Total Raffinaderij Nederland Wij verbeteren dagelijks de zelfstandigheid van 150.000 mensen WE L Z O R G PROCESS ENGINEER (m/v) Voor de afdeling Planning Valorization, sectie Process Engineering, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Uw profiel: Ons aanbod: Geïnteresseerd? ADVISEUR (M/V) FULLTIME 8 I Zaterdag 18 augustus 2007 PZC Kijk ook op JobTrack.nl De functie Als Adviseur geef je advies over en verkoop je alle 'hulpmiddelen vanuit het Welzorg assortiment over alle verstrekkingsgebieden zijnde WMO en Zorgverzekeraars en/of AWBZ. De functie bestaat uit de volgende kerntaken: Je adviseert en verkoopt in de aan jou toegewezen marktsegmen ten op het gebied van mobiliteitshulpmiddelen met het accent op het kernassortiment al dan niet i.s.m. functionarissen van opdracht gevers (binnen de WMO). -• Je adviseert over en verkoopt revalidatiehulpmiddelen in complexe Het profiel De functie vereist kennis die naar aard en niveau minimaal gelijkwaardig is aan een paramedische of technische opleiding op HBO-niveau, aangevuld met commerciële kennis, productkennis en kennis van adaptietechnieken. Daarnaast werk je actief aan het 'bijblijven' op je vakgebied. Als Adviseur heb je een gedegen kennis van het totale producten- en dienstenpakket van Welzorg. Daarnaast beschik je over een zeer gedegen kennis van het kernassortiment van Welzorg. Je voert je werkzaamheden zowel uit op een Welzorg paslocatie als op externe locaties. Voorwaarden Wij hebben goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een fulltimer heeft bij ons 13 ADV-dagen en 24 vakantiedagen. Je krijgt daarnaast een vaste eindejaarsuitkering van 6,5%. We besteden veel aandacht aan de persoonlijke ontwikkeling van onze medewerkers. uitvoeringen, indien nodig volledig aangepast en op maat gemaakt naar de individuele behoeften van de klanten. Je denkt de technische aanpassingen uit voor specifieke functionele problemen en maakt daarvoor indien nodig de technische tekenin gen/schetsen. Je onderhoudt contacten met bestaande relaties en geeft in overleg met de Manager Adviesteam invulling aan het relatiebeheer en eventuele acquisitie. In opdracht van de Manager Adviesteam lever je rapportages aan en draag je zorg voor een juiste overdracht van alle commerciële informa tie m.b.t marktontwikkelingen en ontwikkelingen bij opdrachtgevers. Welzorg is Nederlands marktleider in advisering, serviceverlening, aanpassing en levering van hulp middelen voor mensen met een functiebeperking of mobiliteitsprobleem. Welzorg groeit sterk, heeft vestigingen in heel Nederland en is ook internationaal actief. Ons hoofdkantoor staat in Almere. Grote opdrachtgevers zijn gemeenten, instellingen, zorg kantoren en zorgverzekeraars, maar wij werken ook voor particulieren. Met onze 1250 medewerkers zetten wij ongeveer 200 miljoen euro om per jaar. Wij hebben een platte, decentrale organisatiestructuur met een informele sfeer en een uitdagend werkklimaat. De service- en logistieke activiteiten verzorgen wij vanuit vier servicecentra in Almere, Rotterdam, Waalwijk en Zwolle. Wij werken voortdurend met zijn allen aan de best mogelijke kwaliteit en zorgen er door de wendbaarheid en de kracht van ons team voor dat wij in Nederland aan de top blijven staan. Voor het adviesteam in de regio Zeeland met als standplaats Axel zijn we op zoek naar een Interesse? Voel je je thuis in een organisatie die sterk verandert en ben je geïnteresseerd geraakt in bovenstaande vacature? Ga dan naarwww.werkenbijwelzorg.nl voor meer informatie, of neem contact op met de afdeling Recruiting: 020 - 5840135. Total Raffinaderij Nederland N.V. (TRN) is ee,n dochteronderneming van de oliemaatschappij Total en het chemieconcern The Dow Chemical Company. Total is één van de grootste internationale petroleummaat schappijen en is met zo'n gyooo werknemers actiefin meer dan igo landen. The Dow Chemical Company is een internationaal chemisch concern met ongeveer 46.000 werknemers, actiefin meer dan 180 landen. De raffinaderij, gevestigd te Vlissingen-Oost, beschikt over een aardolieraffinagecomplex en een hydrocracker. Deze installaties verwerken respectievelijk aardolie en stookolie tot IPC. nafta, benzine, diesel, vliegtuigbrandstof, stookolie, chemische producten en zwavel. Het naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid, Kwaliteit, Milieu en ARBO is van primair belang. TRN is één van de beste werkgevers van Zuid- West Nederland en heeft een personeelsbestand van 385 hoog en middelbaar opgeleide medewerkers. li- ;1 Het betreft hier een fulltime functie met een contract voor onbepaalde tijd. Uw functie: Leveren van technische ondersteuning en adviezen aan de afdeling Operations voor het veilig, betrouwbaar en efficiënt opereren van de installaties; Modificaties of nieuwe projecten dienen er geïnitieerd te worden ter verhoging van het totale rendement en het oplossen van knelpunten. Een afgeronde universitaire opleiding Chemische Technologie of Procestechniek; Bij voorkeur enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie in de (petro)chernische industrie; Een sterk ontwikkeld analytisch vermogen; Kennis van projectmanagement; Uitstekende beheersing, zowel mondeling als schriftelijk, van de Nederlandse en Engelse taal; 'Teampiayer' mentaliteit; Gezien het internationale karakter van de Total Groep kunt u op termijn uitgezonden worden naar andere (Europese) filialen van de Total Groep. TRN biedt u een aantrekkelijke en afwisselende baan met interessante perspectieven binnen onze (internationale) organisatie, - Onze salariëringVjs zonder meer concurrerend en wij hebbenden zeer uitgebreid pakket 1 - Tl vis A, 11' fltll:; 1:1 Voor algemene informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Human Resources Officer, tel. nr. (+31} 113 649:251. Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Nigel Bradshaw, thief Process ingineep.teL nr. (+31) tij619 255, of met Pierre Segfiezzi, Manager Planning Valorization, tel. nr."(a-3i) 113 619 311. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae, bij voorkeur in het Engels, kunt u - vóór 14 september 2007 - richten aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V., ta.v. Gerard Drost, Postbus 210,4380 AE VLISSINGEN, of per e-mSil; trnyacaturë@TRN.nl Eeri assesmertcenter maakt deel uit van de selectieprocedure. .Acquisitie naar aanleiding van deze adverteritifcvjptijfniëtöp prijs gesteld. (11: H

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8