v39 PZC Zaterdag 18 augustus 2007 Zorgeloos zitten Eigenlijk onontbeerlijk in de tuin: een bankje. Van kunststof, staal of hout, klassiek of modern. Als aankleding van je tuin of om zomaar op neer te ploffen. Als het maar goed zit. door Caroline Cöttgens foto's CPD Tree Seat van Lister Een mooi zitje onder een schaduwrijke boom is nooit weg. Lister ging voor de originele benadering: Deze teakhouten bank past precies rondom de boom. zo kun je steeds een ander plekje kiezen. Hij mag wel maximaal een doorsnede van 87 centimeter hebben! Tree Seat, 2.388 euro. Sissinghurst van Barlow Tyrie Deze teakhouten bank van Barlow Ty rie mag je gerust een klassieker noe men. Hij is geïnspireerd op ontwerpen van de Edwardiaanse architect Sir Edward Luytens. Zelfs als je niet in een kasteel woont toch een statige trekpleis ter in de tuin! Sissinghurst, 1.770 euro. Drachmann Kids van Skagerak Het Deense Skagerak heeft iets met hout. Het merk ontstond ooit vanuit de scheepvaart, namelijk het verwerken van wrakhout. Nu maken ze nog steeds Tree Seat van Lister. tuinmeubels volgens Deense traditie, ook voor de kleinsten. Drachmann kids, prijs niet bekend. C-Couch van Sitting Image Kubisme vormde duidelijk de inspiratie bron voor deze strak vormgegeven tuin bank. Hij is gemaakt van rvs en hard hout. Zithoogte, 40 cm. C-Couch, 995 euro. Bold Bench van Some Bankje gemaakt van het materiaal polye thyleen, wat eruit ziet als 'riet' en hand- geweven is. Perfect geschikt voor bui ten, want het is duurzaam en resistent tegen uv-straling, dit exemplaar van het jonge, Belgische designmerk Some. Bold Bench, 798 euro. French Connection van Feelgood Het Nederlandse Feelgood Products be denkt leuke spullen voor in en om het huis. Dit grappige bankje van poypropy- leen bestaat eigenlijk uit 'seats' die je aan elkaar kunt monteren. Zo bepaal je zelf hoe groot het wordt. Doet het goed buiten, maar is ook heel geschikt voor in huis natuurlijk. French Connection, per seat: 139 euro. Wave Bench van Feelgood De Wave Bench van Feelgood Products is een rank exemplaar dat eigenlijk ook binnen niet zou misstaan. Hij heeft een speciale behandeling ondergaan waar door het hout ook geschikt is voor bui tengebruik. Wave Bench, 1.295,00 euro. Yondal van Candia Blasco Deze strakke, minimalistische bank kun je overal kwijt. Zelfs op een balkon. Het Spaanse Gandia Blasco heeft 'm in twee uitvoeringen. Hij is gemaakt van poly- thyleen en aluminium. Bank Yondal, vanaf 480 euro. www.listerteak.com www.barlowtyrie.com www.skagerak-denmark.com www.sittingimage.com www.some.be www.feelgoodproducts.nl www.gandiablasco.com in de tuin C-Couch van Sitting Image. Bold Bench van Some. Sissinghurst van Barlow Tyrie. French Connec tion van Feel good Products. Wave Bench van Feelgood Products. Yondal van Candia Blasco. Drachmann Kids van Skagerak.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 105