(Tlensen inq.nl Familieberichten Zoek, Vind... mm -:v: -* Een bekende overleden? 28 I Vrijdag 17 augustus 2007 PZC wa Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076 5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Eindelijk is het zover! Daphne Ketting en Erik van der Plas gaan elkaar het jawoord geven Enwel op 24 augustus 2007 in het oude stadhuis van Zierikzee. U bent welkom vanaf 15.30 voor een hapje en een drankje, Ring 7 in Noordgouwe. ili I wm - J' Ontroerd geven wij u kennis dat mijn Cieve en zorgzame man, onze vader en opa van ons is heengegaan Ferdinand Hendrik Jan Dieperink Fred s-Gravenhage t Vfissingen 13 december 1923 14 augustus 2007 T.J. Dieperink-Krof Andrea Dieperink Miriam MicftieC Dieperink Petra von Eugen Serua Onze dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van verpleeghuis "Ter Reedé" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Miehiel Dieperink Nieuwstraat 116 4381CW Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 20 augustus om 15.00 uur in liét crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3, 433 7 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in dé condoleance- ruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten (rebben een rouwbrief te sturen, worden verzacht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouwe schaaklid Ferdinand Hendrik jan Dieperink Fred Tot op het laatst was Fred nog als schaker actief. Wij zullen zijn avontuurlijke speelstijl niet vergeten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouwkinderen en kleinkinderen. Bestuur en (eden van dé Schaakvereniging Vlissingen en de dinsdagmiddagschakers Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Op dinsdag 14 augustus overleed geheel onverwachts in zijn vertrouwde omgeving mijn lieve man, onze vader en opa Maarten Cornells van der Ende Middelburg Middelburg 21 juni 1936 14 augustus 2007 Nel Mark en Rieneke Annemiek en Sjouke Jaap Jentje Haye Maarten Middelburg, 14 augustus 2007 Correspondentieadres: Noordweg 165 4333 GD Middelburg De crematieplechtigheid heeft op donderdag 16 augustus in familiekring plaatsgevonden Met droefheid geven wij kennis dat op 71-jarige leeftijd geheel onverwachts van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Maarten van der Ende echtgenoot van Nel Schipper uit aller naam J.S. Karels-van der Ende Middelburg, 14 augustus 2007 Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en opa Ger de Graaf in de leeftijd van 92 jaar. Rina de Graaf-van der Burg Fons Bothof Albert Wildenburg Tessa Bothof Daisy en Idris Vlissingen, 15 augustus 2007 Oranjeplein 168 4388AH Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 20 augustus om 9.45 uur in de aula van uitvaartcentrum Over toom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar vanaf 9.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen is. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar de teraardebestelling om 11.00 uur zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Ger hield van bloemen. Geen bezoek aan huis. Tot ons verdriet hebben wij na een periode van ziek zijn af scheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Francina op11 Hof - Traas -Sien- We wensen Wim en de kinderen veel sterkte toe met dit gro te verlies Kapelle: E.J. Dalebout - op 't Hof A.Dalebout (in herinnering) Arnhem: J.E. op 't Hof 's Gravenpolder: J. op 't Hof P. op 't Hof - van Liere Neven en nichten Als ouder je kinderen loslaten is moeilijk. Als kind je ouders loslaten is ook moeilijk. Maar als het goed is kun je er in berusten. Nog maar zo kort geleden hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa. Vandaag hebben wij na een ingrijpende en moeilijke periode afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Sara Elizabeth Riemens weduwe van Abraham Pieter de Hullu 11 januari 1930 t 16 augustus 2007 Groede: Sjaak en Suze de Hullu-Palmen Axel: Peter en Patricia Tilburg: Annelies Hulst: Anja en Ben Boidin-de Hullu Rotterdam: Yannick Boxtel: Brian Correspondentieadres: Catsweg 6 4503 PG Groede De afscheidsplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 20 augustus om 10.30 uur in cre matorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Als je een heel lei>en liefde en warmte hebt gegeven, Als je in tijden van verdriet, toch nog de zonzij ziet, Als je een goed voorbeeld geeft, heb je niet voor niets geleefd. Verdrietig hebben wij opnieuw afscheid moeten nemen van een dierbaar familielid. Met een dankbare herinnering aan haar leven, en respect voor de wijze waarop zij in het leven stond, melden wij u het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Sara Elizabeth de Hullu-Riemens (Saar) Nieuwvliet: E.S. de Feijter-Riemens A. de Feijter (in herinnering) Suus (in herinnering) en Piet Karin en Reggie, Jurgen, Wouter Nieuwvliet: P.J. Riemens W.E. Riemens-Schijve Jan en Rens, Martin Jos Nieuwvliet, 16 augustus 2007 Achter je ligt een leven van werken en van plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat wij nu zijn, maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hubertus Johannes Kouwenhoven ~Huib~ In de leeftijd van 78 jaar Nella Kauwenhoven-Klopmeijer Jeannet Groen-Kouwenhoven Hans Groen Carolina Ferdinand Johan Kouwenhoven Karin Kouwenhoven-Valentijn Jeffrey en Marije Stephan Gilles Kouwenhoven t 15 augustus 2007 Ruys de Beerenbrouckstraat 45 4384 EP Vlissingen Huib is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 20 augustus om 14.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30