familieberichten OVERTOOM-GROEN 28 I Donderdag 16 augustus 2007 PZC Geschokt vernamen wij het overlijden van onze tennisvriend Fred Elliott Wij wensen Nicole en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Teamgenoten Animo 35+ Ton, Jan, Andre en Adri Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076 5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Hij hield van het leven, ondeugd zijn grootste deugd, zijn levenslust eindeloos. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Diepbedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat, plotseling uit ons midden is weggeno men mijn lieve zorgzame man, onze geweldige vader, opa en broer Dirk van Aalst echtgenoot van Catrien Vinke in de leeftijd van 78 jaar. Axel: C. van Aalst- Vinke Axel: Flip en Lilian Joeri en Caroline Mauri ts Axel: Tanja en Eddie Ilse en Martijn Eva Familie van Aalst Familie Vinke Gent, 14 augustus 2007 Corr.adres: Bankertstraat 15,4571 BS Axel De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op maandag 20 augustus om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28 C. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ontroerd geven wij u kennis dat mijn fieve en zorgzame man, onze vader en opa van ons is heengegaan Ferdinand Hendrik jan Dieperink Fred 's-Gmvenhage t Vtissingen 13 december 1923 14 augustus 2007 T.J. Dieperink-Krof Andrea Dieperink Miriam Micfïicf Dieperink Petra voitEugen Serua Onze dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van verpleeghuis "Ter Reede" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Michiel Dieperink Nieuwstraat 116 4381 CWVCissingen De crematieplechtigheid zal pfaatsfiefiÉen op maandag 20 augustus om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- tfijk 3, 433 7 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condolean ceruimte van het crematorium. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Ferdinand Hendrik jan Dieperink op de leeftijd van 83 jaar V'fissingen A.J. Hassefaar-Dieperink en M. Hasselaar Groenekan Paula enjoost Meijers-Hassefaar Eindhoven Maarten en Hicke Hassefaar-Bessefaar Veilig in Jezusarmen. In deze zekerheid is dinsdagavond overleden mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Fr and na op 't Hof-Traas - Sientje - echtgenote van Wint op 't Hof in de leeftijd van 61 jaar. W. opHof Annelies en Rien, Ruben Jaap en Anne Jacomien en Jacco 14 augustus 2007 Raadhuisstraat 4 4431 AJ 's-Gravenpolder D.V. Vrijdag 17 augustus is er van 19.30-20.00 uur gele genheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal wor den gehouden D.V. zaterdag 18 augustus om 10.00 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Na een ernstige ziekte is door de Heere tot Zich genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Francina op 't Hof-Traas Sien Krabbendijke: Frans en Riet Traas Krabbendijke: Janny Boone Jo Boone (in herinnering) Krabbendijke: Krijn en Riet de Putter Neven en nichten Veel vreugde en geluk heeft zij ons gegeven. Veel heeft zij voor ons betekend. Zij is nu uit ons leven verdwenen. Zij blijft in onze harten voortleven. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn gelief de vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Leny Lageweg-Baars 26 september 1944 t 13 augustus 2007 Rotterdam: Huib Lageweg Middelburg: Petra Pattianakotta-Lageweg Dolf Pattianakotta Giomaro Middelburg: Anja Lageweg Benno Titiheru Sylvana en James Jaimy 13 augustus 2007 Adriaan Kooningsstraat 154 3077 ML Rotterdam U krijgt gelegenheid om afscheid te nemen van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma vrijdag 17 augustus van 19.30 uur tot 20.30 uur in het Rouwcentrum. Prins Hendrikstraat 20 te Oud Beijerland. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 18 augustus om 11.00 uur in het crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Gelieve tijdig in de ontvangsthal van het crematorium aan wezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid te condoleren. Geen bloemen. Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en trouwe supporter Jan Meliefste op de leeftijd van 82 jaar. Jan is na zijn pensionering twintig jaar actief geweest als vrijwilliger op velerlei gebied binnen onze vereniging. Hiervoor werd hij in 2004 gekozen tot "Vrijwilliger van het jaar" van de Gemeente Veere. Zijn "Seroos" hart. zijn inzet voor en betrokkenheid bij onze vereniging zullen wij nooit vergeten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Koos, wij wensen haar veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van W Serooskerke Serooskerke, augustus 2007 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze behulpzame buurman Jan Meliefste Wij wensen Koos veel sterkte en troost toe. Fant. Mesu Fam. van den Driest Fam. Coppoolse Fam. Louwerse Rectificatie De Heer heeft je geroepen, bij Hem te wonen in Zijn eeuwig huis. Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu, want je bent veilig thuis. Verdrietig, maar dankbaar dat zijn lijden nu voorbij is en voor het vele wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame broer, zwager en oom Jan Meliefste gehuwd met Jacoba Johanna Louwerse We zullen hem heel erg missen. C. Meliefste Fr.S. Meliefste-Vader Jac. Meliefste t W. Meliefste N. Meliefste-Wondergem f Fr. Kurz-Meliefste t J.A. Kurz S. de Kam-Meliefste t D.M. de Kam t Wilh.a Meliefste Neven en nichten Serooskerke, 13 augustus 2007 Ik zal dan gedurig bij U zijn; Gij hebt mijn rechterhand gevat; Gij zult mij leiden door Uw raad; en daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 vers 23 en 24 Na een geduldig, maar ook blijmoedig gedragen lijden, nam de HEERE tot Zich mijn lieve dochter, en onze lieve zus en tante Johanna Cornelia Maljaars 25 april 1947 f 15 augustus 2007 Goes: C. Maljaars-Dingemanse weduwe van A. Maljaars Goes: Piet Maljaars Waddinxveen: Bram Maljaars Hanny Maljaars-van Pagee Grijpskerke: Anton Maljaars Francien Maljaars-Kole Goes: Kees Maljaars Hannie Maljaars-Baas Lies Maljaars (in herinnering) Neven en nichten Correspondentieadres: P.S. Maljaars Adenauerstede 44-14 4463 GH Goes Hannie is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 17 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in De Levensbron, Mansholtlaan 1 te Goes. Zaterdag 18 augustus zullen wij Hannie gedenken in een rouwdienst, die aanvangt om 10.00 uur in genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Levensbron.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36