Televisie
in Utrechts ziekenhuis
Ik heb enorm veel respect gekregen voor wat de artsen allemaal doen
Manuel Venderbos, de nieuwe presentator van Afslag UMC Utrecht
PZC Dinsdag 21 augustus 2007 47^__
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland-Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 08:55 Tele 6:
Tel sell 09:55 Show
nieuws - Vroege editie
10:30 Newlyweds 10:50
Tele 6: Tel sell 11:50
Cash Planet 13:55 Mc-
Cloud 15:00 Big Money
16:30 The bold and the
beautiful 17:05 The Cos
by show 1 7:30 The flying
doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7:Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20 This is golf busi
ness 11:40 RTL Z Nieuws
15:20 Delft blauw 15:40
RTL Z Nieuws
06:59 Teleshop 5 07:00
Tel sell 08:45 S4N 09:00
Tel sell 10:00 LiveShop
14:30 Ik ben ik balansl
14:45 LiveShop 15:45
Ik ben in balansl 16:00
LiveShop 17:00 Every
body loves Raymond
17:30 Ally McBeal
06:00 Judging Amy 06:45
Safari 07:05 Suddenly
Susan 07:35 Roseanne
08:10 The war at home
08:40 Tel sell 09:15 Ed
10:10Telsell 10:40 As
tro TV 11 :40 Born2Cook
12:15 Medisch cen
trum 12:50 Tel sell 14:00
Happy Hour 14:50 King
of the Hill 15:20 Dis
ney Feest: Brandy Mr.
Whiskers 15:55 Provi
dence 16:50 Suddenly
Susan 17:20 The O.C
VERONICA
09:15 Jacob Dubbel CJ
09:40 Yin Yang Yo 10:20
TotallySpies 11:10Team
Galaxy 11:50 De Tofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
De Tofu's 13:35 Carl 2
14:25 Pokémon 15:10
Shaman King 15:35 Bo
bobobo 16:00 Mega Ba
bies 16:25 Team Galaxy
16:50 Shuriken School
17:15 Yin Yang Yo 17:35
TotallySpies
18:30 Trauma NL, serie 18:00 The A-Team, ac- 18:20 Dr. Phil, talkshow 18:10 Charmed, fantasy- 18:05 3rd Rock from
documentaires tieserie serie the sun, comedy-
18:55 Law St order, ad- serie
vocatenserie 18:55 Friends, comedy-
19:00 Hart van Neder
19:50 'Allo'allo!, come
19:10 Oprah Winfrey 19:05 Judging Amy, dra- 19:55 Spin city, comedy-
land - Vroege
dyserie
show, talkshow maserie serie
editie, nieuwspro
gramma
19:25 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Medisch cen- 20:30 Volcano, thriller 20:00 Een plek onder 20:05 Sex and the city, 20:30 JuwannaMann,
trum, realityserie de zon, realityserie komische dramase- filmkomedie
20:30 House, dramaserie 20:30 Kidnapped, mis- rie
daad-dramaserie 20:30 Gilmore girls, dra
maserie
21:30 Medical investi
gation, dramaserie
21:25 Kidnapped, mis- 21:25 ER, dramaserie
daad-dramaserie
22:30
Hart van Nederl.
22:30
Van Damme
22:15
As the world
22:30
Law order:
22:05
Hot.Doc: Porno
- Late editie, re
week: Replicant,
turns, soapserie
Special Victims
legende Ron Je
portages
actiefilm
Unit, dramaserie
remy, serie repor
22:45
Piets weerbe
tages
richt, weerbericht
22:35
Top Gear, infor
22:50
Shownieuws -
matief
Late editie
23:15
Oranje Journaal,
23:05
The nanny, come
23:20 Law order, mis-
23:35 The surreal life,
het laatste nieuws
dyserie
daadserie
realityshow
23:45
Dirtbusters, amu
23:30
4 in het land,
sement
nieuwsprogramma
23:55
Een plek onder
de zon, realityserie
00:45
Nachtprogram
00:24
Teleshop 7
00:19
Teleshop 8
00:20
Sex and the city
00:30
Spin City (h)
mering: Money
00:25
TVkoopjes
00:20
S4N
(h)'
01:00
Nachtprogram
Club
00:40
2babes
00:35
2Babes
00:50
Nachtprogram
mering
04:00
Nachtprogram
01:25
Nachtlounge
01:20
Telefuture
mering: Relax TV
04:00
Hart van Nederl -
mering: Hart van
02:55
The hotspot
05:30
S4N
04:00
Hart van Neder
Vroege editie (h)
Nederland - Late
05:30
Astroti jd
land - Late editie/
05:05
Stargate SG-1
editie (h)
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
O
lende dagen in het ziekenhuis en
maken afzonderlijk van elkaar de
opnamen. Op de montagetafel
wordt met die beelden dan een
beetje heen en weer geping
pongd."
