mm junior medewerker jachtwerf 2 Opticiens m/v (full-time/part-tïme) JobTrack.nl Jachtwerf de Grevelingen b.v. Focus Optiek bv Informatieanalist Digitale Media Medewerker e-diensten Digitale Media JÉ Consultant 6 1 Zaterdag 18 augustus 2007 PZC Kijk ook op heeft per 1 september 2007 een vacature voor een: De werkzaamheden bestaan uit het in- en uitkranen van schepen, onderhoudswerk en het assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden in de werkplaats. Wij zoeken een veel zijdige kandidaat, die bekend is met de watersport. Wij bieden een afwisselende baan aan in een plezierige werkomgeving, salariëring volgens de Hiswa-cao en opname in het pensioen fonds. Mogelijkheden tot diverse trainingen. Sollicitaties kunt u richten aan: Jachtwerf de Grevelingen B.V., t.a.v. de heerC.G. Hundersmarck Haven Kloosternol 1, 4322 AK Scharendijke Of mailen naar iachtwerf@arevelinaenvachtina.nl Telefonische inlichtingen: 0111-671490 www.jachtwerfdegrevelingen.nl tijdelijk tot 01-01-2012 - vacaturenummer 5.19.07 Jij bent degene die voorstellen doet voor beleidsontwikkeling nieuwe (digitale) media en die bijdraagt aan de implementatie van dat beleid. Tevens ontwikkel en beheer je de informatiesystemen voor de digitale dienstverlening via internet en intranet. Hierbij staat de continuïteit van de informatie voorziening centraal. Dit alles in een dynamische omgeving. Je beschikt over ruime relevante werkervaring en een aantoonbaar hbo-werk- en denkniveau, bij voorkeur de hbo-opleiding in softwareontwikkeling met kennis van internettechnologie. Je hebt kennis van en ruime ervaring met het werken met Linux-omgevingen, PHP, MySQL, Object Oriented Programmering en Application Frameworks. Je bent bekend met open standaarden en open source software. Het is een pre als je Zend Certified engineer bent. Je bent goed in het signaleren en oplossen van problemen, je herkent belangrijke informatie en legt makkelijk verbanden tussen gegevens. Belangrijke competenties voor deze functie zijn: flexibiliteit, organisatiesensitief, uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden, klant- en kwaliteitgericht en stressbestendigheid. Salaris: maximaal 3.489,06 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. tijdelijk van 1-1-2008 tot 1-1-2012 - vacaturenummer 5.20.07 In deze functie ben jij degene die zorg draagt voor de opbouw en het beheer van e-formulieren en die informatie over provinciale e-formulieren op internet en intranet zowel in- al? extern openbaar maakt. Daarnaast verleen je eerste lijnondersteuning aan zowel in- als externe gebruikers en draag je mede zorg voor de uitrol van decentraal onderhoud en beheer van het intranet en de provinciale websites. Dit alles in een dynamische omgeving. Je beschikt over een aantoonbaar hbo-werk- en denkniveau, bij voorkeur de hbo-opleiding technische bedrijfskunde. Je hebt kennis van en/of affiniteit met internettechnologie. Je bent goed in het signa leren van problemen, het analyseren van storingen en het oplossen van problemen. Belangrijke competenties voor deze functie zijn: flexibiliteit, organisatiesensitief, uitstekende mon delinge en schriftelijke vaardigheden, klant- en kwaliteitgericht en stressbestendigheid. Salaris: maximaal 3.182,17 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 13 september 2007. Inlichtingen, de heer J. van Eenennaam, hoofd afdeling Informatieverzorging en Documentatie, telefoonnummer (0118) 63 13 23. Stuur vóór 3 september uw sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.zeeland.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Provincie Zeeland MENSEN DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Afdeling IT-Serwices Applicatiebeheer (l&A) is verantwoordelijk voor de totstandkoming en het in werking houden van de administratief-technische informatieverwerking. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime Consultant. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Inhoudelijke advisering naar de klant met diepgaande kennis en inzicht in (de samenhang van) applicaties. - Toezicht houden bij incidenten met grote businessimpact. - Actief deelnemen aan driehoek met functioneel beheerder en procesmanager inzake inhoudelijke beoordeling van changes. - Eisen opstellen met betrekking tot change- en projectwerkzaamheden, uitvoeren van impactanalyses, specificeren van changes en beoordelen van testresultaten. - Reactief problem control door het identificeren van de onderliggende oorzaken van incidenten en het managen van de oplossingen van deze oorzaken om toekomstige incidenten te voorkomen. - Afstemmen met de externe leveranciers over zowel de gevolgen van changes voor de IT infrastructuur als opstellen van kostenarialys.es voor changes. - Communicatie en kennis over de domeinen (infrastructuur, applicaties, business) met de nadruk op applicatieve kennis. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde opleiding hbo Informatica, Bedrijfskunde, Bedrijfseconomie. - Minimaal 5 jaar relevante operationele ervaring in vergelijkbare functie en zeer goede kennis van betreffende applicaties, ITIL processen en het SLM proces. - Zeer goede communicatieve vaardigheden, procesmatig denken, flexibel en overtuigingskracht. - Kennis van de volgende processen op het gebied van energievoorziening is een pre: handel (energy en/of financial trading) metering facturatie/klantadministratie - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid onverantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ab Postma, Teamleider Consultancy Trade, telefoonnummer (0118) 88 26 2/of Niels Meeusen, Teamleider Consultancy facturatie/ Klantadministratie/ Metering, telefoonnummer (0118) 88 21 6a. Zoekt vanwege uitbreiding van haar activiteiten Gevraagd wordt: - een enthousiaste, ondernemende opticien met oog voor modetrends; - minimaal een opleiding tot assistent opticien; - klant- en servicegerichte instelling; - teamgeest. Naast het optiekvak wordt de mogelijkheid geboden om binnen het bedrijf te specialiseren. U komt te werken in een dynamisch bedrijf binnen een enthousiast team. Schriftelijke reacties binnen 10 dagen aan; Focus Optiek bv t.a.v. Dhr. G.I.X. Timmerman Nieuwe Burg 9 4331 AG Middelburg - - De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie; waar zo'n 750 collega's .klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend I samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze,1 een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden.! V-, DELTA N.V. Postbus 50^8 1*330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl wuvw.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 1808PZ/0188 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 1808BN/0188. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. De Provincie Zeeland is recentelijk tijdens een landelijk onderzoek in de top beste Werkgevers-non-profit organisaties - gekozen. In een deelonderzoek h het medewerkers tevredenheid onderzoek behaalde zij de 1e plaats!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84