Fam lieberichten 30 I Vrijdag 10 augustus 2007 PZC ZV Het is moeilijk te hopen voor een zieke van wie je weet ze redt het niet. je streelt haar wangen, ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat nog zo plotseling kwam. Omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Met ongeloof en verdriet is in haar eigen omgeving om ringd door haar gezin, na een kortstondige ziekte overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moederen oma Paulien Meijer-Niemantsverdriet in de leeftijd van 56 jaar. Oost-Souburg: Jos Meijer Dordrecht: Patricia en Paul Terence Middelburg: Richard en Loes 4388 NR Oost-Souburg, 9 augustus 2007 J.D.P. de Smitstraat 5 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 12 augus tus van 14.00 tot 14.30 uur en op dinsdag 14 augustus van 13.00 tot 14.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. In plaats van bloemen stellen wij het op prijs een donatie te schenken aan het K.W.F. Geen bezoek aan huis en geen telefoon. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Paulien Meijer Sari en Hans Sylvia en Richard Jordy Davey Michel en Ljubica Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm Intens verdrietig zijn we door het verlies van onze lieve (schoon)zus Paulien Meijer-Niemantsverdriet Zij heeft veel betekend binnen onze familie. Oost-Souburg: Coren Emmy Heinkenszand: Gerard en Anneke Vlissingen: Leo en Diana Oost-Souburg, 9 augustus 2007 Iets liefs is weg Komt nooit meer terug Wij hebben een lieve tante verloren en zullen haar erg missen. dag tante Paulien Rinaido en Emily Max en Monica Vienna Sandy en Alex Layana en Senna Robin en Raymon Prisci I la en Bart Mervin en Ariska Jorn Yanick Oost-Souburg, 9 augustus 2007 Daarboven Boven in de hemel zie je ons verdriet Vergeten zullen we je niet Daar moetje in geloven Zoek een mooi plekje uit daarboven Alex en Sandy robin, raymon, layana, senna Bart en PrisciIla Met bewondering en respect hebben wij gekeken hoe hij zijn ziekte doorleefde. 8 Augustus 2007 is op 63-jarige leeftijd overleden, mijn dierbare man, onze lieve vader, opa, mijn lieve zoon Maarten Meulblok Irene Marjolein, Emma en Daniel Bram Jan Meulblok "Niet het leven sterft, maar de dood." We nemen afscheid van Maarten op maandag 13 augus tus om 12.00 uur in de N.H. kerk, Kerkring 1, te 's-Heer Abtskerke. Aansluitend zal Maarten om 14.00 uur in besloten kring begraven worden. Na het afscheid is er een informeel samenzijn in "De Vier- linden", Kattendijksedijk 19, te Goes. Onze oprechte dank aan alle lieve mensen die Maarten en ons gesteund hebben. Steenenwei 19 4464 BK Goes mimeulblok@zeelandnet.nl Herinner mij, maar niet in sombere dagen herinner mij in stralende zon hoe ik was toen alles nog kon Bedroefd doch berustend geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Jacoba Oreel - Kemeling Rietje weduwe van Cornells Oreel in de leeftijd van 88 jaar Ad en Anja Orna en Marco Mandy, Mascha Cees Joost Marian en Kor Jochem en Nienke Myra Kees en Ineke Sanne Nienke en Björn Kiki Jasper en Daniëlle Vlissingen, 7 augustus 2007 Correspondentieadres: Middelburgsestraat 60, 4388 NW Oost-Souburg Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 Vlissingen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats hebben op maandag 13 augustus om 11.00 uur in crema torium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde schoonzus Maria Jacoba Oreel-Kemeling W. Oreel L.C. Oreel-van Kogelenberg je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen. Met een'woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en broer Jacques Marcel de Pauw - Jac -- weduwnaar van Susanna Maria Schippers Hij is slechts 67 jaar geworden. Terneuzen: Alex en Arijana Matteo Terneuzen: Joop en Lily Ter Schorre, Terneuzen 8 augustus 2007 Correspondentieadres: Scheldekade 14,4531 EE Terneuzen U kunt afscheid nemen van )ac in het Rouwcentrum Monuta Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op zaterdag 11 augustus van 15.00 tot 15.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 13 augustus om 15.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na de dienst kunt u de familie condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-werknemer, de heer J.M. de Pauw Directie en medewerkers Aannemingsbedrijf Gebr. De Bruijne B.V. Terneuzen 9 augustus 2007 Met droefheid geven wij kennis dat zacht en kalm is over leden, onze lieve moeder en oma Suzanna Jakomina Becu weduwe van Johannes Pieter Risseeuw geboren 12 juli 1913 overleden 9 augustus 2007 Breskens: Jo Risseeuw Sari Risseeuw-Israël Amsterdam: Davina Maastricht: Frank Jan Orleans (Fr.): Jacqueline Payard-Risseeuw Daniël Payard Fabien Simon Isabelle Correspondentieadres: Hoofdplaatseweg 6 4511 PB Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van afdeling 4 van Zorgsqam Ziekenhuis te Oostburgen verzorgingscentrum "De Burght" te Breskens voor de liefdevolle verzorging. Eindelijk rust Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Maria Schippers-van de Velde weduwe van Jan Cornells Schippers Dinteloord, 22 januari 1918 f Goes, 8 augustus 2007 Hansweert: C. Schippers K.E.M. Schippers-Steutel Kruiningen: M. Polderman-Schippers R.M". Polderman Yerseke: J.M. Schippers (in herinnering) A.E. Schippers-Meijaard Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'Vredelust'en Verpleeghuis 'TerValcke', voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kersenweg 3,4416 PT Kruiningen De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 13 au gustus om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tót condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42