Op zoek naar de ZEUMERHIT Voor deze rubriek krijgen we heel wat foto's inge stuurd van mensen in klederdracht. Daar kijken we dus extra kritisch naar. Maar deze wilden we u toch echt niet onthouden. Nane Veltmeijer op haar 75ste verjaardag, tussen een erehaag van achterwerken. De foto is genomen door Kees Wil- lebroordse uit Oost-Souburg die ons PZC T-shirt ontvangt. Wilt u ook kans maken op zo'n shirt? Stuur uw zomerfoto dan naar zomer@pzc.nl. Dé vertolking van het zomergevoel, 'Don't worry, be happy' van Bobby McFerrin, won gisteren de stem ming, zij het net voor outsider 'Lyla' van Avishai Cohen. Vandaag kunt u stemmen op drie nieuwe nominaties, bijvoorbeeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl met daarin uw voorkeur. Het popu lairste nummer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. Uw kunt alledrie de nominaties tus sen 9 en 12 uur beluisteren op Om- roep Zeeland. www.omroepzeeiand.nl Naam: Jeanny Zuylen (19) uit Bin- gelraden Nomineert: 'Naar huis' Van: Acda en de Munnik Reden: „Als we vroeger van onze va kantie in Frankrijk terugreden, zon gen we met dit liedje keihard mee. Ik werd er altijd verdrietig van. Tij dens één zo'n vakantie ontmoette ik toen Adam uit Engeland, nu is hij al drie jaar mijn vriendje. Een specia le zomer was dat, zeker de terug weg met dat nummer. Als ik het nu hoor, denk ik altijd, o ja, wat was ik toen verdrietig." Naam: Koert van Gijzen (23) uit Rot terdam Nomineert: 'Walking on sunshine' Van: Katrina and the Waves Reden: „Met dat liedje is het echt zomer. Zeker bij ons, we gingen vaak waterskiën met dit nummer op de cassettespeler. Als ik het nu op de radio hoor, heb ik meteen zin in dat vrije gevoel van het waterskiën. Heerlijk." Naam: Brigitte Augustijn (20) uit Middelburg Nomineert: 'Destination Calabria' Van: Alex Gaudino ft. Crystal Wa ters Reden: „Met een vriendinnetje was ik zes weken in China. Tijdens de tocht van ons dorpje naar de water vallen hebben we dit liedje keihard opgezèt. En echt zitten swingen, hè. We deden allemaal zomerdingen, het was 35 graden. Dus ijsjes eten van onbekende Chinese merken, bij voorbeeld."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64