vader. Weg van de berm Banen PEKAAR O JobTrack.nl Je kunt diabetes type 2 krijgen van je D O vz Borsele Werkbezoeken gemeente Borsele gaan niet door Partners Secretaresse m/v Waar. Gratis dagbladen voor docenten J HO Rijkswaterstaat Educatief drama over wat te doen wanneer u met de auto in de berm raakt. Zondag 26 en donderdag 30 augustus 2007 ieder heel uur op Maximaal TV. "Seks Zwanger worden Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar: Teamleider Administratie Centrum (m/v), 36 uur 54 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC Kijk ook op gemeente De geplande werkbezoeken van het college van burgemeester en wethouders op dinsdag 28 augustus aanstaande aan 's- Heer Abtskerke en op 4 september 2007 aan Baarland, gaan niet door. Over het geplande gespreksonderwerp 'Volkshuisvesting' heeft de gemeente Borsele nu nog onvoldoende informatie. Beide werkbezoeken worden daarom later dit jaar georganiseerd als er meer informatie is over de te behandelen thema' s. De nieuwe datums worden via De Borselse Bode bekendgemaakt. Pekaar Partners is een middelgroot accountantskantoor met vestigingen in Goes, Middelburg en Stellendam. Naast bet verrichten van accountancy- werkzaamheden adviseren wij oftgè relaties op fiscaaljuridisch en bedrijfs economisch terrein. Ook vindt dienst verlening plaats ten aanzien van admi nistratie en automatisering. In onze organisatie zjjn diverse specialisten werkzaam zoals accountants (RA's en AA 's), fiscalisten, mediators en IT- Ter vervuiling van een vacature zoeken wij voor ons kantoor in Middelburg op korte ter mijn een representatieve en klantgerichte ACCOUNTANTS (ELASf IMAaVIHUXS Ben je in hetlbezit van het HAVO— of VWO-dipioma aangevuld met een diploma van een secretariële opleiding? Hou je van afwisseling? Ben je flexibel en stressbestendig? Heb je verantwoordelijkheidsgevoel? Dan ben jij misschien wel de collega die wij zoeken! Erva- 7 ring in een soortgelijke functie is een pré. De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen van bezoekers, bedienen van de telefoon, opstellen van verslagen, behandeling van de in- en uitgaande post en aanverwante werk zaamheden. In deze functie werk je veel samen met andere collega's. We vinden het belangrijk dat je enthousiast en accuraat bent en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden je een afwisselende (fulltime) baan in een informele werksfeer met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. - - Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief (met CV) naar Pekaar Partners Accoun tants en Belastingadviseurs, Postbus 7012, 4330 GA Middelburg, ta.v. de directie, of per email naar a.de.meulmeester@pekaar.nl. Wij zien je reactie graag tegemoet voor 7 septem ber 2007. Vqor verdere inlichtingen over deze vacature kun je bellen met A. de Meulmees- ter RA of M. Don, telefoonummer 0118-637680. Voor meer informatie óver Pe kaar Partners kun je ook kijken op onze site: www.pekaar.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waar O Niet waar Maar... door voldoende te bewegen en gezond te eten kunt u die kans halveren! Meer weten? Ga naarwww.diabetesfonds.nl en vraag het (gratis) dossier "Diabetes en erfelijkheid" aan. Meer weten is de enige oplossing Diabetes Fonds Regionaal Orgaan Zeeland Dé to. Q-gitole 7V< standaardpakket: preset 111-113 Oelto Kftbekömfari analoog: kanaal 10 (210.25MHz) KIJK VOOR MEER INFO OP WWW.MAXIMAAL.NL Vraag aan via: www.krantindeklas.nl Elke vrouw beslist over haar lichaam. Toch?" Helaas nog lang niet altijd. Door onwetendheid, taboes of dwang kunnen vrouwen niet zelf beslissen over eigen lichaam. MYBODY helpt met seksuele voorlichting in ontwikkelingslanden. Ga naar www.mybody.nl en kijk wat JIJ kunt doen. Nada van Nie, presentatrice MY LIFE MY CHOICE ip#Y WWW.MYBOOY.Nl Een InitialleF van World Population Foundation (WPF) De Rabobank werkt er dagelijks aan de beste financiële dienstverlener te zijn. Deze ambitie is niet ingegeven door winstdoelstellingen. Wel door de coöperatieve gedachte dat lokale banken de beste garantie bieden voor ontwikkeling van de regio. De Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is een krachtige, complete en zelfstandige bank, biedt in haar dienstverlening financiële professionaliteit en is toonaangevend, betrokken, persoonlijk en dichtbij. We zetten mensen en middelen binnen het werkgebied actief in voor de sociaal- economische ontwikkeling van ondernemingen, instellingen en particulieren. We bieden onze medewerkers optimaal ruimte voor participatie en ontplooiing. De functie We zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van teamleider Administratie Centrum, voor de aandachtsgebieden Financieren en Archiveren. In deze functie geef je leiding aan 25 mede werkers (±17 fte). Je bent onder andere verantwoordelijk voor kwalitatief goede administratieve diensten tegen de scherpst mogelijke kostprijs, correcte en tijdige uitvoering van administratieve taken, een hoge mate van interne en externe klanttevredenheid, medewerkerstevredenheid, adequate procesinrichting op het gebied van product-, klant- en procesadministraties voor wat het bovengenoemde clusters betreften goede personele organisatie en samenwerking in het team. Wat vragen wij? HBO-diploma; 2-3 jaar relevante leidinggeven.de ervaring; Vaardig zijn in de omgang met geautomatiseerde hulpmiddelen en systemen; Kennis van financieringen; Uitstekende communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen; Een service -en klantgerichte instelling. Voor meer informatie? Voor meer informatie kun je terecht bij Eric van der Voort, Manager Services a.i., (0118) 42 81 80 of Mientje Soochit, HR adviseur (0118) 42 78 00. Heb je interesse? Je sollicitatie zien we graag uiterlijk 8 september a.s. tegemoet. Graag vragen we je te solliciteren via onze site www.rabobank.nl/werken vacatures vacaturebank (referentienummer wnbtlOl Interne kandidaten vanuit onze lokale bank hebben in de selectieprocedure, bij gelijke geschiktheid, voorrang op andere sollicitanten. Rabobank toetst op basis van haar"Regeling Screening Rabobank"alle nieuwe medewerkers op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Rabobank Walcheren/Noord-Beveland, de beste bank om bij te zijn! Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56