ZONDAG wordt weer ZO'N DAG! Op eigen benen als je blind bent? Familieberichten h.jobse www.steunbartimeus.nl bartiméus sonneheerdt vo oor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman PSYCHOLOGENPRAKTIJK BOGAARD Niet waar. Vereniging Bartiméus Sonneheerdt Postbus 60 3940 AB Doorn Telefoon (0343) 52 68 52 36 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC Voor de vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Jacobus Moeleker zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Augustus 2007 Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van onze lieve moeder, schoonmoeder, zus, oma en over grootmoeder Adriana Dorothy van den ©öSterkamp-éZadage Harry Henkt Adriana en Wim Edu en Machteld Charles enTrijn Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, augustus 2007 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder en oma Elisabeth Cornelia Roskam-Kentin Willen wij u oprecht dankzeggen. Uit aller naam: C.A. Roskam Voor de belangstelling en medeleven aan ons betoond na het overlijden van onze lieve vader en opa Adriaan Vermue zeggen wij u allen hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, augustus 2007 Uitvaartzorgcentrum Geideioozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 mm Ji Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.trttM3iizorgtefltrum.nl Middelburg, augustus 2007 uitvaartverzorging .A bafhweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nf Iedereen heel veel dank voor het intense medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, oma en zus Nel Schoe De genegenheid die daaruit sprak hebben wij als een grote steun ervaren. Ab Schoe Ronny en Joyce Joey, Nicky Til Hendrikse Middelburg, augustus 2007 Wij willen u hartelijk danken voor uw blijken van medeleven in welke vorm dan ook tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Piet van de Schraaf E.M. van de Schraaf-Hoogesteger kinderen en kleinkinderen Kloetinge, augustus 2007 Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar heeft ons goed gedaan bij het verlies van mijn lieve man, onze vader en opa Jan van Sparrentak Onze dank gaat dan ook uit naar iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens zijn ziekte, na zijn overlijden en bij zijn begrafenis. T. van Sparrentak-de Jonge Sjaan en Rinus Melissa Jannie Wisnu Rowana Peter en Brenda Middelburg, augustus 2007 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de mooie brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en mijn trotse opa Jacob Stoel Met dankbaarheid kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsviering. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jaap in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Gaby Stoel-Kooman Martin, Irma, Hans en Jeroen Vlissingen, augustus 2007 Ridderhof 12, Goes. WEGENS VAKANTIE AFWEZIG VAN 25-08 t/m 14-09 mmsm Er is veel verwarring over wat mensen met diabetes (suikerziekte),wel en niet mogen eten. Daarom heeft het Diabetes Fonds laten onderzoeken welke voeding goed is voor mensen met diabetes. Dat heeft geleid tot een nieuwe voedingsrichtlijn. Het voedingsadvies daarin verschilt nauwelijks van de algemene adviezen over gezonde voeding. Dus suiker en bijvoorbeeld chocola mogen best, maar met mate. Mensen met diabetes kunnen gewoon gezond eten. En dat kan buitengewoon lekker zijn. Wilt u daarover meer weten? Ga naar www.diabetesfonds.nl en vraag de (gratis) voedingsbrochure aan. U ontvangt dan ook nog drie heerlijke recepten uit het kookboek Gezond eten met diabetes. Meer weten is de enige oplossing Diabetes Fonds gratis advertentie www.kerkinactie.nl VERENIGING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38