Op zoek naar de ZEUMERHIT 12 Strandschoenen 'i Willem Poppe uit Meliskerke stuurde ons deze fo- men we tot de conclusie dat ze gestaan hadden men. Deze waren eigenlijk bedoeld om 's avonds to. „Ik was bezig met het maken van een fotore- in het spoor van de strandreiniger. Na enkele tele- op te lopen, maar kwamen nu al vroeg op de dag portage van mijn neef en zijn bruid op het strand foontjes kwam de strandexploitatie ze met de no- van pas." bij Zoutelande. De bruid had haar schoenen uitge- dige excuses terugbrengen, maar lopen op schoe- Wilt u ook kans maken op zo'n shirt, stuur uw zo- daan om lekker door het zand te lopen. Toen we nen zonder hakken is niet zo lekker. Gelukkig merfoto dan naar zomer@pzc.nl. terug naar de auto gingen, vroeg de bruid of ze had de bruid, met een vooruitziende blik, een Op de site www.pzc.nl kunt u nog veel meer in- haar schoenen terugkreeg. Na lang zoeken kwa- paar mooie slippers in de trouwauto meegeno- zendingen van Zeeuwse zomerfoto's zien. Vrijdag won een hit die in zijn tekst alles met zomer te maken heeft: 'Walking on sunshine' van Katrina and the Waves. Vandaag kunt u weer stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. Uw kunt alledrie de nominaties tus sen 9 en 12 uur beluisteren op Om roep Zeeland. x. - Naam: Imke Helleman (49) uit Rot terdam Nomineert: 'Midnight train to Geor gia' Van: Gladys Knight and the Pips Reden: „Dertig jaar geleden werkte ik in Lloret. Dat liedje associeerde ik met alle collega's die weggingen. Ik werd er verdrietig van* want je wist dat je elkaar nooit meer in die samenstelling zou zien." Naam: Daan Schilperoort (21) uit Middelburg Nomineert: 'Seven days in sunny June' Van: Jamiroquai Reden: „Toen de zomervakantie op de Roosevelt Academy afgelopen juni voor ons begon, was dit hét nummer. We deden niks, hadden el ke avond een kampvuur, lekker. Biertje erbij, geen school, een va kantiegevoel: Middelburg op zijn best. Met dit liedje denk ik terug aan the good times we had." www.omroepzeeland.nl Naam: Paul Boot (21) uit Wieringer- werf (Noord-Holland) Nomineert: 'Relax (take it easy)' Van: Mika Reden: „Deze zomer was ik in Parijs voor een taalcursus. Ik ging vooral om met een Amerikaan en een Fins meisje. Die jongen zong dag in dag uit dit liedje, gék werd ik ervan. Het meisje sloot zich daarbij aan, dus ik had steeds een klein koortje achter me aan. Ondanks deze persoonlijke afwijking waren we toch bevriend."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12