familieberichten IW!h»iïi™sÉI Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanoen J.C. Hoekman Dameshoeden - modestojfen - en jago sjaals 60% - 70$ KPWMlG Herenhoeden en petten 26% mMG HET STOFFEN HOEDJE 28 I Woensdag 8 augustus 2007 PZC zv - Wij gaan trouwen Michel van de Velde en Laura de Winter Receptie houden wij op 09-08-2007 om 18:00-19:30 Ontmoeting (Dorpsstraat 50) te Breskens Rectificatie Op 3 augustus 2007 is overleden onze lieve mammie, schoonzus en tante Lucina Frances Elisabeth Kolff-Kruisinga weduwe van Wouter E. Kolff Medan, 15-12-1941 t Middelburg, 3-8-2007 Johannes en Anneke Bastiaan en Liz Katherine Susanne en Kris Charlotte Olijfje, Luuc Ellen en Bob Thompson-Kolff Dirk en Annemarie Kolff-Haantjes Lucie en Jan Thierry-Kolff Neven en nichten Correspondentieadres: Reigerstraat 1 4331 BA Middelburg Lucie wordt in besloten kring begraven op woensdag 8 augustus. Bedroefd zijn wij, om het verlies van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Lien Kerkhove- Boone Janna van de Vijver-Boone Rinus Wiskerke Nichten en Neven Door de kracht Van het Licht om ons heen, Is niemand ooit alleen. Ook niet op de reis Naar het volgende paradijs. Dankbaar voor wat zij voor ons en anderen heeft betekend, delen wij u mede dat aan de laatste reis naar het Licht is begonnen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Louisa Jacoba de Maat-Kas Wies echtgenote van Antonius Franciscus de Maat Zij had de kracht om te healen maar niet om deze reis uit te stellen. Terneuzen, 24 augustus 1941 f Hulst, 6 augustus 2007 Hulst: Tonny St. Jansteen: Francklin en Rita Tasja en Roderick Nick Hoek: Pascal en Franny Bas Femke Clinge: Bianca en Arnold Amber Merlijn Tivoliweg93,4561 HK Hulst U kunt afscheid nemen van Wies in het uitvaartcentrum van DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op don derdag 9 augustus van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 10 augustus om 14.00 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna we Wies in besloten familiekring naar haar laatste rustplaats begeleiden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uitvaartzorgcentrum Geldeioozepao 20,4463 A) Goes (0113) 227525 i p| Vestigingen te Goes, Kapelte, Wemeldinge, Cotijnsptaat en 's-Gravenpolder WÊÊk Als leven lijden wordt, is sterven een bevrijding Na een heldhaftig gedragen ziekteproces hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve Nienke, echtgenote, moeder en oma Trijntje Okma-Jansen - Nienke - Hijum f Goes 18 juli 1943 6 augustus 2007 Haar liefde voor ons en voor het leven was intens. We zullen haar erg missen. Goes: Hotze Okma Julius Okma Hilversum: Sjoukje Okma Iwan Nagel Yuri en Vivian Correspondentieadres: Nieuwe Diep 50,4465 AC Goes U kunt van Nienke afscheid nemen op donderdag 9 augustus van 19.00 uur tot 20.00 uur in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Wij herdenken haar vrijdag 10 augustus om 14.00 uur in de 'Karmelkerk', Aid Tsjerkhof 2 te Woudsend, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof te Ypecolsga. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in 't Ponkje, Fermaningsteech 1 te Woudsend. Nienke hield van vrolijke bloemen. Wij willen namens Nienke dokter Joosse en het personeel van de thuiszorg van Allévo en Verpleeghuis Ter Weel danken voor hun warme en betrokken zorg gedurende haar ziekte. Lieve Kees 'n Vriend van woord en daad. jij stond voor ons altijd paraat. We zullen je missen Mirjam en Bart Jenny en Peter Borca Geef mij maar je angst ik geef je er hoop voor terug. Bewondering is er voor de kracht die je steeds uitstraalde. Dank voor alle zorg die je besteedde aan mij en aan een ieder die je pad kruiste. Verdriet is er nu je er niet meer bent, mijn lieve zorgzame vrouw Neeltje Janna van Ree - den Boer Nelie Kerkwerve t Middelburg 14 augustus 1948 6 augustus 2007 Ik zal je missen Klaas van Ree Zuilenburg 16 4385 GV Vlissingen Nelie is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 8 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. Nelie zal in besloten kring begraven worden in haar geboortedorp. Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en klein De één bloeit uitbundig De ander geurt heel fijn Sommige bloemen blijven lang, Weer anderen blijven even Vraag niet bij welke groep je hoort Dat is 't geheim van het leven Vol verdriet hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van onze zorgzame dochter, zus, schoonzus en tante Nelie den Boer echtgenote van Klaas van Ree in de leeftijd van bijna 59 jaar. Wij wensen Klaas veel kracht toe om dit grote verlies te ver werken. L. den Boer (in herinnering) A.M. den Boer-Post Corrie en Wim van de Velde-den Boer Co en Bram van der Wekken-den Boer Leen en Netty den Boer-Schilperoord Riet en Sjaak van As-den Boer Bouw en Petra den Boer-Slager Rien den Boer en Porfiria dos Santos Kees en Joke den Boer-Hanse Ad en Petra den Boer- van IJsseldijk Jolanda den Boer-Meerdink (in herinnering) Marleen en Ad Theunisse-den Boer Neven en nichten Zierikzee, 6 augustus 2007 De zon scheen De bloemen bloeiden De vogels floten Toen werd het stil Mijn lieve, attente schoondochter en onze schoonzus en tante Nelie van Ree - den Boer is overleden. Wij zijn bedroefd. Wij wensen Klaas veel sterkte om dit verlies een plaats te geven. Ooltgensplaat: Mw. W. van Ree - Hagens Klazien en Leen Adri en Marja Ria en Arry Johan en Teunie Neven en nichten Vlissingen, 6 augustus 2007 Heden ontvingen wij het droevige bericht dat onze nicht Nelie van Ree-den Boer is overleden in de leeftijd van bijna 59 jaar. Wij wensen Klaas veel sterkte toe bij dit verlies. Zierikzee: J. Post-Kamphof Zierikzee: K.P. de Bruin-Post Kerkwerve: C. Post Benthuizen: C. Bakker-den Boer Kerkwerve: J. den Boer-Boot Neven en nichten Vlissingen, 6 augustus 2007 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en onze onvergetelijke opa Wies van A vermaete hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dapk hiervoor. Jet van Avermaete-Vergauwen Rob en Ineke van Avermaete-van den Berg Karin en Lard Tommy Carlo en Marion van Avermaete-Taelman Kim Anouk en Timothy Terneuzen, augustus 2007 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze mama en bonma Mimi van Damme-van Hecke betuigen wij hiermee onze oprechte dank. Wat blijft is de herinnering Familie van Damme Magda, Carla en Addy Sas van Gent, augustus 2007 Voor degene die nog een blijk van waardering hebben getoond na het overlijden van Cornells Dirk de Reu worden hiervoor hartelijk dank gezegd. Mevrouw S.A. Hogewoning-de Vos Halsteren, augustus 2007 DeiTKS KOOTjfES Jartny Mutter Veerstraat 5, 4543 BG Zaamslag, tef. 0115-431783

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32