Is Manuel veel wijzer geworden
over het dagelijks leven in een zie
kenhuis? „Vorig jaar dacht ik: ik
weet niet of ik nou wel zo geschikt
ben voor de medische wereld.
Zo'n saai ziekenhuis, wat moet ik
daar? Maar het is helemaal niet
saai, integendeel. Ik heb enorm
veel respect gekregen voor wat de
artsen allemaal doen en kunnen.
Er is voor patiënten veel persoon
lijke aandacht. En de mensen die
in een ziekenhuis werken, zien het
heel vaak als een roeping."
Afslag UMC Utrecht, Ned.i, 19.25
uur.
00
10
O
O
ro
o
O
O
10
O
O
N>
IO
O
10
w
Na twee gastop
tredens mogen
Manuel Vender
bos (foto) en Re
becca Blijker Af
slag UMC presen
teren. foto GPD
ovËRicilEffl]
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 't Blauwe Hart
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10 De
rode loper. 12:30 Vriend of vij
and. 13:00 Het journaal. 13:25
Het weer. 13:30 1000 Zonnen
garnalen. 13:55 Thuis. 14:30
Dierendokters. 15:00 The
Saint. 15:50 De drie wijzen.
16:30 Meesterchef. 17:00
Vrolijk Vlaanderen. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Vriend
of vijand. 19:00 Het journaal.
19:30 1000 Zonnen garna
len. 19:50 Het weer. 19:55 F.C.
de Kampioenen. 20:30 Flikken.
21:20 Koppen. 21:55 Zomer
2007.22:50 Het journaal laat.
23:10 KENO-uitslagen. 23:11
Het weer. 23:15 Missing. 00:00
De rode loper. 00:20 1000
Zonnen garnalen.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Cert. 08:25 Lazytown. 08:50
Go IV. 09:00 De Smurfen.
09:25 Miss BG. 09:40 Pepper
Ann in het Disney festival.
10:05 De hopeloze heks. 10:30
De drie vrienden en Jerry.
10:40 De avonturen van Kuifje.
11:05 Filmfabriek: Ulvesom-
mer. 12:30 Foreign exchange.
12:55,13:05 Disney classic
cartoon. 13:15 Zomerbeelden.
15:30 Hopla. 15:35 Musti.
15:40 Bumba. 15:45 Draakje.
15:50 Het zandkasteel. 16:05
Piet Piraat. 16:10 Tweenies.
16:30 Samson Gert. 16:55
De Smurfen. 17:20 101 dal-
matiërs in het Disney festival.
17:45 Miss BG. 18:00 Go IV.
18:10 Spring. 18:35 W817.
18:50 Carl2.19:10 Degrassi:
The next generation. 19:35
Third rock from the sun. 20:00
Terzake zomer. 20:50 Super-
size kids - on a diet. 21:40 De
canvascrack. 22:15 Hustle.
23:10 Smack the pony. 23:40
Doorlopende herhaling van
Terzake zomer.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:40 La clef des champs.
10:05 Rosamunde Pilcher: Les
facéties du destin. 11:35 Une
maman formidable. 12:00 Ta
ble des terroirs. 12:05 Les feux
de l'amour. 12:50 Nieuwsover
zicht en weerbericht. 12:52
Strandweerbericht. 12:55
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:35 Weerbericht.
13:40 Télétourisme. 13:50
Derrick. 14:50 Rosamunde
Pilcher: Les ruines du passé.
16:25 Incantesimo. 17:20
Questions d'argent. 17:25
Arabesque. 18:20 Un gars,
une fille. 18:30 Le 6 minutes.
18:38 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:20 Strandweer-
bericht. 19:23 Weerbericht.
