Chavez wil langer regeren over Venezuela korting Bestelbon Sporen vermoedelijk niet van Madeleine Bosbrand bedreigt kerkje bij Athene Exclusieve voorverkoop SOERJADI CONCERTS B.V 1 O I Vrijdag 17 augustus 2007 PZC CARACAS - President Hugo Chavez van Venezuela kondigt hervormin gen aan die het mogelijk maken dat hij kan aanblijven als president als zijn huidige termijn in 2012 af loopt. Chavez is nu bezig aan zijn tweede en laatste zesjarige ambtstermijn. Hij wil de termijn voor het presi dentschap verlengen tot zeven jaar. Ook wil hij de grondwet ver anderen waardoor hij in theorie voor onbepaalde tijd president kan worden als hij wordt herkozen. Chavez verlangt meer invloed van de president op provincies en ste den, De voormalige linkse militair wil tenslotte de autonomie van de centrale bank verminderen en zelf controle krijgen over de internatio nale financiële reserves. De oppositie verwijt Chavez dat hij alle macht naar zich toetrekt. PRAIA DA LUZ - Bloedsporen die in de slaapkamer van Madeleine Mc- Cann zijn gevonden, zijn waar schijnlijk niet van het Britse meis je. De ontdekking van sporen in het huisje in Portugal waaruit ze ruim drie maanden geleden ver dween, voedde de vrees dat ze is vermoord. Door de slechte staat van het bloedmonster is de uitslag niet 100 procent betrouwbaar. ATHENE - Vlammen naderen het kerkje van Sint Silas bij de berg Penteli, even ten noorden van Athene. Bij de berg ontstond gisteren een grote bosbrand. Een grote rookpluim was te zien boven de Griekse hoofdstad. Delen van chique, noorde lijke buitenwijken zijn in de as gelegd en 130 pa tiënten van een psychiatrische kliniek moesten worden geëvacueerd. In het gebied viel de stroom op veel plaatsen uit. Om de brand te be strijden zijn honderd brandweerlieden, zes blus vliegtuigen en zeven blushelikopters ingezet. Het blussen is moeilijk door de harde wind. Eind juni woedde op de berg Parnitha, eveneens bij Athe ne, een week lang een felle brand. foto Dimitri Messinis/AF voor abonnees Op zaterdag 25, zondag 26 augustus, zaterdag 1 en zondag 2 september geeft Wibi Soerjadi een Romantisch Tuinconcert en Tuinfestival in de parktuin van zijn landgoed Wulperhorst. Romantisch Tuinconcert Het monumentale witte huis op een unieke locatie in de bosrijke omgeving van Zeist wordt omringd door reusachtige eeuwenoude beuken- en kastanjebomen en een idyllische waterpartij die het sprookjesachtige décor vormen van Wibi's traditionele tuinconcert. Voor het eerst dit jaar zal het Romantische Tuinconcert 's avonds plaatsvinden. Om 19.00 uur openen de poorten en om 20.00 uur begint het concert. Naam: Woonplaats: Postcode: Telefoonnummer: E-mailadres: O Ja, ik bestelkaarten voor het Romantische Tuinconcert. O Ik ben abonnee van de PZC en betaal 35,- per kaartje. O Ik ben geen abonnee van de PZC en betaal 45,- per kaartje. O Ja, ik bestelkaarten voor het Tuinfestival a 4,50. Tuinfestival Vanwege het enorme succes van vorig jaar zal naast het Romantische Tuinconcert een Tuinfestival plaatsvinden van 11.00 tot 16.00 uur. Op diverse podia zal een doorlopend programma met piano optredens van jonge getalenteerde pianisten plaatsvinden. Uniek is het Open Podium met een vleugel waar de bezoekers zelf hun kunsten mogen vertonen. O Zaterdag 1 september 2007 O Zondag 2 september 2007 O Zaterdag 25 augustus 2007 O Zondag 26 augustus 2007 Datum: O Ja, ik bestelparkeerkaart(en) a 3, 1,95 verzendkosten Het totaalbedrag bedraagt O Ik machtig Flevobird Trading BV eenmalig om het verschuldigde bedrag af te schrijven van mijn bank-/qirorekeninq: Datum:Handtekening: Wilt u erbij zijn? Vul dan snel de bestelbon in. Besteilen voor het concert van 25 of 26 augustus kan tot 20 augustus. Bestellen voor het concert van 1 of 2 september kan tot 27 augustus. Online bestellen kan ook via www.soerjadi.com. Vult u op de website bij 'bijzonderheden' dan 'De PZC' in. Stuur deze bon op naar Flevobird Trading BV. o.v.v. actie Wibi Soerjadi, Postbus 130, 8200 AC Lelystad. Flevobird Trading BV verstrekt slechts de kaarten indien en zodra autorisatie van de verschul digde betaling is verkregen. Tussen afschrijving en het ontvangen van de kaarten kan enige tijd verstrijken. Voor vragen kunt u mailen naar wibisoerjadi@wegenerdagbladen.nl De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan Zie ook het privacy statement op vwvw pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10