Familieberichten Verjaardag 32 I Zaterdag 25 augustus 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076 5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Edwin Czajka Carolien Lous gaan trouwen op 31 augustus 2007 U bent van harte welkom op onze receptie vanaf 16.30 tot 18.00 uur in Het Kasteel van Batavia Zuidstraat 143 te Westkapelle. Ons adres: Molenweg 24,4361 BW Westkapelle Marcel Koole Marjolein Brasser geven elkaar hun JA-woord op 31 augustus om 14:00 in het gemeentehuis van Veere. U kunt ons feliciteren van 19:15 - 20:45 tijdens onze receptie in Huys Ter Schelde Vlissingsestraat 38-40 Koudekerke. 90jaar J.M. Osté-Langebeeke Zaterdag 1 september hoop ik mijn 90e verjaardag te vieren. U bent van harte welkom tussen 15.00 en 17.00 uur in de Boekanier, Dorpsdijk 22, Vrouwenpolder. Kon. Wilhelminalaan 42 4354 BC Vrouwenpolder N. Omdat gij het zijt groter dan ons hart die mij hebt gezien eer ik werd geboren Huub Oosterhuis Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Petronelta Sara Jacoba Beekhof-Koole weduwe van Johannes Jacobus Beekhof Middelburg, 5 juli 1919 -f Middelburg, 23 augustus 2007 Amsterdam: Maartje Beekhof Zahra, Aziz Leiden: Anneke Beekhof en Henk van der Ent Tessa Leiden: Josien Flipse-Beekhof en Alexander Flipse Bas, Elisa Wij willen het personeel en vrijwilligers van 't Gasthuis Middelburg, afdeling Watertoren, hierbij bedanken voorde liefdevolle verzorging "love and care". Correspondentieadres: Fam. Flipse-Beekhof Gloxiniadal2 2317 HA Leiden Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 28 augustus van 12.30 tot 13.30 uur. Aansluitend zal de Eucharistieviering worden gehouden om 14.00 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombard straat 1 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Ik heb vree, wat ook mag komen, Jezus heeft mijn hand genomen en hij leidt mij veilig voort naar mijn eeuwig toevluchtsoord. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar haar Heer van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Riek Beije-Zoethout weduwe van Bram Beije sinds 1997 Sneek, t Koudekerke, 13 oktober 1916 22 augustus 2007 Vlissingen: Martin en Corrie Beije-van Hoof Dennis Ingrid Patrick Kimberly Arnhem: Theo en Dinie Beije-van Zwan Tom Mariska Steffan Spijkenisse: Ankie en Bert Hansen-Beije Michel en Saskia, Sanne Saskia en Ben, Duco Christiaan en Linda Middelburg: Cathalina Beije Deborah en David Jacqueline en Maurice Middelburg: Irene Beije Arnemuiden: Rob en Els Beije-Bezemer Tamara en Jeffrey, Jero Jeroen Rowena Julia Beenhouwersingel 30, 4331 ME Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 augustus van 12.45 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen,Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, welke geleid wordt door mevrouw Kapitein Y. Jansen, zal aansluitend om 14.00 uur plaats vinden in de aula op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats bege leiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Het personeel van de Vliedberg willen wij hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging. Willen degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van Jaantje Bentz We wensen Rein en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Vrijwilligers kantine voetbalvereniging Terneuzen Onverwacht is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Pieternella Cornelia de Looff weduwe van Thomas Abraham Koole A.J. de Waard-Koole L.W. Zwemer-Koole Anita Jansma C. Koole-Jansen F. Koole-Hensbergen T. de Bruine-Koole M. Koole M.). Koole-Versluis C. Hanse-Koole M. v.d. Hooft-Koole Neven en nichten Goes, 22 augustus 2007 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer John Bleijenberg Wij zullen ons hem met gevoelens vati waardering, respect en vriendschap herinneren. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Cocky en zijn dochter Patricia. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Directie Van Belle Wonen Vlissingen Heden ontvingen wij het bericht dat overleden is Jaantje Wij wensen Rein en familie veel sterkte met dit verlies. 't Keldertje zv Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer C. de Leeuw Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Rilland 'Elhak Gembalaku'De Heer is mijn Herder' Mazmur23 Psalm 23 Dengan penuh kedukaan tetapi tertjampur dengan perasaan terima kasih kepada segala sesuatu jang sudah dinjatakan kepada kami, kami memberitahukan, bahwa telah mening- gal mama, oma Penny, kaka, mama-tua, mama-bong, ua dan nene Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorg zame moeder, schoonmoeder, oma, zus en tante Penina Malawauw-Saija weduwe van Junus Malawauw Makassar (Ind.) t Vlissingen 4 juli 1921 22 augustus 2007 Middelburg/Gapinge: )ohnny Malawauw, Nienke de Kok, Rémon, Seline, Alain Ducos (Martinique): Paulien Malawauw Terneuzen: Joke en Wim Middelburg: Evie Malawauw en Peter Moerdijk, Nina, Esther Middelburg/ James en Helena, Jamilla, Junus, Nuriya Malawauw Tarbes (Fr.): Max Malawauw Zaandam: Jan en Dora, Shaira Malawauw Goes: Guus Malawauw Middelburg: Jacky en Ena Malawauw-Akihary, Betharia, Marissa Ambon (Ind.): kei. besar Akihary-Saija Aboru (Ind.): kei. besar Saija Aboru (Ind.): kei. besar Malawauw Correspondentieadres: j Noordmede 2,4337 AP Middelburg Op zaterdag, zondag en maandag is er van 20.00 tot uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentr, H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De vertroostingdienst wordt gehouden op dinsdag 28 augustus a.s. om 20.00 uur in de Beth Cherem Kerk, Burg. Stemerdinglaan 123/A te Oost-Souburg. In voornoemde kerk vindt op woensdag 29 augustus om 11.00 uur de uitvaartdienst plaats en aansluitend de begra fenis, om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Mid delburg. Wij danken alle medewerkers en vrijwilligers, verbonden aan Moluks woonzorgcentrum Tabadila voor de aandacht en liefdevolle verzorging voor 'tante Pennyin de afgelopen jaren. 4sj ■V der'' •'rk; Samen gelachen, sm H maar altijdsam Op 23 augustus 2007 hebben wij, toch nog onvei afscheid moeten nemen van mijn lieve man, ons pa, op, overopa Hendrikus Adrianus Michielsen (Harry) Echtgenoot van Th. Michielsen-Buise in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: Doortje Michielsen-Buise Annemiek en Paul Paree Niels en Monique Tamara en Lennart Michiel en Anita Michielsen Kenny, Vanity en Shainy Wesley en Nicole Jeremy Anita en Dik Swint Tessa Lars Luc en Saskia Michielsen Owen Jodie Keurhove 90,4336 GR Middelburg Harry is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, op maandag 27 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartmis zal plaatsvinden op dinsdag 28 augustus 2007 om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Lombardstraat te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematie plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 106