waarvoor we het personeel heel dankbaar zijn. Onverwacht hebben wij het droevige bericht ontvangen dat is overleden mijn zuster en onze tante Nel de Nooijer-Goor Oost-Souburg: Willy Francke-Goor en de kinderen Tot ons groot verdriet overleed plotseling onze lieve schoonzus en tante Nel de Nooijer-Goor weduwe van J.A. de Nooijer op de leeftijd van 86 jaar. A. Lindenberg L. de Nooijer M. de Nooijer-Piera Neven en nichten Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je krachten verkleind. Wetend, eens komt alles goed. Rusten na het leven. Rusten bij de bron vanwaar, lang geleden ook de weg begon. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, altijd zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Janna Wolferina van Putten-van den Bos sinds 1961 weduwe van Pieter van Putten in de leeftijd van 105 jaar. Nieuwerkerk, W. van Almenkerk-van Putten J. J. van Almenkerk ~in dierbare herinnering- Brouwershaven, C.C. van Putten ~in dierbare herinnering- E.T. van Putten-den Haan kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Zierikzee, 27 augustus 2007 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Magnoliastraat 6 4306 AK Nieuwerkerk Vrijdag 31 augustus is er een samenkomst in het Dorpshuis. Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. We willen dr. Audier en alle medewerkers van "Borrendamme" dankzeggen voor de liefdevolle aandacht en verzorging. zv Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve buurvrouw Dien Sandee-Wisse echtgenote van Jan Sandee Met dankbaarheid denken wij terug aan onze jarenlange vriendschap. Rita en Jan Oosthoek en kinderen Janny en Jacob Overbeeke en kinderen Kapelle, 25 augustus 2007 Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Wij wensen Peter en familie veel sterkte met dit verhes. Vrouwenvereniging Philippine We zullen haar missen onze collega Els Wij wensen Hans, Mercedes en Tonny en kinderen veel sterkte toe. Irma, Carlaen Bea Bibliotheek Oost-Souburg De wereld stond even stil toen wij het bericht ontvingen van het overlijden van Els Walrave echtgenote van onze collega Hans Walrave Wij wensen Hans, Mercedes, Tonny, de kleinkinderen Flo en Kai en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur, directie en personeel, de ouderraad, leerlingenraad en de ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap drs. L.K. de Kraker, rector Middelburg, 27 augustus 2007 Geschokt door het plotseling overlijden van Els gaat ons medeleven uit naar Hans, Mercedes, Tonny, Flo en Kai. Leo en Marijke Brouwse stadsgenoten, Met gevoelens als dorpsgenote wil ik jullie allen bedanken voor jullie steun, biertjes, pruimen, gedichten, kaarten en bloemen. Het was als een warme deken. Toos T Op 27 augustus is overleden Toos Weber-de Jong weduwe van Koos Weber ®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®ffi®®®®®®® uitvaartverzorging Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl van 30 aug. t/m 7 september Deze dagen is er geen inloopspreekuur. De assistentes zijn normaal aanwezig en voor zaken die niet kunnen wachten wordt er waargenomen door collega's. De apotheektijden zijn zoals gebruikelijk. G.A.C.AARNOUTSE, E.F.M. de QUAAY huisartsen te Nieuwdorp, 0113-612327, spoed 613838

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50