sterke sten (jpc heeft het vizier nog niet Arnemuiden Staf f elpnjzen. Weg ermee!! I eerste fnt* www.verschurenfotovideo.nl zorgt voor knappe zege Altijd goedkoper dan Hema en Kruidvat Steen doeltreffender dan Oostkapelle in bekertoernooi: 1-3. 26 Maandag 20 augustus 2007 PZC W pr,JS' vanaf de i 10 x15 cm verwerkingskosten per bestelling 0,99 48-uurs-service foto's bestellen via de site of in de winkels maak je eigen foto-album via www.verschurenfotovideo.nl GOES - Arnemuiden is verrassend goed gestart in het bekertoernooi. De ploeg versloeg zondag-eerste klasser Unitas'30 met 1-3. Poule 5. Unitas'30-Arnemuiden 1-3 (0-3): Met een bliksemstart zet te Arnemuiden de tegenstander onder druk. Twee treffers in tien minuten zorgden voor een o-2-voorsprong. Trainer Henk Ot- tens: „We kwamen messcherp uit de start en hadden het gevoel dat de Brabanders ons hadden onder schat." Maarten Brasser en Jarco Siereveld zorgden voor de goals en Marinus Baas verhoogde de score nog naar 0-3. Na de rust kwam Unitas'30, een eersteklasser in het zondagvoetbal, beter voor de dag. Uit één van de kansen tekende Ron van Kleef voor de 1-3. Poule 6. Oostkapelle-Steen 1-3 (1-1): In de eerste helft was de thuisploeg beter, maar sprong slor dig met de kansen om. Oostkapel le kwam wel op voorsprong door David van de Broek, maar een slag vaardiger Steen stond nog voor de pauze op gelijke hoogte. Na rust was Steen gelijkwaardig en was iets scherper in de afwerking. De Meeuwen-SSV'65 1-2 (0-1): De thuisploeg gaf de eersteklasser goed partij en had in de tweede helft zelfs kansen op een gelijk spel. Van de goede mogelijkheden werd er slecht één benut. SSV kwam voor rust op 0-1 door Moha- med Ben Sadik en na de hervat ting maakte Chafik Aithida 0-2. Michael Tempelman maakte tien minuten voor tijd 1-2. Poule 7. Zierikzee-Nieuwdorp 3-1 (2-1): Op de zege van Zierikzee viel niets af te dingen. Nieuwdorp kreeg kleine kansjes, maar meer ook niet. De Bevelandse formatie kwam in de 21e minuut op voor sprong via Martin den Hamer. De voorsprong was van korte duur. Matthijs Hage maakte 1-1 en even later werd het door diezelfde Hage 2-1. Invaller Wesley Quist bepaal de de eindstand op 3-1. GPC'er Jimmy Pinas brengt de verdediging van Heinkenszand in problemen. foto Mechteld Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28