O 01 daar toch tot diep in de nacht? in Dauwendaele bosch airco-garage.nl 15% korting! lomeractie: de hele maand september Jan de Nooiier vof Gratis afval dumpen in 't Fort en omgeving Drive in-film op de Middelburgse Markt Opening steunpunt Leger des Heils GroenLinks ijvert voor veiligere Spuistraat Wffir w PZC Vrijdag24augustus2007 27 gende week hebben we hierover weer overleg." 't Meandertje is heel bezorgd over de situatie. Deze stichting slaagde er door jarenlang hard werken in de sfeer in Dauwendaele - vooral rond de Meander- en Buitenhoven - sterk te verbeteren. Maar vanaf de eerste dag dat het gezin een half jaar geleden in de wijk kwam wonen, is er overlast, vertelt be stuurslid R. Dreesens. De jongens, een drieling, maakt zich volgens hem schuldig aan diefstallen, ver nielingen, intimidatie en mishan deling. „De groep wordt ook steeds gro ter", vult buurtbewoonster en con tactpersoon voor de stichting R. van den Boogaart aan. „De ande ren komen uit Dauwendaele en uit Zuid. De problemen worden daardoor steeds groter. Dat gaat ten koste van de inspanningen die we de afgelopen jaren hebben ge daan." Zij signaleert angst en on rust in de wijk. „Mensen durven niks meer te zeggen tegen die jon gens, uit angst voor represailles." Het gezin woonde voorheen in de Witte Wijk in Oost-Souburg. Ook daar zorgden de jongens al voor problemen, weten Dreesens en Van den Boogaart. Of ze daar een rol speelden in het vandalisme en de straatterreur waar de dorpsbe woners al jaren onder lijden, is niet duidelijk. Burgemeester Schouwenaar behan delt de zaak als een op zichzelf staand probleem. „Overal gebeurt wel eens wat. Ook in Dauwendae le. Alleen is dit wel erger dan nor maal." op het herstofferen van uw meubels. Woning-en meubelstoffeerder Langstraat 79 Arnemuiden 101:0118-602937 www.fandenooiieruof.nl Voör het stofferen van uw meubels komen wij geheel - vrijblijvend langs en geven wij een gratis offerte!! 20% korting op rolluiken, 15% korting op terrasschermen plissédeuren en harde vloeren en 10% korting op raamhorren. Wij leveren o.a. Meubels, verlichting, tapijt, overgordijnen en vitrages, laminaat, vinyl, behang, binnen- en buitenzonwering en bed, bad en keukentextiel. VLISSINGEN - Bewoners van 't Fort en omgeving in Vlissingen mogen zaterdag al hun grof vuil komen dumpen in grote containers. Die staan van 10.00 tot 13.00 uur in de Jacob van Campenstraat, Menno van Coehoorngracht, Pieter Post- straat en Gerrit Rietveldstraat. Aan sluitend is er een speelmiddag en een barbecuefeest. Alle soorten af val zijn welkom. l'Escaut hoopt dat dit voor mensen een reden is om eens flink op te ruimen. Technologie voor het leven MIDDELBURG - Op de Markt in Mid delburg is vanavond op een scherm van acht bij twaalf meter de voorpremière te zien van een zogenaamde 'block buster movie'. Het gaat om Wedding Daze. Vanaf 21.30 uur mag iedereen zich met campingstoelen of picknickkleden installeren. Het evenement is be doeld om nieuwe studenten van de Roosevelt Academy met elkaar, maar ook met Middelburgers en hun stad kennis te laten maken. De hellingbaan tussen het zorgcentrum en de supermarkt aan het Oranjeplein. Jongeren gebruiken hem om er met hun scooters van af te racen. De nachtrust van bewoners van Nieuw Bachtenpoorte raakt regelmatig verstoord door al het lawaai. foto Ruben Oreel VLISSINGEN - Het Leger des Heils opent op 7 september zijn nieuwe pand aan de Singel 254 in Vlissin gen. Het voormalige tankstation biedt plaats aan een adviesbalie en een kledingbeurs. Mensen kunnen er ook terecht voor een kofïie-uur- tje of het maatschappelijk spreek uur. Wethouder E. Walrave, ma joor M. van Vliet en kapitein Y. lansen verrichten om 15 uur de opening. Daarna kan er uitgebreid worden rondgekeken. Op het pro gramma staat ook een modeshow. Bij slecht weer gaat deze niet door. VLISSINGEN - De fractie van Groen Links in Vlissingen maakt zich zor gen om de veiligheid voor fietsers in de Spuistraat. Die moeten er vol gens de partij te vaak oversteken, terwijl auto's de garage uit rijden. GroenLinks wil daarom dat het col lege een oplossing bedenkt met de Fietsersbond. Haar suggestie: een fietspad in twee richtingen aan de oostkant van de straat en een ver binding aan de Noordstraat. Het is niet voor het eerst dat de partij aandacht vraagt voor de straat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 49