Bij Lidl wordt beloond Chemisch Analisten M/V <gt JobTrack.nl Lidl groeit. Onze winkels spreken steeds meer klanten aan. Logisch, want echt lage prijzen in combinatie met klantvriendelijkheid is natuurlijk een ijzersterke formule. Vind jij dat ook En heb je de ware spirit om onze sterke supermarktformule verder uit te bouwen? Dan krijg je bij Lidl de kans om snel mee te groeien. Lidl zoekt management trainees rayonmanagers die niets liever willen dan groeien Direct aan de slag Veelzijdige functie Belangstelling? Lidl Nederland GmbH O.v.v. 107142 Postbus 198 1270 AD Huizen f OAZ Salaris- en personeels- administrateur m/v (fulltime) VARIAN fulltime voor 36 uur per week AcquZV,d7nïe?ll%%v,fettell www.ondernemendoejesamen.nl Kijk ook op PZC Zaterdag 25 augustus 20071 39 Je bent jong en ambitieus, integer en een echte trouble shooter in spé. En je hebt maximaal drie jaar geleden je hbo of universitaire studie afgerond. Als management trainee ga je bij Lidl snel een mooie carrière tegemoet. Je wordt opgeleid tot rayonmanager, waarbij je verantwoordelijk wordt voor vier tot zes Lidl-filialen. Lidl biedt je een gedegen opleiding on-the-job, waarbij je direct alle facetten van het bedrijf leert kennen. We laten je leiding geven aan een team en geven je al snel veel verantwoordelijkheid. Kun je het werk en de verantwoordelijkheid goed aan, dan ga je als een speer door naar de functie van rayonmanager. En daar horen natuurlijk passende arbeidsvoorwaarden bij. Als rayonmanager vorm je een brug tussen jouw (4-6) filialen en hetdistributiecentrum. Je bent resultaat verantwoordelijk voor jouw rayon en weet de mensen er werken te stimuleren tot uitstekende prestaties. Je bewaakt het winkelconcept en het winkelbeeld en je controleert de geld- en goederenstromen. Kijk voor meer info op www.lidl.nl en breng ook eens een bezoek aan een Lidl-filiaal bij jou in de buurt. Staat de sfeer je aan, stuur dan een sollicitatie brief met cv en pasfoto naar werken@lidl.nl of Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld EPZ maakt elektriciteit uit: uranium kolen en biobrandstoffen gas en wind Bij EPZ staat veiligheid altijd voorop. Wij staan voor be trouwbaarheid en continuï teit. Omdat wij veel waarde hechten aan goed gekwali ficeerde medewerkers bieden wij volop ruimte voor ont wikkeling en ontplooiing. EPZ heeft een scala aan (interne) opleidingen en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waar onder een goede reis- en verhuiskostenvergoeding. www.epz.nl bedrijfs- en organisatie adviseurs Door een interne verschuiving van de salarisadministratie naar de afdeling HRM faciliteiten zijn wij op zoek naar een Een professional met oog voor cijfers en mensen De functie: In deze functie bent u samen met een collega verantwoor delijk voor de volledige salaris- en personeelsadministratie (ca. 460 contracten). U draagt onder andere zorg voor: een goede registratie van persoonsgegevens; een tijdige en juiste uitbetaling van salarissen; een correcte en volledige uitvoering van personele regelingen; de verlof- en ziekteadministratie; een optimale inrichting en beheer van het personeels informatiesysteem en het salarisadministratiesysteem. U onderhoudt intern contacten met personeelsfunctionaris sen, managers en personeelsleden en extern onder andere met instanties als UWV, pensioenfonds en belastingdienst. Gevraagd wordt: mbo-4 richting bedrijfsadministratie of loonadministratie; praktijkdiploma loonadministratie; ten minste 3 jaar relevante ervaring in een soortgelijke (zelfstandige) functie; ervaring met en kennis van geautomatiseerde informatiesystemen (Afas is een pré); nauwkeurigheid; uitstekende communicatieve vaardigheden; een stressbestendige en initiatiefrijke persoonlijkheid. Geboden wordt: een werkomgeving met goede ontwikkelmogelijkheden; een informele, plezierige werksfeer; een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling? Bent u de klantgerichte collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl.; internet: www.schipperoaz.nl. Grenzen verleggen, nieuwe producten ontwikkelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd marktleider op het gebied van scientific instruments, supplies en accessoires. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortiment plaats voor o.m. de Life Science Market. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra medewerkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. Voor onze afdeling Final Test, Production Instruments, zoeken wij wegens uitbreiding: De werkzaamheden bestaan uit het final testen van Gas Chromatografen. Wij zoeken kandidaten die voldoen aan het volgende profiel: - een opleiding op HLO- of MBO-niveau (richting Analytische Chemie) - een goede beheersing, zowel schriftelijk als mondeling, van de Nederlandse en Engelse taal - goed bekend met Windows, Word en Excel - teamspeler met flexibele instelling - goede contactuele vaardigheden Wij bieden: - uitdagende werkomstandigheden in een groeiend bedrijf - goede coaching en samenwerking binnen een enthousiast team - een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden nodigen wij graag uit voor 8 september een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lidia Filius, tel.no. 01186-71225 of Inze Bos, tel.no. 01186-71484. www.varianinc.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 121