Ik ben hier niet de AZ nog zonder Schaars Half miljoen euro beschikbaar voor onderzoek WK 2018 Vrijwillig Medewerker Wat bieden wij? Wat vragen wij? Belangstelling? 58 Zaterdag 18 augustus 2007 PZC Openingstijden maandag t/m vrijdag 09.00-17.30 uur, zaterdag 09.00-16.00 uur. ,>b. raat» karcher Tegels bepalen de sfeer van uw badkamer, woonkamer en keuken. Tegels geven u de praktische voordelen van onderhoud gecombineerd met een natuurlijk design. Dit in combinatie met onze vloerverwarming systemen geeft u dit een warme uitstraling en een behaaglijke sfeer. Laat u adviseren over onze mogelijkheden. Laat u inspireren en bezoek onze showroom aan de Waldammeweg 2, Middelburg. Een afspraak maken met één van onze medewerkers kan natuurlijk ook, telefoon 0118 625 055. www.raabkarclier.nl DEN HAAG - Staatssecretaris Jet Bus- semaker van Sport stelt een half miljoen euro beschikbaar aan de KNVB. Met het geld gaat de voet balorganisatie onderzoeken of Ne derland genoeg voorzieningen heeft om in 2018 samen met Bel gië het wereldkampioenschap voet bal te organiseren. Dat heeft een woordvoerster van Bussemaker gisteren gezegd. Zij be vestigt daarmee een bericht van de NOS. Het gaat onder meer om een onderzoek naar de voetbalsta dions in Nederland. Volgens de zegsvrouw heeft de Belgische over heid eerder al geld vrijgemaakt om te bekijken of het WK in beide lan den haalbaar is. Samen met premier Jan Peter Bal kenende is Bussemaker erg en thousiast over het idee het WK voetbal in Nederland en België te houden. De KNVB reageerde verheugd op de financiële steun van Bussema ker. „De minister en de staatssecre taris hebben al eerder aangegeven zeer enthousiast te zijn. Dat en thousiasme wordt nu in materiële zin gesteund en daar zijn wij uiter aard heel content mee. Met dit be drag zijn wij er natuurlijk niet, dus wij stoppen er als KNVB zelf ook geld in. Het bedrag wordt gebruikt om de haalbaarheid van het WK te onderzoeken en plannen te ma ken." Stichting Centrum voor Telefonische Hulpverlening Zeeland (CTHZ) is een dynamische organisatie, waar vrijwilligers zich belangeloos inzetten voor de Zeeuwse samenleving. Dit doen zij door er te zijn voor anderen, middels telefoon en internet. De diensten worden gedaan in ons kantoor in Middelburg. De stichting heeft twee werkeenheden: SOS Telefonische Hulpdienst en Kindertelefoon. De SOS Telefonische Hulpdienst is tevens meldpunt voor huiselijk geweld en biedt 24-uurs bereik baarheid voor verschillende Zeeuwse instellingen. Voor de SOS Telefonische Hulpdienst zoeken wij kandidaten voor de functie van Een uitdagende tijdsbesteding waar u wijzer van wordt Een goede reiskostenvergoeding en een WA- en ongevallenverzekering Boeiende trainingen, informatieavonden en deskundige begeleiding, zowel in groepsverband als individueel Een veilige en sociale werkplek met leuke collega's Beschikbaarheid voor tenminste 4 telefoondiensten per maand, waarvan 1 verplichte nachtdienst, trainingen en de maandelijkse groepsbijeenkomst De intentie om de inzet tenminste 2 jaar vol te houden Om kunnen gaan met zware thema's In staat zijn om zowel individueel als in groepsverband te functioneren Bel tijdens kantooruren naar 0118-615553. Wij sturen je dan zo spoedig mogelijk een informatiepakket en een aanmeldformulier. Mailen kan ook: info@telhulpzeeland.nl. Datums basistraining: 19 en 20 oktober, 16 en 17 november. Meer info is te vinden op: www.kindertelefoon.nl. ALKMAAR - Stijn Schaars maakt vandaag nog geen deel uit van de selectie van AZ voor de competitie wedstrijd tegen VW-Venlo. De 23-jarige middenvelder is nog steeds niet helemaal hersteld van een blessure aan zijn linkerenkel. „Het is moeilijk om aan te geven wanneer Schaars weer kan voetbal len", zei trainer Louis van Gaal gis teren. „De blessure is vrij ingewik keld." Naast Schaars moeten ook Joey Di- dulica, Gijs Luirink en David Men- des da Silva het openingsduel van het nieuwe seizoen missen. Men- des da Silva is volgens Van Gaal dicht bij een rentree. Hij liep vorig seizoen een zware knieblessure op. De kans is groot dat AZ tegen VW in dezelfde opstelling begint als in de met 4-2 gewonnen oefen wedstrijd tegen Internazionale. Kemy Agustien krijgt in dat geval als rechtermiddenvelder de voor keur boven Julian Jenner. De Brazi liaan Ari en Moussa Dembélé vormden tegen de Italianen het spitsenduo. Van Gaal rekent er nog steeds op dat aanvaller Danny Koevermans, die voorlopig genoegen moet ne men met een rol als reserve, ver trekt. „Koevermans loopt met zijn hoofd ergens anders. Het is de vraag of het verstandig is om zo'n speler dan hier te houden." Van Gaal vond tot zondag Ajax fa voriet, maar twijfelt nu Wesley Sneijder is vertrokken. Pas begin september, na de transferperiode, maakt AZ de doelstellingen voor het nieuwe seizoen kenbaar. „We zijn op dit moment wel verder." Louis van Gaal: „In de media wordt een heel andere Van Gaal geschetst dan de echte" foto Hans van Weel/GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 128