uldcr GEZOCHT: belasting 1 ALLROUND MONTEUR m/v Studie zware Q JobTrack.nl VAKBEKWAAM HOVENIER TUINONTWERPER VOOR ONTWERP, AANLEG EN ONDERHOUD VAN DE PARTICULIERE TUIN GROEN ID HOVENIERS TA V. DANIELLE SARNEEL ROTERIJ 11 4328 BB BURGH-HAAMSTEDE TEL. 0111-712456 Kozijn Montage Nederland (ervaren) monteurs Servicemedewerker kleine blusmiddelen (m/v) y Coördinator internationale transportlogistiek spilfunctie in een succesvol handelsbedrijf - focus op China @ö®s ©„Wo Teamleider: U geeft leiding aan een team Jeugdbeschermers of Casemanagers (totaal +/-15 fte). U geeft methodische werk- en teambegeleiding en u stelt instellings besluiten inde casuïstiek vast. U draagt zorg voor implementatie van diverse beleids trajecten en u levert een bijdrage aan ontwikkeling van het afdelingsbeleid. U draagt zorg voor de planning en organisatie van de werkzaamheden en verricht activiteiten in het kader van personeelmanagement zoals werving, selectie en introductie. Jeugdbeschermer: U voert jeugdbeschermingsmaatsregelen uit en verleent hulp aan onder toezicht gestelde jeugdigen om te komen tot of het herstellen vaneen verantwoor de opvoedingssituatie voor de jeugdige. De werkwijze volgens het Deltaplan Gezinsvoogdij wordt ingevoerd gedurende dit jaar. Casemanager: U coördineert de ontwikkeling en uitvoering van samenhangende hulp- en dienst verlening aan jeugdigen en ouders, zodat zij de zorg krijgen die het best aansluit bij de vraag of de behoefte van de jeugdige. 1 O I Zaterdag 18 augustus 2007 PZC Kijk ook op YACHTSERVI.CE Mulder Yachtservice is een modern jacht- servicebedrijf met uitgebreide winterstalling- mogelijkheden, Wij verrichten aile voor komende werkzaamheden zoals onderhoud, grote renovatieprojecten en reparaties aan zeil- en motorjachten. Wij zijn druk in de weer met de refit van een motorjacht. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit: - Inbouw, onderhoud en reparatie van scheepsdieselmotoren - Het verhelpen van elektrische storingen - inbouw van nautische apparatuur, boegschroeven, verwarming e.d. - Alle voorkomende werkzaamheden aan zeil- en motorjachten Wij bieden een afwisselende baan met een grote mate van zelfstandigheid in een enthousiast team. Bezit je affiniteit met de watersport, kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken en heb je een technische achtergrond? Schrijf of mail dan je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Mulder Yachtservice, Deltastraat 17, 4301 RC Zierikzee, info@mulderyachtservice,nl. Meer into 0111-416488 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.mulderyachtservice.nl Quarleshavenstraat 3 4339 BW Nieuw n St. Joosland Tel: 06-51900171 Fax: 0118-604470 www.kozijnmontaaenederland.nl info@koziinmontaaenederland.nl Kozijn Montage Nederland is een bedrijf wat zich heeft gespecialiseerd in de montage van aluminium en kunststof kozijnen voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten in Zuid-West Nederland. Wij zoeken twee Het betreft een fulltime baan voor gemotiveerde en zelfstandig werkende monteurs welke in het bezit zijn van een rijbewijs. Schrijf of mail uw sollicitatiebrief binnen 2 weken naar bovenstaand adres t.a.v. dhr P. Willeboer. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Z4 uur per dag*. Top Service All roundpreventie Top Service Allroundpreventie is een organisatie met een zeer breed producten- en dienstenpakket op het gebied van totale brandpreventie. Vanuit onze vestigingen Goes en Moerdijk wordt aan onze opdrachtgevers 24 uur per dag 7 dagen per week een optimale service aangeboden. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en representatieve De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het uitvoeren van onderhoud aan brandblusapparatuur, noodverlichting, veiligheidsmidde len, en het verzorgen van brandwacht- en veiligheidsdiensten. Functie-eisen: - Minimaal LTS-E - REOB-, VCA- en Brandweerdiploma's zijn een pré - Ervaring met servicewerkzaamheden bij klanten - Woonachtig in de regio Zeeland/West-Brabant - in bezit van rijbewijs B T.S.A. biedt een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, zoals onder meer een goede salariëring, auto v.d. zaak, bedrijfspensioen, spaarloojiregeling etc. