familieberichten h.jobse Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman 34 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC zv Met droefenis hebben we kennisgenomen van het overlijden van De heer A. de Moor echtgenoot van onze collega Godelieve de Moor-van Waes Wij wensen Godelieve en haar familie veel sterkte met dit zware verlies. Collega's Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, vakgroep Diabetes TJe wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. AI je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Lia Johanna Maria Verstraeten echtgenote van Peter Lisa Clement Schelstraete in de leeftijd van 57 jaar. Terneuzen: Peter Schelstraete Hoogstraten (B): Patrick en Virginie Kyra Amber Sas van Gent: Martijn Familie Verstraeten Familie Schelstraete Terneuzen, 24 augustus 2007 Basaltpromenade 3,4533 CB De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u beleefd uitnodi gen, zal plaatshebben op woensdag 29 augustus om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippi ne, waarna we Lia te rusten leggen op de RK-begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jacomijntje Verdoorn-Schilperoort in de leeftijd van 95 jaar. Na een gelukkig huwelijk van 63 jaar, hebben we elkaar los moeten laten, maar de herinnering blijft L.A. Verdoorn Frederieka en Wouter Steenbergen-Verdoorn Jan Willem en Claudia Laurence en Ralph 23 augustus 2007 Regenboogstraat 36 4301 BW Zierikzee De afscheidssamenkomst zal dinsdag 28 augustus om 13.45 uur gehouden worden in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee (ingang via Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.35 uur gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvsart. nl Uitvaartzorgcentrum Geldeioozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 II Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Omringd door alle liefde en zorg die zij zo verdien de heeft waardig afscheid genomen van het leven Johanna Adriana Visscher-van Baaien -Jeanne- in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke: M.J. Visscher Rilland: Marti en Arie Martijn Wendy en Ward, Jayden Krabbendijke: Wim en Annelies Waarde: Els en Klaas Daniël en Veronique Bergen op Zoom, 24 augustus 2007 Burg. Sandbergstraat 22,4413 CM Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 27 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Bakx, Heiningen 115 te Bergen op Zoom. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden woensdag 29 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Wij willen iedereen die haar liefde, zorg en aandacht heeft gegeven hartelijk bedanken. In liefde waren we één in ons verdriet en onze wanhoop. Dit alles is nu verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan mijn lieve sterke vrouw, onze moeder en oma Catharina de Maillie "Katrien" echtgenote van Carlo de Wandel 6 januari 1953 t 23 augustus 2007 Oostburg: C. de Wandel Natascha en Jack Femke en Lonneke Correspondentieadres: Finlandstraat 7, 4501 KH Oostburg De crematie, voorafgegaan door de afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 27 augustus 2007 om 13.30 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Catharina de Wandel-de Maillie 1953 *Katrien* 2007 Dag mama, oma Zo dichtbij was je, en toch veraf, we hadden net zoals jij nog wat extra tijd gewild. Je bent zoals iedere moeder, oma uniek als geen ander, al heb ik het soms niet altijd laten merken dat je belangrijk, voor mij en ons bent geweest. Je wou net zo graag als wij een nieuwe kans in het leven, maar hebt deze spijtig niet meer gekregen. Maak je nu maar geen zorgen meer Mama, oma rust nu maar uit en er komt een tijd, dan komen we elkaar weer tegen Liefs van Jack, Natascha Femke en Lonneke de Hullu Verdrietig geven wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve schoonzus en tante Neli Wisse Middelburg: Joke en Koos Jobse-Wisse Ritthem: Peter en Marjo Samantha en Martijn, Ricardo, Mare Veere: Wim Middelburg: Martin en Anita Mandy en Danique Gapinge 23 augustus 2007 Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Dag lieve Neli Ritthem Pa en Ma Wisse Middelburg Nel, Simon, Edward, Richard, Dylan Vlissingen Corry en Edy Eindhoven Ineke en Pasquale Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze nicht Neeltje Wisse-Wisse Souburg: P. C. Wisse-de Visser Veere: P. M. Lampert-Wisse Arnemuiden: N. Dieleman-Wisse L. Dieleman Ritthem: L.S.W. Knibbe-Cevaal D. M. Knibbe Lieve buurvrouw Neli Bedankt voor al je goede zorgen. Niek en Linda Floris, Bas en Koen Kees Britt Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van ons aller Buurvrouw Neli Wisse Diep respect hebben wij voor de wijze waarop zij met haar ziekte omging. Zij zal in onze herinnering voortleven als een altijd zorg zame en behulpzame buurvrouw. We wensen Kees, Maaike, Corien en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Jaap Moens Koos en Wim v.Tatenhove Kees en Hanny Matthijsse Truus Looise Martin Looise Kees v.Ommeren Nienke de Kok en kinderen Nicky Wijkhuys Ina en Herman Wondergem Gapinge Edith en Marcel Kiezebrink en kinderen Wie mij lief heeft heeft ook het leven lief Heb verdriet, maar vind ook het plezier weer terug alleen al om Mij dat plezier te doen Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder Neeltje Pieternella Wisse-Wisse Neli Ritthem t Gapinge 22 oktober 1952 23 augustus 2007 Gapinge: Kees Wisse Heinkenszand: Maaike en Jan Kloetinge: Corien en Koen Dorpsstraat 14A 4352 AC Gapinge Neli is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen dagelijks van 10.00 tot 15.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 28 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Naar wens van Neli geen sombere kleding. De vele kaarten en de warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Coenraad Johannes Alewijnse hebben ons zeer goed gedaan. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. J. Alewijnse - Louwerse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2007 Dankbetuiging Voor uw getoonde belangstelling voor en na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Guiljam-Murre zeggen wij u hartelijk dank. L. Guiljam M. Guiljam-de Waard M. Guiljam C. Guiljam-Kluifhout Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, augustus 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 108