Familieberichten John Bleijenberg 28 I Donderdag 23 augustus 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 08008060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl "een mensen-mens is niet meer" In zijn eigen vertrouwde omgeving heeft mijn man, onze pa, schoonvader en trotse opa Chris A.P. Bossaert rustig afscheid van ons en het leven genomen. Wij koesteren de mooie momenten met hem. Zierikzee 19 december 1941 Vlissingen 17 augustus 2007 Ludy Bossaert-de Getingel Willy en Gerrit Elshout-Bossaert Christiaan, Roos-Anne Miranda en Stan Goud-Bossaert Sophie, Maurice Geraniumlaan 31 4382 TX Vlissingen Langs deze weg wil ik mijn familie, vrienden en kennissen bedanken voor de jaren dat ik jullie heb gekend. Jullie heb ben mijn leven verrijkt! Ik heb ervan genoten. Mijn laatste wens was dat de crematieplechtigheid in beslo ten kring heeft plaatsgevonden. Chris Heel verdrietig maar met diep respect voor hoe hij met zijn ziekte omging, hebben we nu ook afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom. Chris Bossaert We zullen hem, zijn humor maar vooral ook zijn verhalen heel erg missen. We wensen Ludy, Willy en Gerrit, Miranda en Stan en zijn kleinkinderen Christiaan, Sophie, Maurice en Roos-Anne waar hij zo trots op was, heel veel sterkte met dit verlies. C.L.M. de Geringel -van Acker Ruud en Riet van Touw de Geringel Han en Maria de Geringei-Schilleman Koen en Irene, Wouter; Joris Theo de Geringel en Jacqueline Lavooy Guus de Geringel Emmy de Geringel en Rien Mastenbroek Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Chris Bossaert Zijn gezelligheid en humor zullen wij erg missen. Wij wensen Ludy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. John en Elly Bergs Han en Catharina Houmes Adri en Corrie Kats Henk en Corry Meulenberg Frans en Riek Mullié Peter en Corry van de Wege Onze biljartvriend is overleden Chris Bossaert Bestuur en leden Biljartvereniging Het Groene Laken Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat maar ook de sporen die je achterlaat. Intens verdrietig, maar met diep respect voor de geweldige strijd die hij heeft geleverd om bij ons te kunnen blijven, delen wij u mede dat in zijn vertrouwde omgeving is ingeslapen mijn lieve en zorgzame John, mijn onvergetelijke papa. 60jaar Elke uitdaging in het leven kon hij met succes aan, de strijd met zijn lichaam heeft hij moeten staken. Dat hij ons moet achterlaten deed hem veel verdriet. Dishoek: Cocky Bleijenberg-Verhoeven Vlissingen: Patricia Bleijenberg Wij vinden het fijn deze laatste dagen in familiekring bij John te zijn. Dishoek, 21 augustus 2007 Postadres: Postbus 5082 4380 KB Vlissingen De plechtige uitvaartdienst, waarin wij afscheid nemen van John, is op maandag 27 augustus om 11.00 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt te Vlissingen. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Aansluitend begeleiden wij, als familie, John naar zijn laatste rustplaats. Zowel voor als na afloop van de dienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Er is parkeergelegenheid in parkeergarage Fontyne aan de spuistraat te Vlissingen. Bloemen kunt u bezorgen bij uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. ,.x^ uuniv ami uc uuMuiBii w. van uuwerkerk, M. Bordui, P. Pinson en hun assistenten, de Palliatieve zorg en de dames van Zorgstroom. John, Cocky en Patricia Niets ter wereld kan een mens vervangen. Veel te vroeg overleden onze oom John Rob, Thea Hanna t en Emma Lieve John Jij blijft voor ons eb en vloed, een herinnering die steeds terugkomt! Frans de Koeijer en Maud Minneboo Caroline de Koeijer- Verhoeven (in liefdevolle herinnering) Kyra Zyta en Wilbert Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat o- vriend John Bleijenberg is overleden. We zullen hem missen. Wij wensen Cocky en Patricia heel veel sterkte toe om grote verlies te dragen Freddy en Annemarie Wolf Lieve John Wij zullen je heel erg missen. Louis, Margriet en Nienke John Jij was een echte vriend. Bedankt. Margaret enToop Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze medesponsor John Bleijenberg Namens de Vlissingse Haringparty wensen wij Cocky, Patricia en verdere familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Supermaritime Nederland B.V. Pacorini Vlissingen B.V. Aannemingsmij. Sagro B.V. S.T.T. B.V. Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland Kloosterboer Vlissingen v.o.f. Schipper Accountants Boogaard Verf Heineken Restaurant Solskin Martien Burger Siep Yntema Raoul de Jonge Alex Nelis Yvonne de Wolf Jan Blok Ad Coppoolse Harry Dekker Jan Boogaard Bart van der Putte Flemming en Francisca Bleijenberg Anthon en Kitty van de Ketterij Wat negen jaar geleden begon als een zakelijk interessante activiteit, is uitgegroeid tot een club vrienden. Die club heeft afscheid moeten nemen van John Bleijenberg John's betrokkenheid en vrolijkheid zullen wij zeer missen. Met warmte denken wij terug aan het moment nog maar ruim een maand geleden, dat John - hoe ziek ook - als allereerste plaats nam op de eerstgeplaatste meter van De Langste Bank, waarvan hij als allereerste sponsor werd. Wij wensen Cocky en Patricia heel veel sterkte om het vertrek van John te verwerken. Voor Anker in Vlissingen: Arthur Aerssens Rien van den Berg Joost van Damme Harry Dekker Hans Dijkwel Jan Jacobs Martin de Klerk Guido Milot Don Monfils Marcel Oonk Bart Stinenbosch Jacques Theelen Frans van de Velde Jerry van Zuylen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64