pabo Verpleegkundige en aan vakantie toe? ik Ouderenhulpl Project Manager IT (m/v) 0 JobTrack.nl www.ouderenhulp.nl MONTEUR STORINGSDIENST M/V LIJN MONTEUR EXECUTORIALE VERKOOP VEILING WOONHUIS YERSEKE Hoe doet oma eigenlijk boodschappen? Steun ons met een gift via Giro 25 05 05 te Bunnik. FONDS r. Als iemand om hulp vraagt, geef je het dan? Geef je op als collectant Het Nederlandse Rode Kruis +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement 46 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC Kijk ook op Meijling Sarneel Notaris mr. G. L. F. Sarneel te Reimerswaal is voornemens om op woensdag 26 september 2007 om 14.00 uur in het Kerkelijk Centrum "De Flaven" aan de Dreef 6 te Yerseke, krachtens artikel 3 268 van het Burgerlijk Wetboek over te gaan tot executoriale verkoop van: Het woonhuis aan de Stoofstraat 1 te 4401 BC Yerseke, gemeente Reimerswaal, kadastraal bekend gemeente Yerseke sectie G nummer 5842, groot 45 cen tiaren. Op de veiling zijn van toepassing, voorzover daarvan bij de bijzondere veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken, de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 2006, welke ter inzage liggen ten kantore van genoemde notaris. De veiling vindt plaats in één zitting, de inzet bij opbod en afslag bij afmijning. Aanvaarding na betaling van de koopsom en de kosten. Eventuele ontruiming komt voor rekening en risico van de koper. Zakelijke lasten zijn voor rekening van de koper vanaf de levering. Betaling: koopsom uiterlijk 6 weken na de gun ning. Betaling onkosten uiterlijk 6 werkdagen na de gunning. Betaling waarborgsom of afgifte bankgarantie (10% van de koopsom) uiterlijk 6 werkdagen na de gunning. Op grond van artikel 3:268 lid 2 van het Burgerlijk Wetboek kan tot 14 dagen voor de veiling (11 september 2007) een onvoorwaardelijk onderhands bod worden uit gebracht, middels een aan de notaris gericht schrijven. Nadere inlichtingen ten kantore van Meijling Sarneel Notarissen, Postbus 45, 4416 ZG Kruiningen.(tel. 0113- 382620). (e-mail: nieuwenhuiise@meiilina-sarneel.nl.'). Het Nationaal Fonds Ouderenhulp zet zich in voor kwetsbare ouderen in ons land. Eenzaamheid, armoede, onveiligheid en verwaarlozing bestrijden wij met concrete diensten en activiteiten. Want iedereen heeft recht op een gezonde oude dag. NATIONAAL T' T T Lamb Weston Meijer V.O.F is een joint- venture, ontstaan in 1994, die de krachten van .de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialïst Meijer bundelt Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer .dan 6000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking Meijer startte in 1985 met a'ardappel- verwerking'en is daarnaast sinds 1920'een succesvol aardappelhuis met o,a. zelf ontwikkelde' rassen. Met ruim 1100' medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruidingen, Oostérbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren' aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan" kwaliteit. Door haar innovatieve; producten, sterke marketing onder steuning, zelforrtwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving m'ag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het. Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid- Amerika tot haar klantenkring rekenen. Ter versterking van onze afdeling Technische Dienst; vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 55 medewerkers, zijn wij op zoek naar een ervaren: beate uhse DE LEUKSTE EROTIEK CATALOGUS EN WEBSHOP! Als Europees marktleider beheert de beursgenoteerde holding Beate Uhse diverse dochterondernemingen. Eén daarvan is het succesvolle erotiek-postorderbedrijf PABO, met miljoenen tevreden klanten in de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Frankrijk, Tsjechië, Slowakije en binnenkort Spanje. Ons concept is het aanbieden van een breed en prikkelend assortiment, met respect voor ieders wensen en een hoogwaardige privacy-garantie. Dat maakt PABO al sinds 1985 dé toonaangevende trendsetter op het gebied van erotiek per postorder. Bestellingen komen via zowel verschillende catalogi als per internet binnen op ons hoofdkantoor