Familieberichten Adriana Jocoba Burger - Daane 34 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC wa Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jacomijntje Verdoorn-Schilperoort in de leeftijd van 95 jaar. Na een gelukkig huwelijk van 63 jaar, hebben we elkaar los moeten laten, maar de herinnering blijft L.A. Verdoom Frederieka en Wouter Steenbergen-Verdoorn Jan Willem en Claudia Laurence en Ralph 23 augustus 2007 Regenboogstraat 36 4301 BW Zierikzee De afscheidssamenkomst zal dinsdag 28 augustus om 13.45 uur gehouden worden in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee (ingang via Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is ervan 13.00 tot 13.35 uur gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Dag lieve Neli Ritthem Pa en Ma Wisse Middelburg Nel, Simon, Edward, Richard, Dylan Vlissingen Corry en Edy Eindhoven Ineke en Pasquale Verdrietig geven wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve schoonzus en tante Neli Wisse Middelburg: Joke en Koos Jobse-Wisse Ritthem: Peter en Marjo Samantha en Martijn, Ricardo, Mare Veere: Wim Middelburg: Martin en Anita Mandy en Danique Gapinge 23 augustus 2007 tante Mina In dierbare herinnering Rinus Frits Annemieke en familie Na vele jaren vriendschap heb ik afscheid moeten nemen van mijn dierbare vriendin Mien Verdoorn-Schilperoort Lau en de kinderen heel veel sterkte gewenst. Jo Vennaat-Wielaard Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdien de heeft waardig afscheid genomen van het leven Johanna Adriana Visscher-van Baaien -Jeanne- in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke: M.J. Visscher Rilland: Marti en Arie Martijn Wendy en Ward, Jayden Krabbendijke: Wim en Annelies Waarde: Els en Klaas Daniël en Veronique Bergen op Zoom, 24 augustus 2007 Burg. Sandbergstraat 22,4413 CM Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 27 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Bakx, Heiningen 115 te Bergen op Zoom. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden woensdag 29 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Wij willen iedereen die haar liefde, zorg en aandacht heeft gegeven hartelijk bedanken. Wie mij liefheeft heeft ook het leven lief Heb verdriet, maar vind ook het plezier weer terug alleen al om Mij dat plezier te doen Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder Neeltje Pieternella Wisse-Wisse Neli Ritthem 22 oktober 1952 t Gapinge 23 augustus 2007 Gapinge: Kees Wisse Heinkenszand: Maaike en Jan Kloetinge: Corien en Koen Dorpsstraat 14A 4352 AC Gapinge Neli is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen dagelijks van 10.00 tot 15.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 28 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Naar wens van Neli geen sombere kleding. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze nicht Neeltje Wisse-Wisse Souburg: P. C. Wisse-de Visser Veere: P. M- Lampert-Wisse Arnemuiden: N. Dieleman-Wisse L. Dieleman Ritthem: L.S.W. Knibbe-Cevaal D. M. Knibbe Lieve buurvrouw Neli Bedankt voor al je goede zorgen. Niek en Linda Floris, Bas en Koen Kees «J4 Britt ï4 Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van ons aller Buurvrouw Neli Wisse Diep respect hebben wij voor de wijze waarop zij met haar ziekte omging. Zij zal in onze herinnering voortleven als een altijd zorg zame en behulpzame buurvrouw. We wensen Kees, Maaike, Corien en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Jaap Moens Koos en Wim v.Tatenhove Kees en Hanny Matthijsse Truus Looi se Martin Looise Kees v.Ommeren Nienke de Kok en kinderen Nicky Wijkhuys Ina en Herman Wondergem Gapinge Edith en Marcel Kiezebrink en kinderen De vele kaarten en de warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Coenraad Johannes Alewijnse hebben ons zeer goed gedaan. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. J. Alewijnse - Louwerse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2007 Voor uw blijken van belangstelling en mede leven in welke vorm dan ook, tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adrie Hoogesteger t 30-06-2007 21-10-1939 Willen wij u hartelijk bedanken. Soes: Nel Hoogesteger - van der Heijde Kapelle: Bram, Silvia, Iris, Jochem Heinkenszand: Dick, Rian, Tessa, Tom Arnemuiden'. Laura, Edwin, Naomi, Corné Uw blijk van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma heeft ons als familie veel steun gegeven en wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. Adi en Bas Suzan en Jan Marijke en Dave Gommert en Heieen Henny en Jan Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, augustus 2007. Dankbetuiging Voor uw getoonde belangstelling voor en na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Guiljam-Murre zeggen wij u hartelijk dank. L. Guiljam M. Guiljam-de Waard M. Guiljam C. Guiljam-Kluifhout Klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, augustus 2007 We willen iedereen hartelijk danken voor de belangstelling en het medeleven, zowel persoonlijk als in de vorm van kaarten, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Pieternella Boone-Lievense Uit aller naam, Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De overweldigende belangstelling en deelne- Wgt Wi ming die u ons heeft betoond tijdens de ziek- ijlf ifiï 'Mi te en na het overlijden van mijn lieve man, HP "^18 onze9ewe|dige vader, schoonvader en opa Kees van Keulen hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost. Het heeft ons goed gedaan. Anneke van Keulen-van Haren Marco en Angela, Mike, Julia Patricia en Koos Jesse, Noach, Marijn Uw gift voor de kankerbestrijding heeft bijgedragen aan het totaalbedrag van 1.168,95. Hiervoor hartelijk dank. Biggekerke, augustus 2007 Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als het woord samen uit je leven verdreven is. Ffartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze dierbare broer, oom en vriend Jan Louws het heeft ons erg goed gedaan. Familie Louws, p/a Alexanderstraat 15, 4421CG Kapelle. Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn zwager en onze oom Abraham Luitwieler zeggen wij u hartelijk dank. Ook dank aan Zorgcentrum "Simnia" voor de goede verzorging. C.Luitwieler-Ludikhuize Neven en nichten Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame vrouw, moeder en oma Neeltje Maria Melis-Versluis (Nel) W.C. Melis kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36