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen richten t.a.v. R.A.H. Hak, Albert Plesmanweg 4, 4462 GC Goes: Het College Belastingadviseurs (CB): dé aanbieder van fiscale opleidingen Opleiding CB-belastingconsu!ent Opleiding CB-beiastingadviseur i - - c i brede, praktijkgerichte avondopfeid i ng op hbo-n iveau (V/z jaar) start maart: Utrecht start oktober: Amsterdam. Eindhoven, Rotterdam. Utrecht eh Zwol ie praktijkgerichte avondopleidingj op post-hbo-niveau (2 Vz jaar) i start, maart en oktober in Utrecht NIEUW: vervolgtraject Master Fiscaal Rechl Kijk op www.cb.nl of bel (0345) 54 70 30 Standard Glas B.V. in Kortgene is een dynamische, internationaal opererende handelsonderneming in vlakglaspro- ducten. Dit uiterst succesvol familiebedrijf heeft 15 medewerkers. Het glas wordt ingekocht in Europa en Azië en in containers rechtstreeks verscheept naar de afzetgebieden over de hele wereld. De meeste klanten bevinden zich in Latijns-Amerika. De inkoop en verkoop geschiedt grotendeels door de directie, ondersteund door een professioneel team van binnendienstmedewerkers. Daarnaast vindt vanuit Kortgene de coördinatie van het logistieke proces plaats. Standard Glas beeft de afgelopen jaren een sterke groei doorgemaakt. De omvang van het containertransport uit met name China is sterk toegenomen. Om de logistieke processen blijvend in goede banen te leiden en verder te professionaliseren zoeken wij een m/v De functie U structureert de logistieke samenwerking met de containervervoerders, forwarders etc. die Standard Glas inschakelt. U beoordeelt de partijen waar mee wordt samengewerkt qua tarieven, maar ook qua niveau van dienstverlening." Voortdurend bewaakt u de levering door de glasfabrieken en de tijdige beschikbaarheid van transport, waarbij u ervoor zorgt dat de vrachten van verschillende orders zo optimaal mogelijk worden gecombineerd. Daarnaast staat u de commerciële medewerkers in de binnendienst, die de dagelijkse logistiek/administratieve afhandeling op orderniveau uitvoeren, met raad en daad terzijde. Om het transport vanuit Azië verder te professionaliseren gaat Standard Glas eigen logistieke medewerkers aanstellen in de belangrijkste Chinese havensteden. In het vormgeven hiervan vervult u een belangrijke rol. U wordt het vaste aanspreekpunt voor zowel de eigen als de externe contactpersonen en zal daartoe incidenteel internationaal reizen. Gevraagd U opereert op HBO werk- en denkniveau en heeft enkele jaren werkervaring in de internationale (scheepvaart) trans portlogistiek. Ervaring met Chinese partijen is een belangrijke pre. Zeker zo belangrijk is uw persoonlijkheid. U bent analytisch sterk, gestructureerd in denken en doen en heeft de kracht en autoriteit om zaken gedaan te krijgen. Een denker en een doener tegelijk, hands-on en proactief. Uiteraard heeft u een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. U woont binnen een straal van ca. 40 km van Kortgene of bent bereid zich daar te vestigen. Geboden Standard Glas is een succesvol bedrijf met een ambitieuze directie en een enthousiast team van medewerkers. De functie is afwisselend, door het dynamische karakter van het bedrijf soms lastig en complex, maar ook bijzonder leuk en uitdagend. Er wordt veel van u verlangd, maar hier staat tegenover dat u een grote mate van verantwoordelijkheid krijgt. Deze functie is bij uitstek geschikt voor een gedreven professional, die nu wellicht in een grotere organisatie opereert, maar eraan toe is een spilfunctie te gaan vervullen. Een uitstekende tweede of derde stap. Bent u uit het juiste hout gesneden? Stuur dan uw reactie, bij voorkeur per e-mail, naar info@ispida.nl of naar Ispida, Postbus 47, 4650 AA, Steenbergen. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ispida, de heer C.J. van Kempen, op tel.nr. 06-46280964. De Jeugdzorg is in beweging! Door uitbreiding van de werkzaamheden van ons bureau ontstaan er vacatures voor verschillende functies. Wij zoeken gemoti veerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Bureau Jeugdzorg Zeeland (165 medewerkers) staat bekend om zijn collegiale sfeer. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Er zijn vacatures ontstaan voor de functies van: Uitgebreide informatie over deze functies is te vinden op www.zz.nl Aquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 88