ZEUMERHIT Op zoek naar de Als die draden maar niet in de war raken... Vrijdag 24 augustus 2007 Sail de Ruyter is begonnen. Ans Daanen uit Vlis- singen stuurde ons deze foto van een tall ship met de tekst: „Hoe kunnen ze ooit wijs uit al die tuigage, vraag ik me wel eens af." De PZC hoopt op nog veel meer foto's van Sail de Ruyter, voor op onze site en in onze maandagkrant. Let wel op het e-mailadres waar ze naartoe moeten: lezersfoto@gmail.com. Alle andere zomerfoto's mogen nog steeds naar: zomer@pzc.nl. Kijk ook hierbij op onze site www.pzc.nl voor foto's die de krant niet halen. Omdat deze er wel in staat, heeft Ans Daanen ons PZC T-shirt verdiend. Lag het aan onze pagina over het windsurfen? Wie weet. In ieder ge val is 'Windsurfm' van The Surfers gisteren tot zomerhit verkozen. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. Uw kunt alledrie de nominaties tus sen 9 en 12 uur beluisteren op Om roep Zeeland. Carmen Traas (47) uit Nieuwdorp Nomineert: 'I just called to say I lo ve you' Van: Stevie Wonder Reden: „Begin jaren tachtig was ik met mijn man op vakantie in Wales, kinderen hadden we nog niet. Voor het eerst waren we weg met een kleine camper. Het was verschrikke lijk rotweer, maar de vakantie was leuk en we hebben veel gezien. Dit liedje zong iedereen toen, het galm de overal en is in mijn hoofd blijven hangen." Christiaan Ruifrok (74) uit Den Haag Nomineert: 'Strangers in the night' Van: Frank Sinatra Reden: „Veertig jaar geleden was ik met vrienden en familie op vakan tie in Maastricht. Die plaat was toen net uit en ik heb hem meteen gekocht. Het was een goed num mer, Frank Sinatra was mijn favorie te artiest. Het was een hartstikke leuke vakantie. Jammer genoeg be staat het hotelletje waar we zaten niet meer." Barend Vreugdenhil (59) uit Maas dijk Nomineert: 'Mooi was die tijd' Van: Corry Konings Reden: „Acht jaar geleden reed ik met de touringcar een gezelschap rond door het noorden van het iand. Het was een achtdaagse combi- natiereis voor gehandicapten. Rei zen met die organisatie was altijd een feest. Bovendien leerde ik ie mand kennen die ik erg leuk vond. Ze is een goede vriendin van me ge worden. Het is zoals in het liedje: een mooie tijd was dat."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57