R§fü? Programma
34
ZATERDAG 18 AUGUSTUS
8.30-18.00 uur Rede van Veere: Van Loon Hardzeildag voor hoogaarzen, hengsten, en andere rond- en platbodems
ZONDAG 19 AUGUSTUS
13.30 uur Rede van Veere: vlootschouw schepen Van Loon hardzeildagen
WOENSDAG 22 AUGUSTUS
09.00 -16.35 uur Aanbrengtocht bruine vloot en schepen Van Loon hardzeildagen van Veere naar Vlisingen
21.00-23.00 uur Tent Bellamypark: Elvis The Story Band
DONDERDAG 23 AUGUSTUS
10.00 - 22.00 uur Bezichtigen tall ships en andere 18.45 -19.45 uur Omgeving Sint Jacobskerk: jazzorkest The Blue
schepen j Rhythm Four
15.00 -17.00 uur Rondeel: amusementsorkest 20.00 - 22.30 uur Sint Jacobskerk: Nederlands Politie orkest,
Philharmonie 50+ j fakkeloptocht trainees
15.00 -15.30 uur Historische beloodsing 21.45 uur Groene Boulevard: vuurwerk
15.30 uur Aankomst Michiel de Ruyter, saluutschoten HORECA
schietvereniging De Fles 15.30-24.00 uur Nieuwendijk: muziek
15.00-17.00 uur Groene Boulevard: jazzorkest The Blue Rhytm 12.00-23.45 uur Bellamypark, Zeilmarkt: kinderdorp en muziek
Four I 20.00 - 23.45 uur Bellamypark: muziek
16.00 uur Rede Vlissingen: aankomst tall ships Classic Yacht race 12.00-24.00 uur Eerste Binnenhaven oost: visserijdorp
VRIJDAG 24 AUGUSTUS
EVENEMENTENTERREIN
10.00- 22.00 uur Bezichtigen tall ships en andere schepen
11.00 - 22.00 uur Eerste Binnenhaven Oost: Lazy River Jazz Band,
Blue Jeans Big Band, shantykoren
11.00-13.00 uur Binnenhaven bij Vismijn: Blue Rythm Four;
Scheldeloodsenkoor, shantykoren Het Veerse
Scheepstuig, 't Scheepsvolk en Reederij
Overtuygt, Vlielander zeemandskoor
11.00-20.30 uur Parkeerplaats Koningsweg: Bill Bounders
Orchestra, shantykoren en de muzikanten
Scheldeloodsenkoor
11.00-21.00 uur Dokhaven Noord: shantykoren
12.00 -14.00 uur Binnenhaven: sloeproeien
HORECA
15.30 - 23.45 uur Nieuwendijk: muziek
12.00 - 24.00 uur Eerste Binnenhaven Oost: visserijdorp
BINNENSTAD
10.00 -17.00 uur Oude Markt: kunstschilders Het Palet
10.00 -18.00 uur Bellamypark, Zeilmarkt: kinderdorp
13.00 -17.00 uur Oude Markt: Sway (coverband)
10.00 -17.00 uur Kleine Markt,Lange Zelke,Walstraat:
ambachten
10.00 -17.00 uur Zeilmarkt en Arsenaalplein: oude ambachten,
kunst, antiek, modelbouw
11.00 -17.00 uur Groene Boulevard, Nieuwendijk, Bellamypark:
schutterij-act
11.00 -17.00 uur Nieuwendijk: diverse stands met onder andere
klederdrachten
21.45 - 23.00 uur Groene Boulevard: vuurwerk