Prisma I v37 ETALAGE PZC Zaterdag 18 augustus 2007 Sprookjesachtige ingang van een Earthship in Colorado. Doorkijkje in een eco-ark. als huis van toekomst Een beetje kitsch, maar wel een aardige op lossing voor enigszins romanti sche tuinen, zijn de steenwan- den van Varifence. De produc ten zijn gemaakt van beton, maar ogen als muren van een kasteel. Een moderne of houten variant is ook verkrijgbaar. www.varifence.nl Juliette E. bevat alleen laden en kleppen. foto GPD I Iet nieuwe kastenprogramma dat als Juliet te E op de markt komt, is als een blokkendoos. De collectie bestaat uit eiken- of notenhou ten onderdelen die naar eigen behoefte in elkaar kunnen wor den geschoven. Eiet programma bevat geen deurtjes, maar alleen laden en kleppen. Verkrijgbaar vanaf 660 euro. H www.juliette-e.nl Een kinderkamer vol Spiderman. foto GPD SPIDERKAMER Muurstickers duiken tegenwoordig op in de hele woning. In de kinderkamer deden ze dat al langer. Decofun begon veertien jaar geleden al met de verkoop van decoratieve stickers voor de jongens- of meisjeskamer. Ook verschijnen van het merk schuimelemen- ten, meubelen, behang en ver lichting. Alle onderdelen sluiten perfect bij elkaar aan. Dus kan de jongenskamer compleet wor den ingericht met elementen van Pirates of The Caribbean of Spiderman. De producten in de ze nieuwe collecties zijn makke- lijk aan te brengen, maar ook weer eenvoudig te verwijderen. 1 www.decofun.com Handig naslag werk voor designliefhebbers is het boek Design van Lakshmi Bhaskaran. Het verscheen bij Li- brero en is een overzicht van de belangrijkste stijlen en stromin gen van de twintigste eeuw. Prijs: 14,95 euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 103