in Walsoorden, Zeeuws-Vlaanderen 30 autominuten van Antwerpen). Momenteel biedt PABO werk aan ca. 300 enthousiaste medewerkers. ii§ Als Monteur Storingsdienst verricht je diverse voorkomende controle-, onderhouds- en reparatie- werkzaamheden aan onze productielijnen zodat een goede voortgang van het productieproces gewaarborgd blijft. Je bent op diverse afdelingen van ons bedrijf inzetbaar. De werkzaamheden verricht je zelfstandig, of in samenwerking met collega's van dé technische diénst. De werkzaam heden vinden in 5-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 31,5 uur hebt. Door een combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je op MBO-niveau, Je hebt bij voorkeur ervaring zowel op het gebied van werktuigbouw als elektrotechniek, opgedaan in een vergelijkbare functie waarin je hebt gcwcrki aan elektrotechnische en industriële installaties Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband tc werken M/V Als Lijn Monteur ben je verantwoordelijk voor een goede uitvoering van controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan installaties en apparatuur van één van de productielijnen. Zowel individueel als in teamverband verricht je werkzaamheden in het kader van het preventieve onderhoudssysteem. Je werkt in dagdienst en je werkt volgens het rooster weekeinddiensten, waarbij je tevens verantwoordelijk bent voor de planning, afwerking en nazorg van de uit te voeren weekend werkzaamheden, daarbij geef je functioneel leiding (ook aan derden). Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde opleiding MTS-werktuigbouwkunde, of een vergelijkbare opleiding op MBO-niveau en ruime relevante werkervaring. Je hebt bij voorkeur kennis van industriële installaties en je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse taal. Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG, Kruiningen. Acquisitie wordt met op prijs gesteld. Op onze afdeling Automatisering zijn wij op zoek naar een De functie Als projectmanager houdt u zich in eerste instantie bezig met de start van een nieuw ERP project dat ongeveer 2 jaar zal duren. Daarnaast spelen nog andere projecten die de nodige aandacht behoeven. Wij zijn op zoek naar een projectmanager die deze projecten gaat leiden binnen de automatiseringsafdeling. De projectmanager moet de daarmee samenhangende deadlines nauwkeurig bewaken en daar waar nodig de nodige aktie ondernemen. Pabo zoekt Gemotiveerde gretige kandidaten met een denk- en werkniveau, verkregen door opleiding of ervaring. Men dient te beschikken over kennis van en ervaring met automatisering. Uiteraard zijn ook goede sociale en communicatieve vaardigheden absoluut noodzakelijk en dient men creatief, flexibel en stressbestendig te zijn. Buiten de Nederlandse taal beheers je de Engelse taal zowel in woord als geschrift. Kennis van de Duitse taal is een pré. Pabo biedt Wij bieden een interessante functie voor een teamgerichte persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf. Deze functionaris rapporteert aan de manager Automatisering, waarbij je samenwerkt met een jong team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk zijn. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom: Kun je jezelf vinden in het bovenstaande profiel en heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief vóór 7 september naar PABO B.V. afd. Personeelszaken, t.a.v. Astrid Minck, Postbus 274, 4560 AG te Hulst of mail naar astridminck@pabo.nl Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Alexander Leberwurst (duits- of engelstalig), tel. 0114 - 687 700. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! (en je helpt méér dan 16.000 Medelanders met Multiple Sclerose) info@)nationaalmsfonds.nl bel 010-591 98 39 www.nationaalmsfonds.nl is duidelijk en helpt! Gratis advertentie- Ga mee op vakantie als verpleegkundige vrijwilliger. Bezorg onze ruim 6.000 gasten een onvergetelijke week in één van onze hotels of op ons vakantieschip de J. Henry Dunant. Bel voor meer informatie 070 44 55 888 of e-mail naar vakanties@redcross.nl www.rodekruis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 128