Verzamel Suske en Wiske in het klein! Verzamel ze alle twaalf! Sr r 9- Gratis FM scan radio met oordopjes 32 I Zaterdag 18 augustus 2007 PZC Adres: Adres: Postcode: Plaats: Postcode:- Plaats: Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon: E-mailadres: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Geboortedatum: Bank-/girorëkening: Handtekening: Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden in behandeling genomen. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Bank-/qirorekening: Handtekening: De PZC presenteert u iedere eerste zaterdag van de maand een nieuw avontuur uit de unieke verzamelserie van Suske en Wiske. Twaalf maanden lang, twaalf complete (bestaande) verhalen maar dan helft kleiner dan het gebruikelijke formaat. Voor abonnees zijn de albums te koop voor 1 euro en iedere maand weer af te halen tegen inlevering van de krantenbon overal waar de PZC los verkrijgbaar is. (Kiosken, benzine stations, supermark ten e.d.) Deze bonnen staan iedere eerste en tweede zaterdag van de maand in uw krant. Op www.pzc.nl/suskeenwiske vindt u informatie indien u geen abonnee bent en toch in bezit wilt komen van deze unieke serie, een album wilt nabestellen en de actievoorwaarden. Bent u ook zo'n trouwe abonnee van de PZC? Dan weet u hoe prettig het is om de krant elke dag in de bus te krij gen. Misschien kent u wel iemand die dat ook zou willen. Geef hem of haar dan nu op voor een proefabonnement van 4 weken voor 9,95. U ontvangt dan gratis de FM scan radio met oordopjes. Zo profiteren abonnees Profiteren van dit aanbod kan op 2 manieren: U geeft het proefabonnement cadeau. U ontvangt de FM scan radio. U draagt een nieuwe proefabonnee aan, die het proefabonnement zelf betaalt. U ontvangt de FM scan radio. Maak uw keuze en vul de bon inStuur de bon naar: PZC, Lezersservice, antwoord nummer 1000, 5600 VB Eindhoven. U kunt ook deelnemen via het internet: maak daarvoor gebruik van het speciale aanmeldformulier op www.pzc.nl (klik op abonneren). U heeft de FM scan radio met oordopjes binnen 2 weken in huis. Spelregels De nieuwe proefabonnee kan het proef abonnement niet voortijdig beëindigen; De nieuwe proefabonnee heeft de laat ste 3 maanden geen proefabonnement gehad; De aanbrengende abonnee heeft een doorlopend abonnement op de PZC; De actie loopt van 2 juli 2007 tot en met 31 augustus 2007; De aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. 5. 6. 7. 8. 10. 11. 12. Ja, ik maak iemand blij met de PZC en ontvang gratis een FM scan radio O Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik geef een proefabonnement cadeau (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. O Ik heb een doorlopend abonnement op de PZC en ik draag ëen nieuwe proefabonnee aan (4 weken voor 9,95). Ik ontvang gratis een FM scan radio met oordopjes. Mijn eigen gegevens Gegevens nieuwe abonnee Naam: Om Ov Naam: O m O v Rikki en Wiske in Chocowakije Het eiland Amoras De sprietatoom De dolle Musketiers □e woelige wadden Het Delta duel De rosse reus Angst op de "Amsterdam" Het sprekende testament Het ros Bazhaar De Tuf-Tuf-club De parel in de Lotusbloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32