M h.jobse Uitvaartverzorging Voor een zorgzame begeleiding 1m Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman 38 I Zaterdag 18 augustus 2007 PZC be Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons be tekend heeft, geven wij u kennis dat, in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland Jezus Christus, is overleden mijn geliefde man en onze geliefde vader en opa Daniël Markusse 2 september 1924 117 augustus 2007 Kapelle: J. Markusse - Eversdijk Bennekom: Mar ia de Soffau - Markusse Ad ae Sof f au Joel en Thy Marc en Daphne Peter en Renske Zwammerdam: Jan Markusse Woerden: Daan Markusse Serda Markusse - Wennekes Madeion Pascal Correspondentieadres: Noordweg 21,4421 PW Kapelle De dienst van woord en gebed zal plaatsvinden woensdag 22 augustus om 13.00 uur in de gereformeerde kerk, B.iezelingsestraat 67 te Kapelle. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.30 uur gele genheid om afscheid van Daan te nemen. Hierna zullen we hem naar zijn laatste rustplaats brengen op de algemene begraaf plaats te Kapelle. Vervolgens is er gelegenheid om de familie te condo leren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Daniël (Daan) Markusse echtgenoot van Jozien Eversdijk in de leeftijd van 82 jaar. Hij was ridder in de orde van Oranje Nassau. J. Markusse (in herinnering) M. Markusse-Mol (inherinnering) Wyoming (Canada): L. Markusse (inherinnering) J. Markusse-Silvis Kloetinge: A. Markusse W. Markusse-Sootjes Soes: W.M. Markusse I.H. Markusse-Tack Putten: J.L.W. Markusse Overveen: C. J. Markusse N. Markusse-de Ronde Soes: W.M. Markusse Neven en nichten Soes, 17 augustus 2007 Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ter Weel" is heden van ons heengegaan mijn vader, schoonvader en onze opa Nicolaas Meijer weduwnaar van Adriana Laurina ICooman *22-1-1910 t 13-8-2007 Een speciaal woord van dank aan het personeel van Unit 8. Goes: Nic Meijer Coby Meijer-Schipper Nicole Donny en Miriam Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 86 4461 EC Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 IIITVAARTVFR70RGING f LAND" I tïl ZlERlKZEE I f Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND RiE» DE BRUIJNE I jOHAN HOEKi WERCK ND£TSTRAAT4, PÓSTBU Na een langdurig ziekbed is, op een door hem zelf gekozen tijdstip, in het bijzijn van zijn kinderen en hun partners, rustig ingeslapen Willy Gustaaf Rijckaert weduwnaar van Julia Yvonne de Nijs (Lia) Sluiskil, f Terneuzen, 12 december 1931 17 augustus 2007 Hoek: Werner en Marian Rijckaert Bart, Astrid Ede: Judie en Otto Ghuijs Petra, Bram Axel: Nicole Rijckaert en Rudy Barbé Ceremco Hulst: Ronny en Anne-Marie Rijckaert Nick Correspondentieadres: Nicole Rijckaert Graaf Jansdijk 16 4571 SH Axel U kunt afscheid nemen van pa in het Rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op dinsdag 21 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 22 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat geheel onverwachts op 75 jarige leeftijd is overleden onze zwager, oom en oud oom Diemer Meirink echtgenoot van Jo Phiiipse Yerseke: Annie en Ko Timmerman - Phiiipse (in herinnering) Yerseke: Lenie en Hans Ridderhof - Phiiipse Vlissingen: Addy en Kees Roelse - Phiiipse Neven en nichten Yerseke, 17 augustus 2007. Na een kort ziekbed is plotseling overleden onze broer, zwager en oom Diemer Meirink Ee: Jorrit Meirink (in herinnering) Gerrie Meirink-de Jong St. Annaparochie: Wieke Terpsma-Meirink Roei Terpsma en oomzeggers Goes, 17 augustus 2007 Voor ons geheel onverwachts, is in zijn slaap overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Diemer Meirink Dokkummer Nieuwe Zijlen, 3 januari 1932 Goes, 17 augustus 2007 Yerseke: J.A. Meirink - Phiiipse Noordwijk: Fokke en Jeanette Laureen Christa Björn Lewedorp: Toon en Astrid Julia Thijs van Tienhovenstraat 7 4401 KJ Yerseke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 21 augustus om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf ongeveer 15.00 uur in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 5 te Yerseke gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tei. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl uitvaartverzorging öachwég'2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. n( Enige en Algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle ver zorging in '"t Verlaet", op 93-jarige leeftijd is overleden, de heer Joseph Charles Staelens Sjef *24-03- 1914 f 17-08-2007 Westdorpe Westdorpe Westdorpe: Gerrit en Mia Traa Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, 17 augustus 2007. Corr.adres: St. Annastraat 10,4554 AB Westdorpe De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 21 augustus om 13.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c. Samenkomst in het crematorium. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. Maandag 20 augustus zal er een gebedsdienst plaatshebben om 18.30 uur in '"t Verlaet", aan de Bernhardstraat 22 te Wéstdorpe. Wij ontvingen het droevige bericht, dat ons oudste en ge waardeerde lid Gijs Slingerland is overleden. Wij verliezen in hem een markant lid, dat zeer betrokken was bij de kegelsport in het algemeen en bij zijn eigen club in het bijzonder. De familie wensen wij veel sterkte bij het verwerken van het overlijden van Gijs. Bestuur en leden van Kegelclub X Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden bevrijd. Diepbedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, in vertrouwen op zijn Heer en Heiland, mijn lieve zorgzame man, vader, opa en overgrootopa Cornells Schoonakker echtgenoot van Janna Geldof in de leeftijd van 87 jaar. J. Schoonakker-Geldof Riet Dees-Schoonakker Ko Dees in herinnering Patrick en Ilonka Olaf Ramon Piet Geelhoedt Terneuzen, 17 augustus 2007 Pierssenspoiderstraat 67 4541 GK Sluiskil De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 22 augustus om 14.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Uitvaartzorgcentrum Geloeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging yan uitvaarten in geheel Midden-Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54