m Familieberichten sd Tel 0800 8060 Fax 076.5312340 24 I Dinsdag 7 augustus 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18,00 uur, Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur, Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven, U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Uw warmte liefde verhalen en herinnering wat zullen we 't missen Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma, oma Visjes en omi Maria Paulina Christiaans-Koets weduwe van Johan Daniel Christiaans in de leeftijd van 99 jaar Terneuzen: John en Elly Christiaans-de Looff Terneuzen: Marjan en Antoine Michelle Philippine: Daniëlla en Pascal Mike, Amber Oost-Souburg, 4 augustus 2007 "De Zoute Viever" kamer 106 Correspondentieadres Churchilllaan 1110 4532 JK Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 9 augustus van 19.30 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats hebben op vrijdag 10 augustus om 14.00 uur in crematorium Middelburg Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een liefdevolle verzorging is in de leeftijd van 77 jaar overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Catharina van der Hoek - Hubregtse -To- sinds 12 februari 1985 weduwe van Willem van der Hoek Zij heeft eindelijk rust gevonden. Jack van der Hoek en Erie Koornstra Martijn Judith Wim van der Hoek en Telle van Schaik Janneke Pieter Houten, 4 augustus 2007 Correspondentieadres Meercamp 7 3992 RH Houten Er is gelegenheid om afscheid van To te nemen op donderdag 9 augustus van 13.00 tot 13.30 uur in Uitvaart centrum "Overtoom Groen" aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst wordt gehouden om 13.45 uur in de aula van het uitvaartcentrum. Aansluitend begeleiden wij haar naar de "Noorderbegraafplaats" aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in het bovengenoemd uitvaartcentrum. Uit Gods hand, hebben wij in liefde en grote dankbaarheid ontvangen Mbali Lehoko Wilhelmina Mbali is geboren op 6 oktober 2006 in Zuid-Afrika. Op 23 Juli 2007 mochten wij haar in onze armen sluiten en op 4 augustus zijn wij na een onvergetelijke reis met z'n drieën thuis gekomen. Jacco en Gerdien de Nooijer - Janse Hoogaars 52 4341 MN Arnemuiden Mijn tijden zijn in Uw hand. Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, geven wij u kennis dat in vol vertrouwen is ingeslapen, onze lieve zus, schoonzus, tante en allerliefste vriendin Margaretha de Bart-Musse weduwe van Marinus de Bart in de leeftijd van 85 jaar. Wolphaartsdijk: Annie Kole-Musse Piet Kole (in herinnering) Heinkenszand: Riek Nieuwdorp-Musse Arjaan Nieuwdorp (in herinnering) Wilhelminadorp: Nel Snoek-Musse Jan Snoek Heinkenszand: Net van der Hoek-de Bart Neven en nichten Nisse: Ineke Korstanje 5 augustus 2007 Kamilleplein 38 4451 LB Heinkenszand De gedachtenisdienst, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden donderdag 9 augustus om 13.00 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde, zorgzame man, vader eri schoonvader Adrianus Grinwis M/S Zuid-Holland echtgenoot van Cornelia Johanna Faasse Ouddorp, 22-09-1921 Terneuzen, 06-08-2007 Terneuzen: C.J. Grinwis-Faasse Ouddorp: K. Grinwis G.S. Grinwis-de Vogel Oostelijk Bolwerk 622 4531 GV Terneuzen Donderdag 9 augustus is er van 20.00 - 20.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst voor familie, vrienden en belangstellenden wordt gehouden D.V. vrijdag 10 augustus om 11.00 uur in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "Eben Haëzer", Preekhillaan 3 te Ouddorp. Indien u geen kaart hebt ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager Adrianus Grinwis echtgenoot van Cornelia Johanna Faasse Terneuzen: J.C. Domenie-Faasse Terneuzen: K. Faasse P. Faasse-Klaassen Terneuzen: L. Kolijn-Faasse Corr. adres: Oostelijk Bolwerk 622,4531 GV Terneuzen Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd van ons afscheid nam Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder (Moetie), oma en overgrootoma Carolina Susanna (Lien) Kats-Kramp *20 juli 1918 15 augustus 2007 echtgenote van AndriesKats 117 december 1968 levenspartner van Harrij Louis Dul 128 januari 2006 's-Hertogenbosch: Tannetje en Ruud Bonné-Kats Joke en Karei Ruud en Magda Paula en Roland Vlissingen: Adri en Corrie Kats-Quirijnen Nathalie en Maxwell Silvan en Isemeta Vlissingen: Lieneke en Theo Out-Kats Rhoda en Paul Jingle SP Vrasene(B.): Ankie en Richard de Wit-Kats Jerry '<P Doerak 9 Ekeren(B.): Piet en Machteld Kats-Tibos Myrra Jesse en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Th. Out, Grcsenewoud 63,4381 HD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 10 augustus van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Wij willen het personeel van "deWeijevliet", woning23, te Vlissingen bedanken voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mevrouw: Margot Bulk Wij zullen ons Margot blijven herinneren als een toegewij de en gewaardeerde vrijwilligster. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Het bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Stichting de Zeeuwse Schaapskudde te Heinkenszand. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34