-amifieberichten 28 I Vrijdag 10 augustus 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 076 5312340 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, is toch nog onverwachts overleden, onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgroot-oma Maria de Boer-de Ruijter - Mies - weduwe van Jaap de Boer Vlissingen, 22 april 1924 t Goes, 8 augustus 2007 Serooskerke: Marja en Henk Maas-de Boer Jerina, Arcon en Jasper Marijn V Marieke, Richard en Jordan Oostburg: Roel en Arda de Boer-van de Vrie Willemien en Marcel Michiel en Anniek Arianne en René Anna van Saksenlaan 15 I 4461SH Goes i Ma is thuis, alwaar gelegenheid is om afscheid te nemen op zaterdag 11 augustus van 14.00 tot 17.00 uur. Maandag 13 augustus zullen wij haar herdenken tijdens een Dienst in de Oosterkerk, (ingang J.D. van Mellestraat) te Goes. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats). Psalm 4 vers 9 ongerijmd Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacomina Johanna Geertse-Jobse echtgenote van Jaques Geertse Oost-Souburg: L.J. Steijn-Jobse P. Steijn Castricum: A. Jobse-de Vries Neven en nichten En ze zag dat het licht in zichzelf ging verdwijnen. En ze legde haar bril af, haar stok in de hoek. En ze legde zich neer en sloot haar ogen, licht als ze was. En ze wachtte op het doven. En het kwam. En ze ging licht als ze was Een dierbaar mens die in haar rijke eenvoud zo betekenisvol was Margaretha Maatje Hage-Kloote Gretha, Greetje Weduwe van Marinus Hage Zus, Tante en niet te vergeten: vriendin Zierikzee, 3 september 1914 f Domburg, 8 augustus 2007 De tijd staat stil, haar verhaal is verteld, mooi en stil heeft ze haar wereld verlaten. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Greetje op zondag 12 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 13 augustus om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is ér gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Fam. Kloote Fam. Hage correspondentieadres: Nel en Jo Mattijsse-Kloote Sandenburchlaan 2, kamer 106 4351RL Veere Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. "Mijn tijden zijn in uw hand" Psalm 31 vers 16 Na een lang en gezegend leven is tot haar Schepper terug gekeerd mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, oma en overoma Jacomina Johanna Geertse-Jobse Mina Aagtekerke t Vrouwenpolder 20 juli 1921 9 augustus 2007 Vrouwenpolder: Jacques Geertse Meliskerke: Tineke en Rinus Jacobse-Geertse Jan en Natasja Marian en René Sjaak en Diane Jacolien en Dirk Anthonie en Gerda Adriaan en Mirjam Christa Marieke Serooskerke: Joke en Jan Adriaanse-Geertse Tamara en Victor Cecilia en Michelle Rob Vlissingen: Mieke en Piet Verpoorte-Geertse Annelie en Edwin Emma enArjon Elvire Londen (Groot-Brittannië): Adriana en Rod Sutters-Geertse Kruiningen: Jacqueline Geertse en achterkleinkinderen Correspondentieadres Regulierenpad 10, 4354 AZ Vrouwenpolder De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 13 augustus om 12.00 uur in de Protestantse kerk te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ontmoeting". Geen bezoek aan huis. Wij zijn bedroefd door het overlijden van Piet de Dreu Tot het laatst toe toonde hij belangstelling voor onze school, j (oud) collega's van de Prof. Dr. Kohnstammschool Hij had. nog zoveelplannen. Hij wou nog zoveel doen. Het is voorSij. Het hoeft niet meer. Het is niet meer dan, maar toen. Mijn lieve man en mijn fieve papa is gestorven. Waarom zo vroeg Maar toch zijn wij heel erg dankbaar voor wat hij voor ons was en zal blijven. Mario Marinus Hoogesteger 15 augustus 1963 7 augustus 2007 Miranda van Amstef Santantha Hoogesteger Maaike Marinus Rinus Hoogesteger Danny en Andrea Hoogesteger Cynthia Demi Marco en Wendy Hoogesteger Jeffrey Darref Jolanda en Danny van Aanstel Melissa Sharon Cindy Paddy <»4 Tommy Fancy Ss Terry ié correspondentieadres Heemskerckplein 17, 4384 BD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Mario op zaterdag 11 augustus van 09.30 tot 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de VoorzorgIndustrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend is er een samenkomst in de aula, tvaarin we Mario zullen herdenken. De begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de alg. begraaf plaats, Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen fte66en, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. be Geheel onverwacht uit ons midden weggenomen onze zwager en onze oom Mario We zullen hem missen. Yolanda van Amstel Danny 't Gilde Melissa, Sharon en Cindy Woensdag ontvingen wij het droeve bericht dat is over leden, de vader van onze medewerker collega Arie en onze "helpdesk" Hans van Klaveren Wij wensen Arie en zijn familie heel veel sterkte toe. Dag Hans, bedankt voor alles. Jaap en Jeannet en kinderen Sander en Lenneke Directie en medewerkers van L&K Munter BV Verdrietig dat in de familiekring is overleden onze neef en vriend Hans van Klaveren Wij wensen Annie en de kinderen kracht en troost met dit verlies. Uitallernaam Families Coppoolse God is mijn burcht en schild, Zie voor wie zal ik vrezen Wij wensen de familie van Klaveren sterkte toe in deze tijd. Familie Baljeu, Jaap, Esther en Judah Oostkapelle, augustus 2007 Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en oud-penningmeester. Hans van Klaveren Gedurende vele jaren heeft hij zich ingezet voor onze ver eniging waarvan enige jaren als penningmeester. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Watersportvereniging Kamperland Het bestuur Wim van Dijk Anita Francke Anneke Klomp Connie de Roo Monique Verbist Dick Verhulst Zijn leven was dienen. De jarenlange zorg voor zijn vrouw en onze moeder met daarbij zijn enorme werklust en geestdrift is nu ten einde. Wij allen hebben u altijd zien helpen. U bent voor ons een fijne vader en opa geweest. Wij konden altijd op u rekenen, ook mochten wij na het overlijden van mamma u weer zien werken aan uw vele levensdoelen. Dit betekende veel voor u maar ook voor ons. Het was dan ook een groot voorrecht u zo lang te zien werken. Uw wijze van leven moge ons als voorbeeld blijven dienen. Wij hopen dat pappa en onze opa nu verblijven mag in een rustige, aangename en vredige wereld. Heden overleed Willem Frederik de Leeuw sinds 25 december 1990 weduwnaar van Eefje van Wunnik Amsterdam, 4 mei 1914 f Goes, 8 augustus 2007 In leven Drogist Leraar opleiding Drogist Uit aller naam: Goes: H.P. de Leeuw Serviceflat "Erasmus" Correspondentieadres: Mevr. H.P. de Leeuw Bergweg 65 4461 LZ Goes Onze vader en opa is overgebracht naar het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben dinsdag 14 augustus om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen toespraken Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50