TIME SAVERS QJobTrack.nl Roem van Yerseke SANDINGMASTER GRINDINGMASTER Mechanisch monteur (allround) Medewerker Bedrijfsbureau (m/v - fulltime) Statengriffier v/m Provincie Zeeland Kijk ook op PZC Zaterdag 18 augustus 20071 35 Timesavers International B.V. te Goes is een dochter van Timesavers Inc. te Minneapolis, US. Zij ontwikkelt, produceert, verkoopt en onderhoudt industriële breedbandschuur- en slijpmachines onder de merknamen Timesavers, Sandingmaster en Grindingmaster. Het bedrijf in Goes telt ca. 95 medewerkers. Klanten zijn wereldwijd verspreid. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: De Functie: Binnen de assemblageafdeling verricht je zelfstandig allerhande montagewerkzaamheden, waarbij jouw individuele kwalificaties worden ingepast binnen een team van mensen. Je weet je te profileren als allround Mechanisch Elektrotechnisch monteur. Naast de standaard montageactiviteiten kun je ook werktuigbouwkundige tekeningen en pneumatische schema's lezen. Vereist: Een volwaardige opleiding MTS werktuigbouw of gelijkwaardig niveau. Enige jaren ervaring in montagewerkzaamheden bij voorkeur machinebouw. Affiniteit met elektrotechniek. Zelfstandig kunnen werken en goede communicatieve vaardigheden zijn noodzakelijk. Je bent een teamspeler, met een enthousiaste en dynamische inslag. Geboden: Timesavers International B.V. speelt wereldwijd een aansprekende rol. De merknamen Sandingmaster en Grindingmaster zijn herkenbaar en de machines zijn technisch hoogstaand. Je werkt samen met zeer betrokken medewerkers voor wie collegialiteit en kwaliteit vanzelfsprekend is.Tevens bieden wij een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. Al met al een fijne werkplek binnen een dynamisch internationaal bedrijf! Reageren? Stuur een korte brief met cv. naar Timesavers International B.V., Afdeling Personeelszaken, Mevr. G.J. Trimpe, Postbus 68, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook naar GtrimDeQTimesaverslnt.com. Zie ook www.Timesaverslnt.com. Tevens hebben wij regelmatig projecten voor ZZP'ers Mechanisch Elektrotechnisch. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Roem van Yerseke behoort tot de wereldtop op het gebied van schelpdierverwerking en wil deze positie in de toekomst verder versterken. Naast mosselen en oesters is Roem van Yerseke met ingang van januari 2007 gestart met de verwerking van garnalen. Momentcel zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van medewerker Bedrijfsbureau. Werkzaamheden: - Vastleggen en opvolgen van binnenkomende orders facturering - Volgen van de im- en exportorders - Ondersteuning bij inkoop emballage en verpakkingsmaterialen - Beheren en registreren van productvoorraad, emballage en verpakkingsmateriaal - Mede verantwoordelijk voor de product traceability - Inventarisatie productvoorraad, emballage en verpakkingsmateriaal - Ondersteuning bij transportplanning (gereedmaken van exportdocumenten, vrachtbrieven) - Andere voorkomende administratieve werkzaamheden Functie eisen: - Minimaal MBO denk en werkniveau bv. MEAO bedrijfsadministratie en/of MBA - Relevante werkervaring, bij voorkeur in een productieomgeving - Vaardigheid in het omgaan met administratieve systemen. Kennis van Navision is een pré. - Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. - Accuraat kunnen werken, zowel zelfstandig als in teamverband. Stressbestendig. - Goede communicatieve en contactuele vaardigheden Wij bieden: Roem van Yerseke B.V. is een bedrijf vol ambitie en heeft een open en directe werksfeer. De mentaliteit is er één van flexibiliteit, no-nonsense en de handen uit de mouwen. Uiteraard staan daar een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. Interesse Bent u geïnteresseerd Stuur dan vóór 25 augustus 2007 uw sollicitatiebrief en c.v. naar Roem van Yerseke B.V., t.a.v. de heer P. Schauwaert, Postbus 25, 4400 AA Yerseke. Mailen kan ook: p.schauwaert@roeinvanverseke.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar wérken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden; een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? vacaturenummer 05.18.07 Een belangrijk doel van de Statengriffie is het versterken van de herkenbaarheid van Provinciale Staten als volksvertegenwoordiging. Maar ook het stimuleren van de betrokkenheid van de burger bij het functioneren van de Provincie. Daarvoor hebben we de laatste jaren veel werk verzet. En met resultaat: bij de laatste verkiezingen was de opkomst in Zeeland een van de hoogste in Nederland. Maar het kan nog beter. Bent u de betrokken, enthousiaste en bekwame Statengriffier die ons daarbij komt ondersteunen? We zijn op zoek naar een belangrijke schakel tussen de Staten van Zeeland, de fracties, de ambtelijke organisatie en de Zeeuwse samenleving. Naar iemand die mee helpt het debat en de agenda van de Zeeuwse Staten op strategische punten te bepalen. De functie van Statengriffier is een brede, veelzijdige en uitdagende sleutelfunctie. U zorgt voor de strategische advisering van Provinciale Staten, het Presidium en de Commissaris van de Koningin. U coördineert de vergaderingen van PS, Presidium en de commissies. U vormt de brug tussen Gedeputeerde Staten en de ambtelijke organisatie. Bovendien bent u het aanspreekpunt voor statenleden, burgers, instellingen en de organisatie van de provincie Zeeland. Als Statengriffier geeft u leiding aan een enthousiast team medewerkers van de Statengriffie. Dit team dat u met raad en daad ondersteunt, bestaat uit deskundige adviseurs op het gebied van juridische zaken, communicatie en financiën, ondersteuners voor de Statencommissies en een secretariaat. Openheid, teamgeest, coaching en het vermogen om te inspireren zijn kenmerken van uw stijl van leidinggeven. ZEE, De nodige bagage en ervaring is voor deze functie van belang. U heeft een relevante universitaire opleiding afgerond. Bijvoorbeeld rechten, bestuurskunde, politicologie of economie. U beschikt over een excellent gevoel voor politiek bestuurlijke verhoudingen en heeft affiniteit met dualisme. Bovendien heeft u bewezen ervaring als leidinggevende en u kijkt uit naar een dynamische werk omgeving met flexibele werktijden, omdat veel Statenactiviteiten in de avonduren plaatsvinden. Salaris: maximaal 6.291,76 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Een assessment, gepland op 12 september, is onderdeel van de selectieprocedure. Inlichtingen, namens het Presidium: de heer G.D. Roeland, lid Provinciale Staten, tel. (0166) 65 29 61 Stuur vóór 29 augustus uw sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenum mer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Gesprekken zijn gepland op 7 september 2007. Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl De Provincie Zeeland is recentelijk tijdens een landelijk onderzoek in de top 5 van beste werkgevers (non-profit organisaties) gekozen. In een deelonderzoek hiervan, het medewerkers tevredenheids- onderzoek behaalde zij de 1e plaats! Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. LAND E N MENSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 101