familieberichten Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler tel. 0118-612868 28 I Vrijdag 24 augustus 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Ik heb vree, wat ook mag komen, Jezus heeft mijn hand genomen en hij leidt mij veilig voort naar mijn eeuwig toevluchtsoord. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar haar Heer van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Riek Beije-Zoethout weduwe van Bram Beije sinds 1997 Sneek, 13 oktober 1916 t Koudekerke, 22 augustus 2007 Vlissingen: Martin en Corrie Beije-van Hoof Dennis Ingrid Patrick Kimberly Arnhem: Theo en Dinie Beije-van Zwan Tom Mariska Steffan Spijkenisse: Ankie en Bert Hansen-Beije Michel en Saskia, Sanne Saskia en Ben, Duco Christiaan en Linda Middelburg: Cathalina Beije Deborah en David Jacqueline en Maurice Middelburg: Irene Beije Arnemuiden: Rob en Els Beije-Bezemer Tamara en Jeffrey, Jero Rowena Julia Beenhouwersingel 30,4331 ME Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 augustus van 12.45 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen,Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, welke geleid wordt door mevrouw Kapitein Y. Jansen, zal aansluitend om 14.00 uur plaats vinden in de aula op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats bege leiden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Het personeel van de Vliedberg willen wij hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging. Willen degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 34Ö381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Als alle kracht is geweken als er geen adem meer over is om te spreken wat rest dan nog in het leven als je aan de dood over te geven Verdrietig, maar dankbaar dat zij niet langer moest lijden, is te midden van hen waarvan zij veel hield, rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, moeder en oma Adriana Bentz-de Lijzer Jaantje echtgenote van Reinhard Willi Bentz Terneuzen, t Terneuzen, 21 december 1939 22 augustus 2007 Rein Bentz Lucien en Anita Bentz-van de Velde Reinhard Adriana Elizabeth Bentz in herinnering Kerkhoflaan 60 4537 PN Terneuzen De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 27 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Een woord van dank aan Dr. R. Block, huisarts Dhr. J. Bosman en de mensen van "Zorgsaam Thuis", voor de goede zorgen gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve John Zo'n warme persoonlijkheid... En niet te vergeten je humor... Ik zal je missen. Ik wens Cocky en Patricia en overige familie veel sterkte. Martha Stolk-Loeff Heden bereikt ons het bericht dat is overleden John Bleijenberg Zo'n bijzondere man blijft in onze herinnering. Wij wensen Cocky, Patricia en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Auto Poppe BV Jouw strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde zo graag nog verder maar verloor het gevecht. Lieve John We missen je nu al. We wensen Cocky en Patricia veel sterkte. Annet en Frits Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedra gen. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oprichter en directeur John Bleijenberg Wij zullen ons John herinneren als een directeur, trots op zijn bedrijf en zijn medewerkers, maar vooral trots op zijn vrouw en dochter met wie hij al die jaren op een unieke wijze heeft samengewerkt. John was voor ons een no-nonsense man die met veel gevoel voor humor en een bijzondere visie, santen met zijn vrouw Cocky, 33 jaar leiding heeft gegeven aan ons bedrijf. Wij wensen Cocky, Patricia en familie veel sterkte toe met het verlies van deze bijzondere man en vader. Namens directie en personeel Schoonmaakbedrijf Bleijenberg Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Ter herinnering aan John Bleijenberg John, we zijn dankbaar voor de 20 jaar die we mochten samenwerken! Samen met Cocky, Patricia en vele anderen ben je de uitda ging aangegaan om van de firma Bleijenberg een groeiparel te maken. Het zichtbare bewijs is geleverd en overleeft samen met vele goede herinneringen. Wij wensen Cocky, Patricia en verde re familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Vebego International B.V. Raad van Bestuur Directie en medewerkers Familie Goedmakers Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer P. Boogaard Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Rilland Toch nog onverwachts is overleden onze zorgzame zus, schoonzus en tante Pieternella Margaretha van den Boomgaard weduwe van Eimert Croes Rilland, 29-9-1910 Krabbendijke, 23-8-2007 Namens de familie: C.M. van den Boomgaard Zuidweg 4 4474 AM Kattendijke Onze zus en tante is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar maandag 27 augustus van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De afscheidsdienst, geleid door Ds. A.P. van der Maas, wordt dinsdag 28 augustus om 14.00 uur gehouden in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend is er vanaf ongeveer 15.30 uur in De Levens bron, Valckenisseweg 12 te Rilland nog gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande en Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en klein oma'tje Pieternella Cornelia Koole-de Looff sinds 1966 weduwe van Thomas Abraham Koole op de leeftijd van 84 jaar. Kamperland: Rinus en Rie Tonny en Henny, Rick jos en Leonie Kamperland: Aart en Anneke Angelique en Micha, Sven, Bente Anita en Robert, Anne, Fleur, Roan Kamperland Adrie en Sonja Dave, Erwin Desiree Jimmy Wij danken het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborchvoor de liefdevolle verzorging. 22 augustus 2007 Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4 (kamer 125), Colijnsplaat Correspondentieadres: Molenweg 29,4493 AA Kamperland Onze moeder, oma en klein oma'tje is opgebaard op haar kamer in Cleijenborch. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 25 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 27 augustus om 13.00 uur in kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in het "Casembroothuis", Nieuwstraat 46 te Kamperland. Voorafgaand aan de kerkdienst is er nog van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Pieternella Cornelia Koole-de Looff Kamperland: C.P. Vermeulen-de Looff t J. Vermeulen t Kamperland: J. de Looff t P.L. de Looff-Jansse t Goes: M. Filius-de Looff J. Filius Neven en nichten Goes, 22 augustus 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36