geven vrouwenploeg gezicht KRAS. IML Contador is niet welkom bij Rabobank Veelzijdig VELUWE DRENTHE-GRONINGEN Gezellig LEUVEN Het MERENGEBIED waarom zou je verder zoeken boek online of bel 0900 - 9697 s| rür Eneco Tour, 2e etappe Knokke- NED Heist vrijdag 24 augustus 199,1 km bonificatiesprint ANP bron Eneco Tour De Belg Nick Nuyens wint de eerste etappe van de Eneco Tour, voor Tho mas Dekker. foto Vincent Jannink/ANP Stuttgart in de topis eindigen. „Dan moet Stef Clement maar een week eerder uit de Vuelta stappen. Op zich is het ook niet mijn pro bleem. Ik ga er vanuit dat dat ene Olympische startbewijs toch wel voor mij is." Volgende week woensdag kan Dekker dat al laten zien in de afsluitende tijdrit van de Eneco Tour. Voor velen is hij na de rit van gisteren een van de top favorieten voor de eindzege. Hij zelf zet zijn geld liever op een an der. „David Millar gaat de ronde winnen. Het is niet normaal hoe goed hij is." Morgen kan het weer anders zijn, leert deze Eneco Tour. Ook voor Rabobank. De ploeg re kende gisteren op de eerste plaats op Flecha. De Spanjaard verloor echter de nodige tijd in de Arden nen. Dekker is de enig overgeble ven kopman. meer Eneco Tour vanaf pagina 42 EUPEN - Alberto Contador heeft zich gemeld bij Rabobank maar zal er 'nee' te horen krijgen. De Tourwinnaar is na het opheffen van Discovery Channel op zoek naar een andere ploeg. Ploegleider Erik Breukink van Ra- bo zegt niet opgewonden te raken van de sollicitatie van de Span jaard. „Rabobank is niet de enige ploeg bij wie hij zich heeft ge meld. Ik geloof niet dat hij de man is die we nu moeten halen. Als je Contador haalt, moet je alles aan hem gaan aanpassen. Ik denk dat je eerder de jongeren een kans moet durven geven." Rabobank wil de ploeg volgend jaar nog meer oranje kleuren. Bram Tankink (Quick Step) en Michiel Elijzen (Cofidis) zijn reeds vastgelegd en met Laurens ten Dam (Unibet) wordt gesproken. Aan de andere kant verlaten vier Nederlanders de ploeg: Michael Boogerd, Leon van Bon, Max van Heeswijk en Thorwald Veneberg. Rutger Smith, Jolanda Keizer, Karin Ruckstuhl en Yvonne Wisse (vlnr) trotseren de regen in Osaka. foto Olaf Kraak/ANP kamp in Fukuoka. „Je leert van el kaar en stimuleert elkaar", kijkt Keizer, die de Zweedse Klüft als grote voorbeeld heeft, enthousiast terug op de intensieve samenwer king in de voorbereiding. De Amsterdamse maakte dit sei zoen een enorme progressie door. Met een persoonlijk puntenrecord I** Yvonne Wisse uit Vlissingen be- gint morgen aan het WK atle tiek. De atlete komt in Osaka uit op de zevenkamp. Het eerste on derdeel is de 100 meter horden. (6219) verbaasde de pas op haar achttiende met de meerkamp be gonnen atlete iedereen. Inmiddels heeft ze de Olympische Spelen in Peking met een nominatie ook in het vizier. „Dit WK is de bekro ning voor een geweldig seizoen, maar tussen al deze toppers wil ik mijn naam er ook graag goed tus sen zetten", geeft ze haar ambitie aan. Ook Wisse verbeterde haar per soonlijk record ruim. De uit Vlis singen afkomstige atlete, die eer der wel aan jeugdevenementen en de Universiade deelnam, ziet haar plaatsing voor de WK als een door braak. Ze passeerde in juli op het laatste moment in Griekenland met een pr (6086) Laurien Hoos. „De afgelopen jaren lukte het steeds net niet, hikte ik er tegen aan. Ik ben erg blij dat het nu ein delijk wel gelukt is. En met Peking als hoofddoel moet je eigenlijk ook in Osaka zijn geweest. Dat Ne derland het zo goed doet op de meerkamp is misschien nog op merkelijker omdat iedereen een an dere hoofdtrainer heeft." PZC Vrijdag 24 augustus 2007 41 3-/4-/5-daagse autovakantie