familieberichten !Zoek, Vind... Vina Verduijn - Van de Vijver Riet van 't Westeinde i Een bekende overleden? s 40 I Zaterdag 18 augustus 2007 PZC wa Nu je bij ons wegging ben je overal Naamloze stilte rondom ons Zflchte bries in de avond Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma willen wij u hartelijk bedanken. Breskens: Ria en Piet Kesteloo - Verduijn Schoondijke: Wieneke en Peter Seen - Verduijn kleinkinderen achterkleinkinderen Augustus 2OOJ Zie, de landman wacht op de kostelijke vrucht des lands en heeft geduld, totdat de vroege en late regen erop gevallen is. Jakobus 5: 7 Verdrietig om het afscheid en dankbaar voor wat hij voor ons was geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Krijn Gerard Tollenaar sinds 17 januari 2007 weduwnaar van Neeltje Suzanna van Hoeve Hoek, 23 augustus 1915 Axel, 17 augustus 2007 Axel: Suzan Tollenaar Axel: Addy Roelse-Tollenaar Cor Roelse Annel en Tony - Ome, Levina Janneke en Bart Cornelis en Lianne - Daniël Krijna en Hans Groningen: Jan Tollenaar Bakari Junta Kupaza Philippine: Siem Tollenaar Verzorgingshuis "DeVurssche" Corr.adres: Nieuwendijk 1,4571 LGAxel De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 22 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Uw medeleven, zo warm en liefdevol, heeft ons gesterkt tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Kees den Dekker Onze dank daarvoor is groot. Na 30 jaar "Ons Dorpslevente 's-Gravenpolder zullen zijn vrouw Corrie en dochter Mirjam zijn levenswerk voortzetten. Corrie den Dekker-van Alten Kinderen en kleinkind Hoedekenskerke, augustus 2007 Dankbetuiging Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaar ten en mooie bloemstukken ontvangen na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van. Cornelia Adriana de Doelder-Dees hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Terneuzen, augustus 2007 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Alida Brusselaars-Janssen betuigen wij u onze oprechte dank. J.C. Brusselaars Willeke en Teun Monique en Leo Klein- en achterkleinkinderen Oosterland, augustus 2007 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoon vader en opa Willem Pieter Johannes Baars Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. M.W.L. Baars-de Graag kinderen en kleinkinderen Vlissingen, augustus 2007 Allen die ons op verschillende manieren, hun gelukwensen met ons 60-jarig huwelijk hebben doen toekomen, heel hartelijk dank, u hebt ons een onvergetelijke dag bezorgd. Jan en Suus Bimmel Biggekerke Voor uw blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa, broer, zwager en oom Jacob Blok - Jaap - willen wij u hartelijk danken. Het is fijn te weten dat hij bij zoveel mensen een warme herinnering achterlaat. Uit aller naam, Sylvia Middelkoop-Böseler Wemeldinge, augustus 2007 Voor de vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder en over grootmoeder Leintje Wattel-van Tatenhove zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Vrouwenpolder, augustus 2007 Leeg is de plaats, mooi zijn de herinneringen aan onze lieve, zorgzame moeder en oma Sjaan van Hijfte - Stobbelaar Voor uw belangstelling en medeleven zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen. Yerseke, augustus 2007 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke ma nier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader Johannes Houmes Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Toos Houmes-van Splunter Sonja Ronald en Greetje Sint-Laurens, augustus 2007 Omdat het voor ons niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben onder vonden na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma Jacoba Moerdijk-Beekman (Coos) laten wij u op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Wim Moerdijk Kinderen en kleinkinderen Nieuwdorp, augustus 2007 Voor uw medeleven en belangstelling tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder, (schoon)zuster, tante en nicht Cornelia (Corrie) Nieuwenhuize-Ventevogel zeggen wij u allen hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Het blijkt dat Corrie niet alleen voor ons, maar voor anderen een heel bijzonder mens is geweest. Adrie Nieuwenhuize Kinderen Veere, 15 augustus 2007 Het heeft ons goed gedaan dat u, op welke manier ook, blijk heeft gegeven van uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Martinus Wagenvoort Hiervoor onze hartelijke dank. Uit aller naam: C.J. Wagenvoort - van Dort Middelburg, augustus 2007 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Willeboordse zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: H. Willeboordse Westkapelle, augustus 2007 Wij willen eenieder die met ons heeft meegeleefd in de moeilijke dagen na het overlijden van onze zorgzame moeder, lieve oma en mijn zus Jacoba Wilhelmina Versluijs-Sonius (Koos) oprecht bedanken. Het is een grote steun geweest. A.J. Veen-Versluijs F. Veen Quint en Barbara Davy en Nathalie C. Mol-Sonius Middelburg, augustus 2007 Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Sien van 't Westeinde en familie Lewedorp, augustus 2007 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Maria de Potter-Dekker Onze hartelijke dank daarvoor. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is door het grote aantal kaarten, brieven en persoonlijke bewijzen van deel neming niet mogelijk. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2007 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder en oma Lena van den Boogaart-Steketee willen wij u oprecht dank zeggen. kinderen en kleinkinderen Vlissingen, augustus 2007 jp mm mm mm mus mm mm mm mm asm. ma »m wm mm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62