Vitalis College zoekt Toppers Limagrain Banen Vragen over epilepsie? 0900 - 821 24 11 Vitalis tollege Q) JobTrack.nl Bel de Epilepsie Infolijn JUSTION Een planner V "Alle vrouwen in de wereld baas over hun lichaam: daar kun jij bij helpen." GIRO 254 MY LIFE MY CHOICE MYBODY Geef om de adem van een kind. 0 Advanta* assistent-marktmanager Grassen m/v voorlichting en advies hulpmiddelen informatiemateriaal verwijzing en adressen Nationaal Epilepsie Fonds Adviesgroep T-C .vitaliscoUege.nl 22 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC Kijk ook op Nee kunnen zeggen tegen onveilige seks. Een eigen besluit over het krijgen van kinderen. Dat is wat vrouwen in de wereld verder brengt. MYBODY helpt met seksuele voor lichting in ontwikkelingslanden. Ga naar www.mybody.nl en kijk wat JIJ kunt doen. Kathalijne Buitenweg, GroenLinks-Europarlementariër www.mybody.nl 0 Gratis advertentie "Een initiatief van World Population Foundation (WPF) Geef tijdens de collecteweek of via giro 55055. Limagrain Advanta in Rilland (NL) is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden die onder de bekende productmerken LG, Advanta en Nickerson worden vermarkt. Onze kernactiviteiten zijn gericht op het aanbieden van hoogwaardig uitgangsmateriaal voor maïs, granen, voeder- en gazongrassen, uien en groenbemesters in de Benelux. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Limagrain Advanta, met nevenvestigingen in Lelystad (NL) en Tienen (B), behoort tot het Franse Limagrain, Europa's grootste zaaizaadgroep. Het concern heeft ruim 5.000 werknemers en een jaaromzet van circa 1 miljard euro, waarvan ongeveer 450 miljoen euro in landbouwzaaizaden. www.limagrainadvanta.nl Ten behoeve van Limagrain's internationale grassenteam dat fungeert als intermediair tussen de Europese Limagrain-bedrijven enerzijds en het graszaadproductie- en verwerkingsbedrijf van onze strategische partner DLF anderzijds, zijn wij per ommegaande op zoek naar een Uw functie In deze functie volgt u nauwlettend de verkoopprognoses van de Limagrain-dochterbedrijven die actief zijn in voeder- en gazongrassen teneinde de marktmanager te kunnen informeren over eventueel noodzakelijke updates aangaande het Europese graszaadproductieplan. U ziet erop toe dat de bedrijven tijdig hun graszaadbehoeften doorgeven aan het graszaadverwerkingsbedrijf en bent in dit proces een belangrijke sleutelfiguur voor datzelfde verwerkingsbedrijf. U staat daarbij in nauw contact met de marktmanager aan wie u verantwoording aflegt. U beheert onze technische database en zult worden betrokken bij de opzet van een nieuw informatiesysteem. Verder coördineert u de aanschaf van verpakkingsmaterialen en zorgt u ervoor dat voorraden bij dochterbedrijven tijdig aan kwaliteitscontroles worden onderworpen. De standplaats voor deze functie is Rilland. Uw profiel Wij zoeken voor deze functie een enthousiaste, zelfstandige en doortastende persoonlijkheid. U bent in het bezit van een MBO/HBO-dipioma of heeft een vergelijkbaar niveau. U bent administratief goed onderlegd en werkt geordend en secuur. U kunt uitstekend met computers overweg en heeft een goede beheersing van Excel. Gezien het internationale karakter van de functie is een goede taalvaardigheid (Engels en Frans) vereist. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Limagrain Advanta Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Tel. 0113 - 55 71 00. Mailen kan ook: albert.remijn@limaarainadvanta.nl Informatie Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heer Johannes Heusch, marktmanager Grassen, tel. +49 151 119 674 49. ft'.. (10 cent per minuut) TCR is een keurmerk gecertificeerd bedrijf en verzorgt op kwalitatieve en dynamische wijze diverse soorten van personenvervoer in heel Zeeland en de Zuid-Hollandse eilanden zoals gehandicaptenvervoer, personeelsvervoer, scholieren- en discovervoer en touringcarvervoer. De kracht van TCR. is flexibiliteit. Wegens uitbreiding van de activiteiten zoeken wij ter versterking van het team in Middelburg Uw dagelijkse werkzaamheden bestaan uit: Wagenparkplanning; Personeelsplanning; Beheren van de jaarurenregeling; Vakantieroosters maken; Ziekteverzuimregistratie; Het profiel: MBO werk- en denkniveau; Kennis van de moderne software; Creatief; Oplossend vermogen; Flexibel; Klantgericht; Commerciële instelling; Accuraat; Stressbestendig; Communicatief sterk. RENESSE - MIDDELBURG VLIELAND Het aanbod: Een afwisselende en zelfstandige functie binnen een professionele werkomgeving waar ruimte is voor eigen initiatief en doorgroeimogelijkheden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Oostrom op telefoonnr. 0118-674074 Hebt u interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken aan: Justion Adviesgroep B.V. T.a.v. mevrouw A. van Oostrom Postbus 352 4330 AJ Middelburg Of per email: avo@justion.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Vitalis College voorziet in de dagelijkse behoefte van beroepsopleidingen voor toekomstige en huidige beroepsbeoefenaren waarin de leerloopbaan van de student centraal staat. Wij doen dit in een open sfeer, waarin studenten gekend en herkend worden door onze medewerkers en gestimu leerd worden eigen initiatieven te ontplooien. Dit wordt gerealiseerd met medewerkers die willen excelleren, hart hebben voor de student en collega, kennis hebben van de branche en met passie en oog voor kwaliteit hun werk doen. Deze medewerkers functioneren binnen een bedrijfsmatige en servicegerichte organisatie met duidelijke procedures en goede arbeids- en leeromstandigheden. Een topinstelling zijn en excellent onderwijs bieden is onze ambitie. Doet u mee? R0C Het Vitalis College is per direct op zoek naar: Medewerker Personeel Organisatie (i fte) Stafmedewerker PR Communicatie (0,6 fte) Docent LC ten behoeve van dienst Onderwijs innovatie (0,6 fte) Docenten LC afdeling Welzijn (0,85 fte) Medewerker Beroepspraktijk afdeling CIOS Sport en Bewegen (0,5 fte) Onderwijsassistent afdeling Gezondheidszorg (0,6 fte Medewerker Beroepspraktijk afdeling Gezondheidszorg (0,9 fte) Docent LC afdeling Geüniformeerde Beroepen (0,5 fte) (Poule-)lnstructeur afdeling Geüniformeerde Beroepen (oproepbasis voor 4-6 uurp.w.) Belangstelling? De functieomschrijvingen voor bovenstaande vacatures kunt u vinden op: www.vitaliscollege.nl. Hier vindt u ook de adresgegevens waarheen u uw sollicitatiebrief en CV kunt sturen. Wij zien uw sollicitatie graag voor 5 september 2007 tegemoet Vitalis College Terheijdenseweg 414 4826 AB Breda T 076-5733333 www

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 22