0 Impuls Projectmanagers Banen JobTrack.nl Maak iemand blij met de PZC en ontvang een cadeau voor uzelf! Wij zoeken: Jouw profiel: Standplaats: Geïnteresseerd? Gratis FM scan radio met oordopjes 56 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC Kijk ook op Ondernemende projectmanagers voor de kerntaken 'economische structuurversterking' en 'stimulering kenniseconomie'. Enthousiaste teamspelers met een hart voor Zeeland en bereid hard te werken aan de ontwikkeling van de Zeeuwse economie én de N.V. Economische Impuls Zeeland. je hebt visie op de ontwikkeling van de Zeeuwse economie én durft je eigen geluid te laten horen je werkt vanuit een optimistische visie op de toekomst van Zeeland je staat open voor constructieve samenwerking je bent in staat om een diversiteit aan organisaties aan tafel te krijgen én tot actie te leiden je hebt het vermogen om te luisteren en informatie en invalshoeken te integreren je bent in staat om actieplannen, met diepgang en zonder franje, te schrijven en te presenteren je bent in staat om persoonlijke verbindingen te leggen je bent ondernemend en creatief, altijd gericht op het bereiken van resultaten je hebt een academisch/hbo werk- en denkniveau Ons kantoor staat in Middelburg, je werkterrein is heel Zeeland. NV Economische Impuls Zeeland biedt je een zelfstandige, dynamische en uitdagende functie waarin je kunt bouwen aan Zeeland, onze organisatie en jezelf. Je werkt in een enthousiast team waaraan je zelf een belangrijke impuls geeft. Je kan rekenen op een passend salaris en aan trekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur je CV met motivatie vóór 8 september a.s. naar: N.V. Economische Impuls Zeeland t.a.v. dhr. G.J.W. van der Wal, directeur Postbus 6004, 4330 LA Middelburg of e-mail: gjwwal@impulszeeland.nl Meer weten? Bel met Gerbert van der Wal of Koos de Vos, directie N.V. Economische Impuls Zeeland (0118-673580/581) Een individueel assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. N.V. Economische Impuls Zeeland is per juli 2007 de nieuwe economische ontwikkelings- maatschappij voor Zeeland. Als moderne, flexibele netwerkorganisatie wil Economische Impuls Zeeland werken aan een in alle opzichten innovatieve en gezonde provincie. Kenmerkend in de werkwijze is het op vernieuwende en verrassende wijze verbinden van betrokken mensen, binnen en buiten Zeeland, leidend tot nieuwe impulsen voor de Zeeuwse economie. De drie kerntaken zijn: economische structuurversterking, via het ontwikkelen van projecten waarin ambitieuze visie gecombineerd wordt met concrete en haalbare stappen. Innovatieve projecten worden onder meer ontwikkeld op gebied van (kust-) toerisme, duurzame energie, chemie, zorg, agribusiness. Belangrijk daarbij is een balans tussen sterke huidige economische dragers en investeren in de economische dragers van de toekomst. stimulering kenniseconomie, gericht op het realiseren van het Akkoord Zeeuwse Kennis economie. Doelstellingen zijn het zorgen voor meer gekwalificeerde mensen en een hogere onder wijs-participatie. acquisitie en promotie. Centraal hierbij staat het promoten van het Zeeuwse vestigings klimaat en het aantrekken van bedrijven en investeringen. Bent u ook zo'n trouwe abonnee van de PZC? Dan weet u hoe prettig het is om de krant elke dag in de bus te krij gen. Misschien kent u wel iemand die dat ook zou willen. Geef hem of haar dan nu op voor een proefabonnement van 4 weken voor 9,95. U ontvangt dan gratis de FM scan radio met oordopjes. Adres: Adres: Postcode: Plaats:Postcode:Plaats: Telefoon:(o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon:(o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: E-mailadres: Geboortedatum: Geboortedatum: Bank-/qirorekeninq: Handtekening: Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Bank-/qirorekeninq: Handtekening: Zo profiteren abonnees Profiteren van dit aanbod kan op 2 manieren: U geeft het proefabonnement cadeau. U ontvangt de FM scan radio. U draagt een nieuwe proefabonnee aan, die het proefabonnement zelf betaalt. U ontvangt de FM scan radio. Maak uw keuze en vul de bon in! Stuur de bon naar: PZC, Lezersservice, antwoord nummer 1000, 5600 VB Eindhoven. U kunt ook deelnemen via het internet: maak daarvoor gebruik van het speciale aanmeldformulier op www.pzc.nl (klik op abonneren). U heeft de FM scan radio met oordopjes binnen 2 weken in huis. Spelregels De nieuwe proefabonnee kan het proef abonnement niet voortijdig beëindigen; De nieuwe proefabonnee heeft de laat ste 3 maanden geen proefabonnement gehad; De aanbrengende abonnee heeft een doorlopend abonnement op de PZC; De actie loopt van 2 juli 2007 tot en met 31 augustus 2007; De aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. O Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik geef een proefabonnement cadeau (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. O Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik draag een nieuwe proefabonnee aan (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. Mijn eigen gegevens Gegevens nieuwe abonnee Naam: Om O v Naam: Om O v Ja, ik maak iemand blij met de PZC en ontvang gratis een FM scan radio

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58