Programma r§?Ü?
ZATERDAG 25 AUGUSTUS
EVENEMENTENTERREIN
10.00 - 22.00 uur Bezichtigen tall ship en andere schepen
11.00-22.00 uur Eerste Binnenhaven Oost: Nationaal Jeugd
Fanfare orkest, shantykoren, Koninklijke
Harmonie Ons Genoegen, folkgroep The Old
Firm en Grandpa nick Sessieband
11.00 -11.30 uur Binnenhaven bij Vismijn: shantykoren,
Scheldeloodsenkoor, Brassband Caecilia,
Steelband Korps Mariniers
13.30 -16.30 uur Dijktheater: North Sea Dancers
13.00 -18.00 uur Koningsweg/Scheldekwartier: jazzorkest Blue
Rythm Four, Original Zealand Streetparade
Band, Lazy River Jazzband
11.00 -11.30 uur Parkeerplaats Koningsweg: Shantykoren,
amusementsorkest Humoreske, Swin'town
Jazzband
11.00-21.00 uur Dokhaven Noord; Shantykoren, Lazy River
Jazzband, Scheldeloodsenkoor, Original
Zealander Streetparade band, fanfare Luctor
et Emergo
12.00-17.00 uur Eerste Binnenhaven: Oost leerlingenorkest Ons
genoegen, shantykoren, Blue jeans Big Band
12.00 -17.30 uur Binnenhaven bij Vismijn: Shantykoren, Ierse
folkgroep The Druids, Big Tom Lazy
Jazzband
13.30 -16.00 uur Binnenhaven: admiraalzeilen
21.00 - 22.00 uur Binnenhaven: spiegelgevecht
BINNENSTAD
12.00 uur Binnenkomst roeiploeg Michiel de Ruyter aan de
loodsensteiger in Koopmanshaven en kranslegging
bij standbeeld Michiel de Ruyter
12.00 -17.00 uur Scheldeplein, Oude Markt, Nieuwendijk,
Bellamypark: shantyfestival
10.00-18.00 uur Bellamypark, Zeilmarkt: kinderdorp; Kleine
Markt, Lange Zelke, Walstraat: ambachten;
Zeilmarkt en Arsenaalplein: oude ambachten,
kunst, antiek, modelbouw
11.00 -17.00 uur Nieuwendijk: diverse stands; Oude Markt:
Het Palet
13.30 -16.30 uur Dijktheater: North Sea dancers
14.30 -18.00 uur Rondeel: Sway
11.00-17.00 uur Groene Boulevard, Nieuwendijk,
Bellamypark: schutterij-act
HORECA
20.00 - 24.00 uur Nieuwendijk: Marsha
20;00- 23.45 uur Bellamypark: muziek
12.00-24.00 uur Eerste Binnenhaven Oost: visserijdorp
ZONDAG26AUGUSTUS
EVENEMENTENTERREIN
13.00 -17.00 uur Koningsweg/Scheldekwartier: muziek
13.00 -15.30 uur Groene boulevard (bij de molen);
shantykoren.
BINNENSTAD
13.00-16.30 uur Vlissingse boulevards; muziek
14.00 -16.00 uur Vlissingse boulevards; Vlootschouw
12.00-18.00 uur Bellamypark/Zeilmarkt: kinderdorp; Kleine
Markt/Lange Zelke/Walstraat: ambachten;
Zeilmarkt en Arsenaalplein: oude ambachten,
kunst, antiek, modelbouw; Nieuwendijk:
stands; Oude Markt: Het Palet; Groene
Boulevard, Nieuwendijk, Bellamypark:
schutterij-act
13.00 -16.30 uur Dijktheater: Percussiegroep Douaneharmonie
Nederland
12.00 -17.30 uur Scheldeplein, Kleine MarktNieuwendijk,
Bellamypark: shantyfestival
HORECA
20.00-24.00 uur
12.00-18.00 uur
20.00-23.45 uur
12.00-24.00 uur
Nieuwendijk: shantyzangerTom Lewis
Bellamypark/Zeilmarkt: kinderdorp
Bellamypark: muziek
Eerste Binnenhaven Oost: visserijdorp