Familieberichten OVERTOOM-GROEN 30 I Donderdag 23 augustus 2007 PZC Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het, toch nog onverwachte, overlijden van Saar Bosschaart Sterke de Heere Kees in dit smartelijk verlies. Ella en Janis Davidse Gerlinde en Wim Francke en kinderen Meliskerke, 20 augustus 2007 Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die zij achterlaat, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder Miep Brandts-Brouwers weduwe van Ton Brandts Amsterdam, 9 juli 1924 t Vlissingen, 21 augustus 2007 Paula en Cees Bob en Sandra Demi, Gino Mike Marja en Paul t Joep en Marieke Nicky en Hubert Sep en Meeri Tom en Sylvia Björn Birgitt Eric en Anna Duin Etienne en Etienne Penny Mae Feeb en Erwin Floyd Djolien Jamie-Lee Correspondentieadres: Etienne Brandts, Boulevard de Ruijter 418,4381 KP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 augustus van 13.45 uur tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de plechtigheid voorafgaande aan de crematie plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze broer, zwager en oom Daniël Cornells de Bruijn echtgenoot van M. de Bruijn-Goedegebure Nieuwdorp: C.D. de Bruijn W. de Bruijn-Spruit Steenwijk: A.C. Goedegebure Nieuwdorp: J.M. Dekker-Goedegebure I. Dekker Heinkenszand: C. Paauwe-Goedegebure A.B. Paauwe Neven en nichten 21 augustus 2007 Enige en algemene kennisgeving Heden maken wij u bekend dat is overleden mijn man, onze broer, zwager en oom Willem Hubregt Cornelis Danker -Wim- Oranjestad (Aruba), 14 november 1941 t Kruiningen, 19 augustus 2007 Uit aller naam, M.f. Danker-Maldonado Vrijdag 24 augustus zal om 12.00 uur een korte bijeen komst worden gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit tijdig aanwezig te zijn. Geschokt hebben wij vernomen dat is overleden ons oud bestuurslid Sara Elizabeth Riemens weduwe van Abraham Pieter de Hullu Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Dorpsraad Nieuwvliet Heden is onverwacht overleden mijn moeder, schoonmoeder en oma Janneke Jansen in de leeftijd van 83 jaar. Schoondijke: Corrie en Rinus van Hee-Brugge Destelbergen (B): Rian en Hans Sommelsdijk: Janet Breskens, "De Burght", 21 augustus 2007 Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 29 4507 BS Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 24 augustus om 13.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefenis hebben we kennisgenomen van het overlijden van John Kort echtgenoot van onze medewerkster Josée Wij bewonderen de kracht waarmee John zijn ziekte heeft gedragen. Wij wensen Josée en familie veel sterkte met dit zware verlies. Collega's team UW Sluiskil, Philippine, Biervliet, Hoek van de Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Met leedwezen deel ik u mede, dat is overleden mijn altijd behulpzame buurvrouw Baukje Veel sterkte voor Wil en familie. M.A. Schouten-Sinke Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en bijzondere man, vader en opa Berry Roovers Tilburg t Middelburg 5 september 1926 21 augustus 2007 Middelburg: El Roovers-Segers Arnemuiden: Gert en Anneke Thijs Max Amsterdam: Thijs en Fleur Sam Koudekerke: Joost Amsterdam: Marieke en Han Veere: Mark en Elike Vlasmarkt 9 4331 PC Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Om 11.30 uur zal er een herdenking gehouden worden, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Restaurant Roovers, Polredijk 19 te Veere. Mocht u geen rouwkaard hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden op 19 augustus 2007 van onze oud-collega Gerard Dielen tot 1992 partner van onze toenmalige accountantsmaatschap Moret Ernst Young Registeraccountants Met gevoelens van waardering en vriendschap herinneren wij ons zijn deskundigheid en zijn innemende persoonlijkheid. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle partners van Ernst Young, Jan Nooitgedagt Voorzitter Raad van Bestuur Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom Berry Roovers Goes: Mies Roovers - Vervoordeldonk Middelburg: Piet en Diny Roovers - de Witte Vlissingen: Jan en Thea Roovers - Smals Middelburg: Tommy en Miep Roovers - de Praeter Eindhoven: Annie Janssen - Roovers Oude Tonge: Frans en Maaike Roovers - Peters Eindhoven: Mieke en Anton Smals - Roovers En kinderen Middelburg, 21 augustus 2007 wa Het is tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en houd van me zoals ik van jullie gehouden heb. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen te vroeg, is overleden mijn lieve man, onze pa en opa Cornelis Stoutjesdijk ICees echtgenoot van Rosalia Lisa Stoutjesdijk-Verpoorte Lia Zierikzee, 11 oktober 1943 t Axel, 21 augustus 2007 Axel: Lia Axel: Pascalle en Ko Tonny en Elisa Vogelwaarde: Mario en Barbara Aquina Lauran St. Philipsland: Corina t Carolien en Adriaan Armando St. Maartendijk: Johnny St. Philipsland: Marja en Wim Mariska en Marinus Richard Bernhardstraat 27, 4571 JT Axel U kunt afscheid nemen van mijn man, onze pa en opa in het rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op donderdag 23 augustus van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 24 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde en zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Stoffelina Versprille in de leeftijd van 86 jaar en 11 maanden. M. van 't Leven - Versprille W. van 't Leven (in herinnering) C. Versprille (in herinnering) M.P. Versprille - Dees (in herinnering) W. Schouwenaar - Versprille H. Schouwenaar B. Versprille (in herinnering) C.J. Versprille - Kriekaard S. Versprille M. Versprille - Hollemans Neven en nichten Krabbendijke, 22 augustus 2007 Ter Weel Correspondentieadres: Noordweg 15 4413 AA Krabbendijke Onze zuster, schoonzuster en tante is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Krabbendijke, alwaar vrijdag 24 augustus van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 25 augustus om 10.30 uur gehouden in één dei' zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in genoemde zaal nog gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande en Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en altijd meelevende Tante Stoffelien Neven en nichten: Van 't Leven - Versprille Versprille - Dees Schouwenaar - Versprille Versprille - Kriekaard Versprille - Hollemans Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32