Familieberichten Ulensen inc.nl Zoek, Vind... Johanna Jacoba Röttger- Duvalois i Een bekende overleden? 30 I Donderdag 16 augustus 2007 PZC Op 14 augustus 2007 is overleden onze broer, zwager en oom oost Hendrik Ne/is Wij wensen Suus en André heel veel sterkte. Alex en Evelyn Nelis Marijke, Martien en Renè Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriendin Joke Poerstamper-Brouwer Wij wensen haar man en de familie sterkte toe. Jannie, Jan en Sjaan be Wij zijn verbijsterd door het onverwacht overlijden van Rien Steenhard Hij was jarenlang betrokken bij onze decorbouw. Wij wensen Cockie en familie veel sterkte toe. Muziektheatergezelschap GOV Verdrietig geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Johanna Maatje Poerstamper-Brouwer in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: J.Poerstamper t M.J.Poerstamper-Louwerse Serooskerke: Elly Jongepier-Poerstamper Ard-Jan longepier Nander f Christiaan Tijmen Amsterdam: Karin Poerstamper Leo Nijs Middelburg: C.H.Beukert-Poerstamper W.D.J.Beukert Verdrietig en geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jo Poerstamper - Brouwer We zullen haar missen. Frans, Joke en kinderen Saar, Johan en kinderen Voor ons was niets je te veel Voor jezelf... het weinige genoeg Zo plotseling is, op 74-jarige leeftijd, van ons heengegaan, mijn lieve, dierbare, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Johanna Maatje Poerstamper - Brouwer Joke echtgenote van Bert Poerstamper Koudekerke, 26 april 1933 Dishoek, 14 augustus 2007 De onvoorwaardelijke liefde die je ons allen hebt gegeven, dragen we iedere dag bij ons. Zo zijn we voor eeuwig in ons hart met elkaar verbonden. L.J. Poerstamper Robbert-|an Poerstamper Lineke Tiktak Anne-Marieke fan-Maarten René Poerstamper Jan Holleman Arnelaan 15,4335 TA Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 17 augustus van 20.00 tot 20.50 uur in uitvaartcentrum H. lobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 18 augustus om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Mama hield veel van bloemen Er is een land van louter licht waar heilgen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. (Liedboek v.d. Kerken gezang 290:1 Op 14 augustus 2007 is in vertrouwen op zijn Heiland ontslapen /os Nel'is in de leeftijd van 62 jaar. Met verdriet, bewondering en dankbaarheid in ons hart gedenken wij onze voorzitter van de kerkenraad en mee levend gemeentelid. Wij zijn dankbaar voor hetgeen hij voor onze gemeente op vele terreinen heeft mogen betekenen. Zijn groot enthou siasme, zijn originaliteit en hartelijkheid zullen ons bijblij ven. Wij bewonderen de wijze waarop hij zich ook tijdens zijn ziekte bleef inzetten. Zijn vrouw Suus, zoon André en verdere familie wensen wij veel sterkte en Gods voelbare nabijheid toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse gemeente Oosthoek te Hulst Pieter Overduin, Ineke Proost-in 't Anker, Predikant Scriba Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze levenslustige moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 1991 weduwe van Harry Röttger Rotterdam, Vlaardingen, 30 april 191Ö 14 augustus 2007 Zij was een levenskunstenaar die het leven nam zoals het kwam en daar met humor en zelfspot naar keek. Wij zullen haar missen. Donkerbroek: Crans Montana: Burgh Haamstede: Vlaardingen: Rotterdam: Wanda Röttger en Casper Quispel Frits Röttger en Nadia Gomez Elly Röttger en Niek Walraven Ingrid Röttger en Joke Kaffa Marijke Zoetemeijer Klein- en achterkleinkinderen Contactadres: Wanda Röttger, Bokkekampsweg 8, 8435 VV Donkerbroek Zaterdag 18 augustus komen wij samen in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Van 11.30 tot 11.45 uur bent u welkom om persoonlijk afscheid van onze moeder te nemen. Vanaf 11.50 uur zullen wij stilstaan bij haar leven. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Wij zijn alle medewerkers van Vaartland Residence bijzonder dankbaar voor de liefdevolle en attente wijze waarop onze moeder de laatste jaren is verzorgd. Dankzij alle aandacht en comfort kon zij met volle teugen van het leven blijven genieten. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Janna de Pooter-Kaijser N. Kaijser-Bakker W.Verhelst A.van Bergen -Dorsselaer H.de Blaeij-Kaijser H.van den Top M.van den Top-Kaijser Terneuzen, 14 augustus 2007 Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. het leven niet. Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Heere onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Janna Janna Kaijser weduwe van Pieter de Pooter in de leeftijd van 88 jaar. Terneuzen: Chiel de Pooter tin herinnering) Pleuni de Pooter-de Vos leanette en Fons Marieke en Anrico Cassandra en Erik Heinkenszand: Lenie van Eijk-de Pooter Rini van Eijk Ingrid en Peter Evert Terneuzen, 14 augustus 2007 Verzorgingshuis "Bachten Dieke" Corr.adres: Fam. van Eijk, Duizendbladstraat 10,4451 LL Heinkenszand De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 18 augustus om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "Bachten Die ke voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom Bram van de Velde echtgenoot van Janet Foudraine Goes 14 juni 1936 t Bergen op Zoom 14 augustus 2007 Kloetinge: Ella Kopmels- van de Velde Johan Kopmels Kinderen en Kleinkinderen Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32