amiiieberichten Louw Jobse 30 I Vrijdag 24 augustus 2007 PZC be Want gij weet de genade van onzen Heere Jezus Christus, dat Hij om uwentwil is arm geworden, daar Hij rijk was, opdat gij door Zijn armoede zoudt rijk worden. 2 Korinthe 89 De HEERE heeft op Zijn tijd en wijze tot Zich genomen onze zeer geliefde vader, groot- en overgrootvader Cornelis de Leeuw sinds 3 januari 2000 weduwnaar van Cornelia Oostdijk Rilland-Bath, Goes, 24 november 1917 23 augustus 2007 We zijn bedroefd, maar ook dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben. Kloetinge: M.). Stokmans - de Leeuw J. Stokmans Waarde: J. Koster - de Leeuw Koster St. Willebrord: J. de Leeuw E.C. de Leeuw - de Bruijn Rilland: H. de Leeuw ).K. de Leeuw - Westveer 's-Gravenpolder: M. de Leeuw C.J. de Leeuw - Zandee Nw. Beijerland: G. Boender - de Leeuw W. Boender Krabbendijke: J.A. de Leeuw C.K. de Leeuw - van Luyk Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ina Boudier Bakkerlaan 4 4481 DB Kloetinge Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar zaterdag 25 augustus van 16.30 tot 17.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang van het mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. maandag 27 augustus om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Wij willen iedereen die zorg, aandacht en liefde aan vader heeft gegeven hartelijk dank zeggen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op woensdag 22 augustus hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze dappere moeder, dier bare dochter en fantastische (schoon)zus Clara C. Lie-Beeker in de leeftijd van 47 jaar. Frank Raoul Julie Thaïsa Raphaël Mama Yvonne Hans Arlette Steven Maria Mark Mathanjah Nichten en neven Dinsdag 28 augustus is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Nieuw Leven gemeente, Klein Vlaanderen 65 te Middelburg van 10.30 tot 11.20 uur. Hier zal aansluitend ook een dienst gehouden worden om 11.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 13.00 uur. Dag lieve tante Clara Ricardo, Cliff, Ashley, Genaro, Xaira. Jordao, Miquel, Anouk Nog geen negen maanden na zijn vrouw Nel is na een werkzaam leven plotseling overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Joop Poldervaart Hij is slechts 60 jaar geworden. Yerseke: Kees Poldervaart Dik Poldervaart-de Snaijer Yerseke: Maaike Ringlever-Poldervaart |an Ringlever Kapelle: Anneke Sanderse-Poldervaart Frans Sanderse Goes: Dick Poldervaart Heieen Poldervaart-Holster Neven en nichten Yerseke, 22 augustus 2007 Hoop op God, want ik zal Hem nog loven, mijn Verlosser en mijn God! Psalm 42 12 Na een kortstondig ziekzijn is door de Here, op Zijn tijd, van ons weggenomen onze schoonzus en tante Johanna Post-Kamphof sinds 1996 weduwe van Marinus Post in de leeftijd van 95 jaar. Familie Kamphof Familie Post Zierikzee, 22 augustus 2007 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Dhr. W. Timmer (ex. test.) Zuiderzeestraat 43 3363 CZ Sliedrecht De samenkomst voor familie en belangstellenden zal gehou den worden D.V. maandag 27 augustus in de Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt), Haven NZ 10 te Brouwershaven, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de zaal van bovengenoemde kerk. - Geen bloemen - Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Post-Kamphof weduwe van M. Post, sinds 24 april 1996. In de gezegende leeftijd van 95 jaar. Diamond City (Canada): P.C. v.d. Hoek-Post A.v.d. Hoekt Zierikzee: K.P. de Bruin-Post G.T. de Bruin t Kerkwerve: C. Post J. Post-den Boer t Zierikzee: A.M. den Boer-Post L. den Boer t Neven en nichten. Zierikzee, 22 augustus 2007. Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat na een langzaam verval van krachten is overleden onze lieve mama en oma Anna Gerardina Zoethout-Antheunisse Annie sinds 3 september 2004 weduwe van ds. H. J. (Henk) Zoethout Middelburg, t Zwolle, 15 januari 1930 22 augustus 2007 Tjeerd en Karina Sandra Wim en Arzu Gerard Francis en Gerard Ilian Simon Zwolle, 22 augustus 2007 Correspondentieadres: Schaardijkstraat 15 8043 GA Zwolle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 27 augustus om 13.00 uur in het crematorium "Kranenburg", Kranenburgweg 9 te Zwolle-Noord. Zij die afscheid willen nemen worden om 12.45 uur in het crematorium verwacht. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een herinnering in liefde, is een herinnering voor altijd. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Cornelia Leentje Hanse-Boslooper Uw blijk van medeleven, in welke vorm dan ook, heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Kerkwerve, augustus' 2007 Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, is omringd door haar naasten vredig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Geertruida Romijn-Fierens sinds Jjuni 1980 weduwe van Arie Romijn in de hoge leeftijd van 97 jaar. Wij zijn het personeel van Zorgcentrum "De Wieken en Verpleeghuis "Cornelia" dankbaar voor de liefdevolle zorg aan haar besteed. Familie Romijn Zierikzee, 22 augustus 2007 Correspondentieadres: Familie Wiltenburg Zevengetijstraat 12 4301 EZ Zierikzee De crematie zal plaatshebben zaterdag 25 augustus om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, verzoeken wij u om 12.15 uur in de ontvangstruimte van het cremato rium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. en toch steeds weer Zullen we je tegen komen. Zegnooit: Het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wat je was en ook niet wat je zei Op 22 augustus is onze oma en overgrootoma "oma Wieken" overleden G. Romijn-Fierens Margreet en Joop Miranda en Wim Stijn en Nick Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Dit heeft ons veel steun gegeven, waarvoor onze oprechte dank. K. Jobse-van Zanten Kinderen en kleinkinderen Oostkapeile, augustus 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44