19:30 Nieuws en weerbericht.
20:15 Les carnets du bour-
lingueur. 21:10 Les fantömes
de l'alma. 22:15 C'est la vie:
Double je. 23:00 Questions
d'argent. 23:15 Weerbericht en
beursberichten. 23:20 Strand
weerbericht. 23:23 Table des
terroirs. 23:30 Doorlopende
herhaling.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 15:25 C ma
pfanète. 15:55 Plus belle la vie.
16:25,16:45 Friends. 17:10,
17:35 Moesha. 18:00 Toute
une histoire. 18:55 Plus belle
la vie. 19:30 Nieuws. 20:00
Beursberichten. 20:10 Ali.
22:40 KENO-uitslagen. 22:45
Weerbericht. 23:00 Beurs
berichten. 23:05 Fenêtre sur
doe: Pourquoi maman m'as-tu
menti?. 23:50 Noms de dieux:
Christiane Singer.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Coun-
tryfile summer diaries. 11:55
Nieuws en weerbericht. 12:00
Escape to the country. 12:30
Bargain hunt. 13:10 Nieuws
en weerbericht. 13:15 Cash
in the attic. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:40
Neighbours. 15:05 Doctors.
15:35 All Saints. 16:20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16:25 Jackanory
junior. 16:40 The Cramp twins.
17:05 Desperados. 17:30
Roman mysteries. 18:00 M.I.
High. 18:25 Newsround. 18:35
Neighbours. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 EastEn-
ders. 21:00 Holby City. 22:00
Ultimate wild water. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 You can't
fire me, I'm famous. 00:20 The
day of the Jackal.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The
story makers. 07:35 Balamory.
08:00 Nina and the Neurons.
08:15 Charlie and Lola. 08:30
In the night garden. 09:00 Do
something different. 09:45
Mona the vampire. 09:55
Bring it on. 10:20 Time warp
trio. 10:45 Whizz whizz bang
bang. 11:15 BB3B. 11:35
Even Stevens. 12:00 Top cat.
12:25 The Munsters. 12:50
Ellery Queen. 13:40 A night to
remember. 15:40 Coast. 15:45
Escape to the country. 16:45
Flog it!. 17:30 Ready steady
cook. 18:15 The weakest link.
19:00 Eggheads. 19:30 Kitchen
criminals. 20:00 Elephants of
Samburu. 20:30 The cosmos: A
beginner's guide. 21:00 Great
British journeys. 22:00 Tribe.
23:00 Gavin and Stacey. 23:30
Newsnight. 00:20 Jude.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:30 Alles Glück
dieser Erde. 12:00 Tagesschau
urn zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Leopard,
Seebar Co. 17:00 Tagesschau
urn fünf. 17:15 Brisant. 17:47
Tagesschau. 17:55 ARD vor
acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15
Familie Dr. Kleist. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45 Der
Dokumentarfilm: Wunderkin-
der - Leben mit Krebs. 00:15
Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Camper Co 15:00
heute - Sport. 15:15 Ostsee-
Schnauzen. 16:00 heute
- in Europa. 16:15 Wege zum
Glück. 17:00 heute - Wetter.
17:15 hallo deutschland. 17:45
Leute heute. 18:05 SOKO Köln.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Die Rosenheim-
Cops. 20:15 Dianas Hochzeit
- Die wahre Geschichte. 21:00
Frontal 2121:45 heute-jour-
nal. 22:12 Weerbericht. 22:15
37°. 22:45 Feine Freundinnen.
23:30 Sinatra - Star der Mafia.
00:15 heute nacht.
Discovery
07:00 Collision course. 08:00
A 4x4 is born. 08:30 A chopper
is born. 09:00 Vis vang.
09:30 How it's made. 10:00
Scrappy races. 11:00 Extreme
engineering: Holland's bar
rier to the sea. 12:00 How it's
made. 12:30 Stunt junkies:
Rocket man. 13:00 Building
the ultimate: Rollercoasters.
13:30 Building the ultimate:
Artillery gun. 14:00 FBI files:
Radical resistance. 15:00 Col
lision course. 16:00 American
hotrod: Make-a-wish car. 17:00
Vis vang. 17:30 The road to
Le Mans. 18:00 Massive speed:
Hot rods. 18:30 Stunt junkies:
Semi-truck base jump. 19:00
American chopper: History
of the OCC - Special. 20:00
Mythbusters: Myths revisited.
