Familieberichten 26 I Dinsdag 7 augustus 2007 PZC Een geliefde cliënt is van ons heen gegaan^ Rien Knape We herinneren ons Rien als een kunstzinnig mens, grote interesse in en betrokkenheid bij andere mensen. Zijn gevoel voor humor zullen we missen. Wij willen Janny en de kinderen veel sterkte toewensen. Cliënten en Medewerkers Activiteitencentrum de Onderneming, Vlissingen Geschokt vernamen wij het overlijden van Rien Knape Lid van onze oefengroep Meer bewegen voor Parkin son". Zijn inzet voor onze groep, met name in de beginjaren. gedenken wij met grote dankbaarheid. Ons meeleven gaat uit naar Janny, zijn vrouw en naar hun kinderen. De oefengroep "Meer bewegen voor Parkinson" Bianca van der Walbegeleidster Gerrit Kalksmakontaktpersoon Middelburg3 augustus 2007 Jesaja 49:16a Bedroefd geven wij u kennis, dat door de HEERE van onze zijde is weggenomen, in de hope des eeuwigen Levens, mijn innig geliefde man, onze geliefde, zorgzame vader, opa en overopa Jan Molendijk in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke: D.F. Molendijk-Hollestelle Krabbendijke: Nellie Poley-Molendijk (in herinnering) (an Poley en Jozien Dijl Humphry en Karin, Maureen, Damian f Danielle en Ruben, Collin, Veerle Krabbendijke: Adrie en Thea Molendijk-Baas Linda Frank en Chantal Martin Dennis Krabbendijke: Toon en [annie Molendijk-Buteijn Liesbeth en Arend, jannette Dianne en Marcus John Krabbendijke: los en Anet Molendijk-de Waal Astrid Jan Monica 5 augustus 2007 Oostweg 14 4413 BT Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren D.V, dinsdag 7 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in een van de zalen van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabben dijke. De rouwdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden D.V. donderdag 9 augustus om 10.00 uur in de zaal van de bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van RST, Huisartsenpraktijk Balans en Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes voor de liefdevolle verzorging. Erg verdrietig, maar met dierbare herinneringen, hebben wij na een ernstige ziekte, afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jan Molendijk 1 mei 1924 - 5 augustus 2007 f. Molendijk A. Molendijk-Muller Nellie en Piet Wim (in herinnering Krabbendijke, 6 augustus 2007 Waar kunnen we nu terecht met onze vragen? Wie maakt de dingen weer heel? Wie staat er nu voor ons klaar? Van ons heengegaan is onze lieve Kees. Cornelis Johan van der Pijl geboren 5 juni 1943 overleden 5 augustus 2007 Mariejanne van der Pijl-den Uyl Renato Bianca Angelo en Eva Lara, David en Anna J.I. Sandersestraat 74 4388 EG Oost-Souburg Kees is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 11 augustus a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. wa Hij had een boeiend leven, dat hem ver achter de horizon bracht. Geluk en liefde overheersten verdriet en gemis. Het leven maakte hem tot een sterke man. De Japanse gevangenkampen heeft hij overleefd, maar deze ernstige acute ziekte werd hem fataal. Na bijna 30 gelukkige huwelijksjaren moet ik met veel verdriet afscheid nemen van mijn allerliefste, mijn uiterst zorgzame man, mijn rots in de branding Marinus Jacob van Riet - Jaap - Majoor LDA Koninklijke Marine b.d. echtgenoot van Cornelia Helena van Atten Batavia, 27 oktober 1930 t 's-Heer Arendskerke, 5 augustus 2007 Cock van Riet-van Atten Wolstraat 1 4458 BR 's-Heer Arendskerke Jaap is thuis. U kunt elke dag van 11.00-12.00 uur af scheid van hem nemen. De bijeenkomst, waarin we Jaap herdenken, wordt gehouden vrijdag 10 augustus 2007 om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen graag een gift aan de Kanker bestrijding. (Giro 26000 t.n.v. KWF). Na een kortstondige ziekte is van ons weggenomen onze broer, zwager en oom Marinus Jacob van Riet Wij delen samen het verdriet voor dit verlies. Hoedekenskerke: Anthony en Louise van Riet-Wakka Olst: Hein en Gerry van Riet-Lubberts Heinkenszand: Martin, Carien, Remi en Lobke Le Vigan: Bernard, Lelie, Emeline en Hanna 1 Onze levens zijn de rivieren die naar de zee vloeien, dit is het Sterven' (Jorge Manrique) Onze lieve vriend Jaap heeft de zee bereikt. Leen en Suus Elk leven heeft zin als men in vrede sterft. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is vredig in geslapen onze zorgzame moeder en lieve oma Santina Janneke Verpoorte weduwe van Franpois Adriaan Rinn in de leeftijd van 97 jaar. Tilburg: Koos en Theo Schieman-Rinn Tilburg: Elly en Rob Nicole Angelique Danielle Churwalden: Frank (Zwitserland) Dominik Pascal Michelle Tilburg: Kees en Astrid Femke Bregje Hoek: Corry en (aap van den Hout-Rinn Temeuzen: Hanny Jesper Sibran Hoek: Menno Dylan Colin Hoek, 6 augustus 2007 Corr.adres: Irisstraat 39,4542 EC Hoek De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 10 augustus om 14.00 uur in "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "Vrem dieke". Heel verdrietig nemen wij afscheid van onze dierbare collega Antje Keerssemeeckers-Manuhuwa Antje stond voor iedereen klaar en was geliefd bij collega's en opdrachtgever. Zij zal altijd in onze gedachten voort leven. Wij wensen haar man, kinderen en andere familieleden veel sterkte met het dragen van dit verlies. Directie en collega's van Eurest Institutionele Catering Locatie Serviceflat De Middelburcht Wij zijn geschokt door het overlijden van Antje Keerssemeeckers - Manuhuwa echtgenote van onze voorzitter René Keerssemeeckers Wij wensen hem, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Bestuur en leden van de Midzavo (Middelburgse zaalvoetbalvereniging) Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Antje Keerssemeeckers - Manuhuwa echtgenote van onze collega René Keerssemeeckers Wij wensen René en zijn kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Ad Jan Fred Sjaak Imro Huib Nels Jacco Martin Marcel Rudi Koos Rinus Ko Mark Stefan Johan Hans Rob Kees Arjen Hans Rob Collega's Centrale Werkplaats Thermphos International B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42