m fK cleaning services y (Regio Zeeland) Relationship Manager Mercuri Urval Volkswagen FOX 'CSU. Daar blijf je bij. Wij hebben een GRATIS voor U klaar staan! Cordaid Rabobank gezicht van de bank die het klantennetwerk uitbouwt GELOVEN DAT HET KAN CSU is met bijna 10.000 medewerkers en circa 30 vestigingen in het hele land één van de grootste facilitaire dienstverleners op het gebied van schoonmaak en beveiliging. De bedrijfsonderdelen zijn gedecentraliseerd opgezet, waardoor ze slag vaardig kunnen opereren en dicht bij hun klanten staan. CSU werkt met haar mensen constant aan de kwaliteit van de dienstverlening, om zo naar klanten toe niet alleen vandaag, maar ook morgen optimaal resultaat te kunnen bieden. Wegens uitbreiding van de schoonmaakwerkzaamheden zijn wij op zoek naar een: CSU ziet haar personeel als haar kapitaal en investeert daar continu in. Tevreden medewerkers zijn gemotiveerder en zorgen zo voor tevreden klanten. Dat deze denk wijze goed naar de praktijk is vertaald, blijkt uit het feit dat CSU in 2006 en 2007 in de ver kiezing van Beste Werkgevers van Nederland goud heeft gewonnen. Daarnaast ontving CSU in 2007 de internationale Pride Award. Omdat CSU investeert in haar medewerk ers en hun werkomgeving, is CSU een prettige organisatie om voor te werken.www.csu.nl ea-jfmi gMgPp INSTITUTE NEDERLANDr Rayonleider De functie: Na een inwerkperiode ga jij leiding geven aan een team van gemotiveerde schoonmaakmedewerkers en draag je zorg voor een optimale personeels bezetting. Kwaliteit van onze dienstverlening staat hoog bij je in het vaandel. Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden van de klantenrelatie en het signaleren van nieuwe commerciële mogelijkheden. Ondertussen bewaak je het eindresultaat van onze schoonmaakwerkzaamheden volgens de afgesproken kwaliteitseisen. Jouw profiel: Je denkt en werkt minimaal op MBO-niveau en hebt tijdens je loopbaan laten zien dat je leidinggevende capaciteiten hebt en mensen weet te motiveren. De voorkeur gaat uit naar iemand uit de schoonmaakbranche. In je werk ben je flexibel en dienstverlenend en initiatief nemen is jou niet vreemd. Door middel van jouw goede contactuele en sociale vaardigheden wordt de relatie met de klant en medewerkers succesvol. Het aanbod van CSU: Je komt te werken in een succesvolle en op de toekomst gerichte organisatie waarbij aandacht voor jou en je collega's, een leuke werksfeer en teamspirit centraal staan. Je krijgt de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen die nodig zijn om je succes in deze functie te realiseren. Uiteraard bieden wij je een passende salariëring met aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een auto van de zaak en een aantrekkelijke tantième regeling. Ben jij onze nieuwe collega? Schrijf dan een korte brief met CV aan CSU Cleaning Services, t.a.v. mevrouw G. Lugten, Postbus 5152, 3008 AD te Rotterdam. Of stuur e-mail naar ginny.lugten@csu.nl. Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw G. Lugten, Manager P&O, telefoonnummer 010 432 20 00. BioKing zoekt met spoed meerdere enthousiaste medewerkers M/V voor de functies van: Sales Account Managers Werkzaamheden: Inkomende telefoon aannemen en afhandelen. Aanspreekpunt zijn en blijven van onze internationale klanten tijdens het volledige verkoop proces van onze biodiesel installaties. Verwacht wordt goede vaardigheden in het spreken en schrijven van de Engelse taal, alsmede enige werkervaring. Uitstekend basissalaris met een provisie regeling en goede secundaire voorzieningen (CAO Metaalnijverheid). Tig lassers Electro monteurs Voor alle vacante functies geldt dat er een uitstekend salaris en goede secundaire voorzieningen (CAO Metaalnijverheid) wordt aangeboden. Bovendien ontvangt iedere sollicitant M/V die binnen twee weken solliciteert en door ons wordt aangesteld bij aanvang van zijn/haar werkzaamheden een nieuwe Volkswagen Fox in bruikleen. Uw sollicitatie met Curriculum Vitae kunt u richten aan: BioKing B.V. t.a.v. de afd. Personeelszaken Spoorstraat 16, 4431NK 's-Gravenpolder "Tel: 0113-311 499 Email: hans@biokina.nl www.biokina.nl Rabobank Beveland met hoofdkantoor in Goes, is met meer dan 200 medewerkers één van de grootste banken van de provincie Zeeland. De bank kenmerkt zich door gezonde financiële resultaten en een zeer sterke positie in de regio. Het aantrekkelijke woon- en werkgebied bevat volop interessante marktontwikkelingen en nieuwe kapitaalinstroom. Om samen met het adviesteam Zake lijke Relaties invulling te geven aan haar ambitieuze doelstellingen is Rabobank Beveland op zoek naar een (m/v) U bent verantwoordelijk voor uitbreiding van het grootzakelijke klantenportfolio van het adviesteam Zakelijke Relaties. Samen met de directie bent u het boegbeeld van de bank. Aan de hand van uw eigen business development plan netwerkt u actief in de regio. U voert verkoop gesprekken met potentiële klanten en ontwikkelt nieuwe relaties. U realiseert maximale klant waarde door diepgaande productkennis en vertrouwen. U maakt deel uit van het acquisitieteam en rapporteert aan de directie. Uw profiel U beschikt over een hbo/academische opleiding en heeft relevante bancaire kennis op het gebied van zakelijke producten. U hebt aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur bij een bank. U definieert en realiseert zelfstandig en op eigen initiatief de gewenste doelen. Uw uitstekende contactuele vaardigheden en inlevingsvermogen maken u tot een sterke, effectieve netwerker. U dringt snel door tot de kern van problemen en weet uw klanten overtuigend van advies op maat te voorzien. U bent in staat een voorbeeldfunctie te vervullen binnen het adviesteam op het gebied van netwerken en effectieve klantbenadering, Rabobank Beveland biedt een vooraanstaande functie bij één van de meest solide en stabiele banken. U krijgt veel vrijheid in het opstellen en uitvoeren van uw business development plan. Een omgeving waarbinnen u zelf uw eigen carrière bepaalt. Rabobank Beveland kent een warme en loyale werkcultuur en een sterke binding met ondernemers en activiteiten in de regio. Salaris en bonusregeling die bij u passen. Hebt u interesse? Solliciteer direct via de website www.mercuriurval.com. De vacature staat vermeld onder ref.nr. 792307 of de zoekterm 'Relationship Manager', Voor meer informatie bel Rik Willemsen, recruiter Mercuri Urval, tel (033) 453 89 12. Zie ook www.rabobank.nl/beveland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 130