21:00 Extreme engineering:
Arizona cardinals. 22:00 Kings
of construction: Hoover Dam
bridge. 23:00 Rides: Core.
00:00 Forensic detectives:
Material witness.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated:
Supervolcanoes. 13:00 Air
crash investigation: Helicopter
down. 14:00 Seconds from
disaster: Fire on the star. 15:00
Dangerous encounters: Dead
liest snake. 16:00 Dogs with
jobs: Ana, Bill and Banjo. 16:30
Hayden Turner's wildlife chal
lenge: Bats. 17:00 Totally wild.
17:30 Crittercam-WildTech
adventures: Humpback whales.
18:00 Megastructures: Berlin
train terminal. 19:00 Earth
investigated: Bermuda triangle.
20:001 didn't know that. 20:30
Air crash investigation: Suicide
attack. 21:30 Violent planet.
22:30 Is it real?: The Da Vinci
code. 23:30 Most amazing mo
ments. 00:00 Megastructures:
Berlin train terminal.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05 Hits
Headlines. 09:00 Moviefacts.
09:05 De videotheek. 10:00
Reaction. 11:00 Eeuwige hits.
12:00 10 X Green Day. 13:00
Moviefacts. 13:05 De video
theek. 14:00 Moviefacts. 14:05
De videotheek. 15:00 Focus
serveert. 15:30 Interactive
chart. 16:30 Reaction. 17:30
ClipKennis. 18:30 Kaf of koren.
19:00 Moviefacts. 19:05 Eeu
wige hits. 20:00 Moviefacts.
20:05 Interactive chart. 21:00
Roger Sanchez serveert. 21:30
TMF NL. 22:00 Moviefacts.
22:05 TMF NL 23:00 De Dag-
rand. 23:40 Nachtdienst, 00:00
Moviefacts. 00:05 Nachtdienst.
MTV
08:00 Breakfast club MTV top
10. 09:00 Real world/Road
rules: Australia. 09:30 The
Ashlee Simpson show. 10:00
Degrassi. 10:30 The real world:
Austin. 11:00 Top 11 at 11
12:00 Brand new. 12:30 Top
5 most wanted. 13:00 Top 25.
15:00 Punk'd. 15:30 Viva La
Bam. 16:00 I'm from Rolling
Stone. 16:30 Laguna beach.
17:00 Room raiders. 17:30
Dismissed. 18:00 Making the
video. 18:30 Real world/Road
rules: Challenge - Australia.
19:00 MTV Best show ever.
19:05 True life. 20:00 Pimp
my ride. 20:30 Wanna come
in?. 21:00 My super sweet
16.21:25 Made. 22:20 The
Osbournes. 22:45 Hogan
knows best. 23:10 Celebrity
deathmatch. 23:35 Jackass.
00:00 MTV Live.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Étapes gourmandes. 09:00
Cöté jardins. 09:30 Télétou
risme. 09:55 TiVi5.10:50 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre
sa place. 12:00 TV5Monde
l'info. 12:05 Les escapades de
Petitrenaud. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Rumeurs. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Comme
elle respire. 15:40 La collection
de judicaël. 16:05 C com-q@.
16:30 Questions pour un
champion. 17:00 Les nouveaux
indiens. 18:00 Nieuws. 18:30
Les Thibault. 20:00 Galilée:
Photos photographes. 20:15
Les visites d'intérieurs. 20:30
Frans nieuws. 21:00 Thalassa.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 Vie privée, vie
publique.
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00
WATTS. 09:30 Eurogoals.
10:00,11:45 Voetbal: WK
onder 17 jaar. 12:30 Eurogoals.
13:00 Voetbal: WK onder 17
jaar. 14:45 Voetbal: Euro 2008.
15:45 WATTS. 16:00 Hockey.
17:30 Eurogoals. 18:00 Inside
Euro 2008.18:15 Hockey.
19:30 Sumo worstelen. 20:30,
21:00 Boksen. 23:00 Motor
sport: Rally. 00:00 Voetbal:
Inside Euro 2008.00:15
Motorsport: Speedway.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.