familieberichten Ans, 30 I Dinsdag 28 augustus 2007 PZC De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken Psalm 23 In zijn vertrouwde omgeving is, na een slopende ziekte, door de Heere uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Arie Faas echtgenoot van Nellie Dieleman in de leeftijd van 61 jaar. Zaamslag: Nellie Faas-Dieleman Axel: Frank en Marcha Arian Christian Axel: Renate en Marco Stephanie, Davy Wesley Magrette: Esther en Wouter 26 augustus 2007 Kampersedijk 7 4543 PN Zaamslag De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op donderdag 30 augustus om 14.00 uur in de Chr. Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Woensdag 29 augustus is er van 19.00- 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Geen bloemen. Lieve papa en opa Heel je leven heb je voor ons en iedereen klaargestaan Waarom moest je nu al van ons heengaan. Heel je ziekbed bleef je zo ontzettend sterk Door de kracht die je kreeg van God en van de kerk. We hadden zo ontzettend veel bewondering voor jou Lieve papa en opa, we houden voor altijd van jou. We zullen je ontzettend missen Veel liefs van Renate en Marco - Stephanie, Davy Wesley Franken Marcha -Arian Christian Esther en Wouter Na een ernstige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Arie Faas echtgenoot van Nellie Dieleman hij is slechts 61 jaar geworden. Addy en Henk Arie en Wil Corry en Armand Kees en (oke Wies en Riet Ina en Jo Hanny en Kenneth Neven en nichten Wij zijn verdrietig omdat onze geliefde buuiman Arie Faas is overleden. A.L. de Feijter-van Hoeve Fam. Sandrini Fam. van Vuuren Daar zal de duisternis voor mij niet donker zijn, de nacht zal stralen als de dag. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Goor sinds 15 december 1993 weduwe van Johannes Alexander de Nooijer in de leeftijd van 86 jaar. Breskens: Kees en Nellie de Nooijer-Manhave Johnnij Rudy Conrad en Karin Breskens: Johnnij de Nooijer (in herinnering) Mientje de Nooijer-Pielaat Lex de Meester Alex en Pascha Tom, Crista Conny en Rebecca Femke Breskens: Annelies en Aad Oosterlee-de Nooijer Bram en Michelle Alexander los Breskens, 26 augustus 2007 Correspondentieadres: Violierstraat 37 4511 GE Breskens De afscheidssamenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 30 augustus om 14.00 uur in de Ontmoeting (naast de SoW-kerk) aan de Dorpsstraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ont moeting. Wij bedanken de medewerkers van "Hooge Platen voor de goede zorgen aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Op zondag geboren, op zondag overleden. Na een harde strijd moeten wij helaas afscheid nemen van mijn bijzondere vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en 'snoepjes-oma' Ans Greutink - echtgenote van Hans van de Velde - Hengelo 's-Heer Arendskerke 28 april 1946 26 augustus 2007 Hans van de Velde Jurgen en Carola Robin, Jordy Edwin en Amanda Jeffrey Karin en Evan Truus Sj* Correspondentieadres: Oude Rijksweg 84 4458 BH 's-Heer Arendskerke Ans is tlruis in 's-Heer Arendskerke. Als u nog even bij haar wilt zijn, kan dat woensdag 29 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op donderdag 30 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Wie geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinneringen aan jou De dingen waar we om lachten De dingen die je zei Vloeien door onze gedachten Herinneringen aan jou Zolang geleden en toch zo dichtbij Die herinneringen "lieve Ans" Zullen altijd blijven bestaan Hoever onze wegen nu ook uit elkaar zullen gaan. we zullen je nooit vergeten Collega's en leidinggevenden van het Verrichtingencentrum Stichting Oosterscheldeziekenhuizen Locaties Goes en Zierikzee Goes. 28 augustus 2007 de bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen naar de grond en dan opeens weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien Bedroefd om zijn heengaan, maar in dankbaarheid terug denkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve, zorgzame man en onze lieve vader en opa Dingeman Adriaan Flart 13 oktober 1919 t 26 augustus 2007 Domburg: J.C. Hart-Stroo Vlissingen: Nel en Henk Wilken-Hart Martin en Nancy, Amy foanna en Robert Vlissingen: Janie en Ron Wolff-Hart Nathalie en Raymond, Robine Michaël en Sandra, Jonathan, Indy Meliskerke: Hanna en Jan Jakobsen-Hart Suzette en Wim, Lars Annique en Ad, Joel, Jesse, Noah André en Annet Ingrid en Wim Yvonne en Willem-Jan Koudekerke: Margriet en Piet Besuijen-Hart Henja en Bobby Dig Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Simnia voor de goede verzorging. Zorgcentrum Simnia Simniapad 14357 HJ Domburg Correspondentieadres: P.A. Wilken-Hart Sint Eustatiuslaan 6 4383 AG Vlissingen Donderdag 30 augustus is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur in het Dorpscentrum, Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. Aansluitend zal hier ook de herdenkingsdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke om 14.15 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in het Dorpscentrum. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze oud-collega Arie Faas Bij zijn afscheid van NEM Energy Services in december 2005 hebben we Arie de hand geschud en hem toegewenst dat hij lang zou mogen genieten van zijn welverdiende pensioen. Helaas heeft dit niet zo mogen zijn. Ondanks zijn ziekte bleef hij tot het laatste toe geïnteresseerd in het wel en wee van ons bedrijf en van zijn oud-collega's. Wij zullen ons Arie blijven herinneren als een symphatieke collega die zijn taken binnen ons bedrijf nauwgezet uitvoerde. Wij wensen Nellie, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte en kracht voor nu en voor de komende tijd. Namens alle medewerkers en oud-medewerkers van NEM Energy Services Goes en Hengelo 7 - - t f'T.:X X br- a ,f,v .-r -hFvX-x XXv XX: X X XX XXX XX:. X r '-ff F'- - X b i ï'V; Vl" -io Ntó F V ff J*'' 'W1';" ""'V 1 S ''c' V .V ?:VX X X| 'XX XX., wv .:.k ..A,). C-.F :;.F. .i V.f'., - 1 a A MM S,.,.L ie-".::'-'" W"- rijZ. A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48