Beekbergen Kom helemaal tot rust in de schitterende omgeving Aankomstdata: maandag, vrijdag en zaterdag van 31/8 t/m 27/10 U verblijft in het sfeervolle 3-sterren Hotel Tulip Inn de Veluwe te Beekbergen inclusief ontbijt. Het hotel beschikt o.a. over restaurant de Reeënberg, een gezellige bar en gratis par keergelegenheid. In het Nationaal Park de Hoge Veluwe kunt u prachtige wandelingen en fietstochten maken in de schitterende natuur. Tijdens het wandelen of fietsen kunt u genieten van de prachtige flora en fauna en misschien ziet u wel een edelhert... Vergeet u niet een bezoek aan het Kröller-Müller Museum te brengen! Andere uitstapjes kunt u maken naar o.a. Burgers' Zoo in Arnhem, of heerlijk winkelen in deze gezellige stad. Of bezoek Paleis het Loo in Apeldoorn. En wat dacht u van een trip met de Veluwsche Stoomtrein? Reisnummer AUTO 26.043, zie www.kras.nl/26043 3-/4-/5-daagse autovakantie Stadskanaal 4-sterren hotel op de grens van Groningen en Drenthe! Aankomstdata: maandag, vrijdag en zaterdag van 3/9 t/m 27/10 U verblijft in het 4-sterren Hotel Stadskanaal, gèlegen op de grens van Drenthe en Groningen inclusief ontbijt. Naast het hotel bevindt zich een bushalte. Het hotel beschikt o.a. over een lift, sfeervol restaurant, gezellige bar en gratis parkeergelegenheid. In de bruisende winkelstad Stadskanaal kunt u een bezoek brengen aan o.a. het Streekshistorisch Museum of beklim de 43 m hoge Watertoren. Maar ook de omgeving leent zich uitstekend voor sportieve en culturele uitstapjes. Wat dacht u van een bezoek aan het unieke vestingstadje Bourtange? Ontdek de gezellige steden Groningen en Assen. Het prachtige natuurgebied 'de Hondsrug' ligt op een steenworp afstand en u kunt hier heerlijk wandelen en fietsen. Reisnummer AUTO 26.060, zie www.kras.nl/26060 3-/4-/5-daagse autovakantie België Heerlijk genieten van veelzijdig België! Aankomstdata: donderdag, vrijdag en zaterdag van 31/8 t/m 30/11 U verblijft in het 3-sterren Novotel Leuven Centrum inclusief ontbijt. Dit hotel ligt gunstig ten opzichte van het centrum van Leuven. Het hotel beschikt over o.a. liften, restaurant, bar, gratis gebruik hammam en fitnessruimte. In het schitterende Leuven is genoeg te zien en beleven. Wat dacht u van de oude universiteitsgebouwen en vele schilderachtige straat jes. Ook het prachtige 15e-eeuwse stadhuis en de mooie St. Pieterskerk is een bezoek meer dan waard. Neem ook zeker een kijkje bij het 13-eeuwse Begijnhof en het kasteel Arenbergh. Ook kunt u een heerlijke wandeling maken in het Sint Donatus Stadspark of de kruidtuin-hortus botanicu met talloze plantensoorten. Kortom genoeg te zien en te beleven. Reisnummer AUTO 17.775, zie www.kras.nl/17775 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Volop genieten in deze mooie streek! Aankomstdata: maandag en vrijdag van 31/8 t/m 26/10 U verblijft in het 3-sterren Van der Valk Hotel Spornitz, inclusief ontbijtbuffet. Dit hotel ligt aan de rand van het plaatsje Spornitz, in het merengebied van Mecklenburg. Het hotel beschikt over o.a. een lift, restaurant, huisbar, zonneterras en fitnessruimte. Vanuit Spornitz kunt u diverse uitstapjes maken. Breng een bezoek aan Schwerin, de stad van de zeven meren. Hier kunt u heerlijk winkelen of één van de musea bezoeken. In de omgeving van het hotel kunt u ook heerlijk erop uittrekken te voet of per fiets door mooie bossen, uitgestrekte landerijen en vriendelijke dorpjes. Of u kunt naar natuurgebied Lewitz, dat dichtbij het hotel ligt. En vergeet vooral Schloss Ludwigslust niet! Reisnummer AUTO 26.037, zie www.kras.nl/26037

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 63