Op zoek naar de ZEUMERHIT ttSFOTO) Woensdag 8 augustus 2007 Ook vandaag konden we er niet omheen. De le zersfoto komt weer van het strand. Nathalie Maandag uit Middelburg fotografeerde haar hup pelende zoon Joey. „Blij dat 't zomer is", schreef ze erbij. Ze verdient daarmee het PZC T-shirt voor de zomerfoto van de dag. Wilt u ook in aan merking komen voor zo'n T-shirt stuur dan u Zeeuwse zomerfoto naar zomer@pzc.nl. Dat mag morgen best eens iets heel anders zijn. Verras de redactie en uw medelezers! Op de site www.pzc.nl vindt u nog veel meer le zersfoto's. 1 Hij had nog flink wat concurrentie van good old Gerard Cox, maar uit eindelijk is 'Burbujas de amor' van- Juan Luis Guerra gisteren tot zomer hit verkozen Vandaag kunt u weer stemmen op drie nominaties, bijvoorbeeld door een mailtje naar zomer@pzc.nl te sturen met daarin uw voorkeur. Het populairste nummer wordt om 17.15 gedraaid op Omroep Zeeland. Het is ook mogelijk om met een sms-je te stemmen. Stuur dan de tekst pzczeumerhit spatie a, b of c af hankelijk van uw keuze, naar het te lefoonnummer 2002. De kosten daar voor zijn de kosten die uw provider voor een sms-je in rekening brengt. Het is ook mogelijk te stemmen op de site van de PZC: www.pzc.nl. U kunt de nominaties tussen 9.00 en 12.00 op Omroep Zeeland beluis teren. www.omroepzeeland.nl Naam: Peter van Hoek (38) uit Mier- lo Nomineert: 'Vamos a la playa' Van: Righeira Reden: „Midden jaren tachtig liep ik stage bij Varel, een alarminstallatie bedrijf. Als bijrijder naar verschillen de klussen luisterde ik samen met mijn collega alleen naar dit num mer. De tijd vloog voorbij. Nu we in Zeeland op vakantie zijn, hoorde ik het nummer opnieuw, dat deed me direct terugdenken aan die zomer." Naam: Lianne van 't Veen (38) uit Kersteren Nomineert: 'Mother Ëarth' Van: Within Temptation Reden: „Een prachtig nummer, met heel veel power. Het staat echt. Dit lied zingen we met mijn koor tij dens ons komende concert. We beelden alle elementen van de aar de uit, zoals rukwinden en licht. He laas ben ik niet de soliste gewor den, dat is toch te hoog voor mij als mezzosopraan." Naam: Kimberly Leliveld (16) uit Kamperland Nomineert: 'Summer Jam' Van: The Underdog Project Reden: „De zomer van 2003 was een ultieme zomer. Samen met de vriendinnen voor het eerst op pad naar de Italiaanse badplaats Rimini. Veel feesten, drank, vrijheid en gek doen. Dit nummer draagt daar ze ker aan bij. Het is heel vrolijk en blijft hangen. Het doet me dan ook ieder jaar denken aan het strand."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55