38 Diep in de put Maarten Janse uit Westkapelle was heel attent ner diep de put in ging om de ring op te vissen. Wilt u ook in aanmerking komen voor een toen bij het sjezenrijden in Biggekerke de ring Of het gelukt is weten we niet. Het PZC T-shirt T-shirt, stuur dan uw Zeeuwse zomerfoto naar van het ringsteken in een putje rolde. Hij legde gaat vandaag dus naar Maarten. Nee, eentje zomer@pzc.l. Nog veel meer foto's kunt u vinden vast hoe de in Zeeuws kostuum gestoken men- maar, niet vier. op www.pzc.nl. Wie dacht dat het met drie krakers gisteren heel spannend zou worden, kwam bedrogen uit. 'Aan de kust' van Blof won met groot gemak. Vandaag kunt u weer een keuze ma ken uit drie norninaties, bijvoor beeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste num mer wordt om 17.15 uur gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie ab of c, af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. De drie kanshebbers van vandaag worden tussen 9.00 en 12.00 uur op Omroep Zeeland gedraaid. www.omroepzeeÉand.nl Naam: Gerard Jansen (63) uit 's Hee- renberg (nabij Arnhem) Nomineert: 'Imagine' Van: John Lennon Reden: „Angst, het onbekende met een heel bekend nummer. Iedere keer als ik 'Imagine' hoor moet ik te rugdenken aan een vakantie op Ja va. Al scheurend raasden wij langs een diepe afgrond en boven het ge gier van de gammele jeep kwam het geluid van Lennon uit. Een heel aparte ervaring." Naam: J. van der Knaap (44) uit Ro- senburg (nabij Rotterdam) Nomineert: 'Surfing USA' Van: The Beach Boys Reden: „Het mag van mij de hele zo mer blijven regenen, Blijf ik lekker onder mijn partytent zitten, flesje bier erbij, voeten omhoog, en de he le dag luisteren naar The Beach Boys. Krijg je vanzelf een zomers ge voel. En als ik mijn ogen sluit, denk ik terug aan lang verstreken tijden aan het strand in m'n jonge jaren." Naam: Eelko van Eekeren (34) uit 's-Heer Hendrikskinderen Nomineert: 'Relax, take it easy' Van: Mika Reden: „Deze zomer in Frankrijk was er geen ontkomen aan. Op iedere ra diozender werd je platgegooid met dit nummer. Daardoor was het niet meer uit mijn hoofd weg te slaan. Het is voor mij de ideale uiting van het zomergevoel. Relax, and take it easy!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68