Op zoek naar de ZEUMERHIT A 38 De ballade van bontekoe Niet elke troubadour heeft veel publiek. Bij ge- gitaarmuziek wel kon waarderen", schrijft zijn Wilt u ook kans maken op zo'n speciaal zomer- brek aan menselijke oren zocht Anton Bardolf uit vrouw Tiny Bardolf. Zij voegt eraan toe dat zij shirt van de PZC? Stuur dan uw Zeeuwse vakan- Wissenkerke zijn heil bij de koeien. „En zoals je wel de 'enige en echte fan' van Anton is. Tiny Bar- tiefoto naar zomer@pzc.nl. Meer zomerfoto's kunt zien, had hij een aanbidster die een stukje dolf verdient met deze foto ons PZC T-shirt. kunt u zien op www.pzc.nl. Norah Jones wist met haar liedje 'Sunrise' gisteren op het nippertje Bob Marley te verslaan als zomerhit van de dag. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. Uw kunt alledrie de nominaties tus sen 9 en 12 uur beluisteren op Om roep Zeeland. Naam: Bertha ter Beek (49) uit Bun schoten Nomineert: 'Windsurfin' Van: The Surfers Reden: „In 1978 stond ik met vrien dinnen op een discocamping in de buurt van Harderwijk. Ik was totaal geen surfer, maar dit liedje was ge weldig, echt een hit. Veertien dagen lang met vijf meiden weg, heerlijk. Alleen stond mijn vader 's nachts een keer in de disco te controleren hoe het ging. Vreselijk!" Naam: Krijn Minderhoud (58) uit Domburg Nomineert: 'Summer in the city' Van: Lovin' Spoonful Reden: „Je hoort de warmte, een drilboor en toeterende auto's in een drukke stad. De hitte voel je ervan afspatten. Ik heb zelf een hekel aan de stad in de zomer. Daarom be grijp ik dat nummer zo goed, ik vind die hectiek ook onprettig. En fi les en rommel op asfalt zijn ook zo irritant." Naam: Arie van de Bos (69) uit Son Breugel Nomineert: 'Happy days are here again' Van: Barbra Streisand Reden: „Dit was zo'n vakantieliedje waar we naar luisterden op de radio bij de uitgeverij waar ik werkte, veertig jaar geleden. Toen was ik net getrouwd met mijn vrouw, echt een mooie tijd. De toekomst lag nog voor me."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40