Familieberichten 28 I Woensdag 22 augustus 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdéns- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl i Vol trots en intens gelukkig kunnen wij vermelden, dat op de verjaardag van zijn moeder onze 3e kleinzoon is geboren. Tom 20-08-2007 zoon van Tjakske en Reinier de Jonge broertje van Loek en Gijs kleinzoon van Tjakko en Marjan Kruit neefje van Remi en Bianca Dieuwertje en Erik Adres: Ritthemsestraat 34 4388 JR Oost-Souburg Blaas zacht, blaas niet weg de letters van mijn naam. Bedroefd delen wij u mede dat, na een moedig gedragen ziekte, thuis in het bijzijn van haar dierbaren, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Carolina Josephina Maria van Esbroek Corrie echtgenote van Theodulus Camilus Cora Allonsius *27-03- 1936 t 21 - 08 - 2007 Axel Sas van Gent Sas van Gent: Theo Allonsius Sas van Gent: Jacqueline en Patrice Kimberly en jean-Michel, Britney Keano Raoul en Eileen Mike en Larissa Familie van Esbroek Familie Allonsius Sas van Gent, 21 augustus 2007 Baljuwstraat 18,4551 TG De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 25 augustus om 10.30 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat 28 c. Samenkomst in het crematorium. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom" aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u vrijdag 24 augustus om 18.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman GELDELOOZEPAO 20,4463 A| GOES (0113) 227525 Uw adviseur voor een uitvaartverzekering Als gevolg van een ernstige ziekte is in haar eigen vertrouwde omgeving thuis overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en grootmoeder Rosina Johanna Bierens-Hamer Wijk bij Duurstede, Goes, 14 augustus 1921 17 augustus 2007 Zij stond altijd voor iedereen klaar. Wij hopen dat wij haar in de afgelopen jaren en in het bijzonder tijdens haar ziekte die steun hebben kunnen geven die zij nodig had. Het was haar wens om in zeer besloten kring gecremeerd te worden. De crematie heeft op 21 augustus plaatsgehad. J.J.R. Kögeler-Bierens J. Kögeler W.Chr.C. Reitsma-Bierens W.D. Reitsma J. Bierens-Imanse W.M. Potappel Carolien Lenny Correspondentieadres: "s-Gravenpolderseweg 112 4462 RA Goes Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van mijn lieve zwager, oom en oudoom Jaap Bimmel W.N. Bimmel-van der Sluys H. Bimmel t kinderen en kleinkinderen Domburg, 20 augustus 2007 Na een moeizaam leven is nog vrij onverwacht overleden mijn zorgzame vrouw Sara Kornelia Bosschaart-AIewijnse Biggekerke, 19 juli 1929 t Vlissingen, 20 augustus 2007 Meliskerke: K. Bosschaart Dorpstraat 17 4365 AL Meliskerke Met dank aan de doktoren 'en verpleegkundigen van de afdeling I.C. van Ziekenhuis Walcheren. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 24 augustus van 19.30 tot 20.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 25 augustus om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ichthuskerk. geen bezoek aan huis Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het. over lijden van onze zus, schoonzus en tante Sara Kornelia Bosschaart-AIewijnse echtgenote van K. Bosschaart Koudekerke: E. Alewijnse-van Keulen Westkapelle: L. Alewijnse K, Alewijnse-Slabber Meliskerke: K.E. Boogaard-Alewijnse E. Boogaard Neven en nichten 20 Augustus 2007 Heden namen wij kennis van het overlijden van onze buur vrouw Saar Bosschaart - Alewijnse Na al zijn zorgen over eerst zijn ouders, toen zijn broer en nu zijn vrouw, wensen wij buurman Bosschaart de nodige kracht toe om alleen verder te gaan. Fam. T.D. Bommeljé Fam.E.R. Bos Mevr. J.A. de Buck-Polderdijk Fam. F.J. Deelen Fam. J.f. Engelvaart Fam. J. Francke Mevr. A. Matthijsse-Geertse Fam. J.A. Scherpenisse Fam. C. de Wolf Fam. Joh. Wouters Mevr. N. Zwemer "Het is genoeg." Dankbaar voor al zijn zorgen gedurende een rijk leven en gesterkt door de fijne herinneringen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vaderen (over)opa Daniël Cornells de Bruijn Daan Heinkenszand, 2 januari 1929 Goes, 21 augustus 2007 Goes: M. de Bruijn-Goedegebure Terneuzen: Ko en Miriam Willie t Clarinda en Arjen, Nienke Maikel t Denise Heinkenszand: Eisen Peter Marcella en Jeroen Angela en Christiaan Kapelle: Ans en Gommert Boudewijn en Gerlinde Marjan Jan Tholen: Huib en Jacqueline Benjamin en Erna Wesley en Niki Denise Wolphaartsdijk: Joke en Leo Daniëlle en Jan-Kees Danny "Mijn tijden zijn in uw hand. Psalm 3116a Nassaulaan 80,4461 SX Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 24 augustus van 13.30 tot 13.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rust zacht lieve opa we zullen je missen Veel liefs van je kleinkinderen Onverwacht overleed op de leeftijd van 93 jaar mijn schoonzuster en onze tante Aaltje Jacoba Kooman-Bijl Wij wensen de naaste familie veel sterkte met dit verlies. Goes: M.E. Noordhoek-Kooman Dordrecht: Chris, Olga en Remko Noordhoek Goes: Co en Jopie Noordhoek Den Haag: Els Noordhoek Goes, 16 augustus 2007 W$mmg L'i 1 mmiMMm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44