jouw week? Rijk flpneil JÉf oeveel hout zit er in beleidsmedewerker Wmo/ juridisch medewerker m/v jongeneel www.devoogdgrijpskerke.ny QJobTrack.nl SECRETARESSE TAXATIES s Lezen weten C—2/* V? Taxatie- Advieskantoor Ervaren Uitvoerder GWW m/v Grond-, riolerings-, kabelwerkers m/v Opperlieden bestrating m/v PARTNER LOGISTICS Europe BV 40 I Zaterdag 18 augustus 2007 PZC Kijk ook op Bent u leraar? \M H Bestel lesmateriaal en gratis dagbladen via: www.krantindeklas.nl Goes zoekt een: gemeente oOeS voor 36 uur per week Kijk voor de volledige vacature o www.goes.nl Reageren voor 30 augustus. Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl Taxateurs Onroerend Goed Taxatie- Advieskantoor Rijk is een klein maar veelzijdig kantoor dat zich bezig houdt met taxaties van o.a. bedrijfsmatig-, recreatief- en landelijk onroerend goed en woonhuizen. Ook zijn wij gespecialiseerd in het uitbrengen van onteigeningsadviezen, het voeren van onderhandelingen en advisering bij bedrijfsverplaatsingen, planschade en nadeelcompensatie, voor zowel overheden, bedrijven als parti culieren. Wij zijn op zoek naar een (fulltime) Functiebeschrijving: Samen met je collega's neem je alle ondersteunende werkzaamheden voor je rekening, zoals: coördineren van opdrachten: van binnenkomst tot afronding; voorbereiden en uitwerken van rapportages; agendabeheer, telefoonbehandeling, correspondentie en archivering. Functie-eisen: Je beschikt minimaal over een HAVO-diploma, aangevuld met een secretariële opleiding en je hebt affiniteit met onroerend goed. Je beheerst zowel mondeling als schriftelijk de Nederlandse taal uitste kend. Kennis van en ervaring met Word, Excell en Access is vereist. Je beschikt over enige werkerva ring, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening. Profiel kandidaat: Ben jij iemand die zich interesseert voor ons werk en daarin door wil groeien, je bent accuraat en neemt graag het initiatief, je houdt ervan om zelfstandig aan het werk te zijn, hebt een resultaatgerichte en dienstbare werkhouding, je stelt tijdig prioriteiten en bent het rustpunt in drukke tijden, stuur dan voor 1 september 2007 je sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto aan ons kantoor. Taxatie- Advieskantoor Rijk, t.a.v. mevr. E.J. Rijk-Vermaire, Hoofdstraat 54, 4416 AE Kruiningen Telefoon: 0113-572835 - E-mail: els@advieskantoorrijk.nl Internet: www.advieskantoorrijk.nl IMVM Jongeneel groeit en wil uitbreiden. Ben jij toe aan een volgende stap? Wij zoeken: Jongeneel Terneuzen Verkoper Binnendienst Machinale medewerker Jongeneel Bergen op Zoom Verkoper Binnendienst Magazijnmedewerker Chauffeur Jongeneel Moerdijk Ervaren Manager Vertegenwoordiger Jongeneel Tilburg Expeditiechef Magazijnmedewerkers Chauffeur Regio Vertegenwoordiger Hardhout Jongeneel zoekt toppers die zich verder willen ontwikkelen en een echt product door hun handen willen laten gaan. Ontdek hoeveel wij voor jou kunnen betekenen. Bel met Eric Frosters, personeelsadviseur, T 030-2346209. Of solliciteer direct: e.frosters@jongeneel.nl of Koninklijke Jongeneel, t.a.v. Eric Frosters, afdeling personeelszaken, Postbus 49. 3500 AA Utrecht. Voor meer informatie kijkje op www.jongeneel.nl maak naam in hout 9 a ink r-i kt T' Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. is een middelgroot aannemingsbedrijf, actiefin de grond-, weg-, en waterbouw. Wegens toegenomen werkzaamheden zijn wij voor onze vestiging in Grijpskerke op zoek naar een: Als uitvoerder GWW geeft u leiding aan de uitvoering van GWW-projecten in de regio. U verzorgt zelf standig de inzet van personeel en materieel, onderhoudt de contacten met opdrachtgevers, bewaakt de kosten en treedt op als kwaliteits- en veiligheidsvertegenwoordiger op de projecten. Voor deze functie zoeken wij een ervaren kandidaat die in het bezit is van minimaal een diploma MTS Weg- en Waterbouw Civiele Techniek (of gelijkwaardig) en een VCA-certificaat (veiligheid voor leidinggevenden). De kandidaat moet verder beschikken over goede contactuele eigenschappen, een daadkrachtige en flexibele instelling en moet zelfstandig kunnen werken. Bekendheid met het werk gebied en de opdrachtgevers in de regio is een pré. Tevens zijn wij voor onze vestigingen in Grijpskerke en Zierikzee op zoek naar Als grond-, riolerings-, kabelwerker bent u belast met het uitvoeren van alle voorkomende werkzaam heden verband houdende met grond-, riolerings-, kabel- en leiding werkzaamheden. Als opperman bestrating verricht u alle voorkomende werkzaamheden verband houdende met be stratingswerkzaamheden, zoals het grondwerk en het aanvoeren van stenen, blokken en trottoirbanden. Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden volgens de UTA-CAO (uitvoerder) en Bouw-CAO Een prettige werkomgeving Een afwisselende en zelfstandige functie Inlichtingen over bovenstaande functies kunt u inwinnen bij de heer M.A.M. Bos, bereikbaar onder telefoonnummer 0118-592440. Informatie over Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. kunt u vinden op onze internetsite www.devoogdgriipskerke.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u voor 1 september 2007 sturen naar: Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. T.a.v. de heer M.A.M. Bos Hondegemsweg 25 4364 RA GRIJPSKERKE Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken diverse logistiek medewerkers voor ons vrieshuis. Partner Logistics Europe B.V. is eigenaar van een van de grootste vrieshuizen van Europa. Gezien de uitbreiding van onze activiteiten in Bergen op Zoom hebben wij de volgende vacatures: Heftruckchauffeurs Voorman Profiel: - heftruckcertificaat; - stressbestendig; - verantwoordelijkheidsgevoel; - nauwkeurig; - 3- of 5-ploegendienst Profiel: - verantwoordelijkheidsgevoel; - heftruckcertificaat; - leidinggevende kwaliteiten; - kennis van geautomatiseerde systemen; - kennis van Excel; - 5-ploegendienst; - coördinatiewerkzaamheden met planner; - stressbestendig; - klantvriendelijk Voor alle bovenstaande vacatures bieden wij: - uitzicht op een vaste baan; - prima secundaire arbeidsvoorwaarden; - goede beloning; - doorgroeimogelijkheden Orderpickers Profiel: - nauwkeurig; - doorzettingsvermogen; - heftruckcertificaat; - 3-ploegendienst Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. naar: jobs@partnerlogistics.nl t.a.v. Leo Lagendijk Partner Logistics Bergen op Zoom BV, Postbus 18001, 4601 ZA Bergen op Zoom, t.a.v. Leo Lagendijk Website: www.partnerlogistics.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 106